Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2133. Andi.Bobi (válaszként erre: 2132. - Főnix01)
2020. máj. 17. 11:52

Szuper!


Nekem május 7 óta 2,5 kg minusz. Végre elkezdtem...jo érzés:)

Első tervem a szülinapomig, július 8 ig 10 kilot minimum leadni.

2132. főnix01
2020. máj. 17. 11:40

Sziasztok!

Vagyok, csinàlom, ma van a 14. napom, edzèstervben a 3. hèt. Eddig 1.8 kg-ot fogytam. Làtom szèpen csinàljàtok ti is! Közben visszaolvasgatok 😁

2131. Andi.Bobi (válaszként erre: 2130. - LilixD)
2020. máj. 17. 11:12

A tornától biztos nőnek az izmaid,formálódsz,ami szuper! Nekem is el kellene kezdeni rendesen tornázni..


Mára is minusz 30 deka:)

Ez visz előre,ezért bírom a If et,mert tudom másnapra lesz hatása.

Tegnap 2,5 órát voltunk a parkban. Feszített tempóban sétáltam a kisfiam után. Jó kis edzés ez is nekem.

2130. LilixD
2020. máj. 16. 15:47

Szia! Csúcsszuper vagy!

Én csak vagyogatok. Holnap lesz a szokásos heti mérésem. Van egy olyan érzésem, hogy gyarapodok. Lehet bekavart az, hogy emeltünk a pajzsmirigy gyógyszerem adagján. A havim is 22 napra jött meg 28 helyett. Miafene? Na majd meglátjuk. Mindenesetre feszesebbnek érzem az idomaim. Még az is lehet az izmaim nehezednek xD

Nade szóval, holnap kiderül jó e az irány, vagy tényleg újítanom kell.


Főnix te merre bújkálsz? :))

2129. Andi.Bobi
2020. máj. 16. 11:27

Szép napot csajok!


Megint mínusz 30 dkg:)

Este fél 7 kor ettem. Azóta nem. Most már kezdek éhes lenni😂

Persze én nagy súllyal indultam, így könnyebben megy lefelé...


Este fél órát tekertem a pedálos edzőgéppel. Ma séta lesz. Megyünk boltba, jön a kicsim a kis autóval, megyünk a parkba is..

Vigyázzatok zsírsejtek😂😂😂😂


Hogy vagytok csajok?

2128. Andi.Bobi (válaszként erre: 2126. - LilixD)
2020. máj. 15. 18:09
Nem olyan nehéz, meg lehet szokni. Most nagyon bírom. Tudom, ha letelik az idő ehetek😃
2127. LilixD
2020. máj. 15. 14:13
Utána olvastam kicsit. Erről sem hallottam egész eddig. Olyanokat tudok meg tőletek... :D
2126. LilixD
2020. máj. 15. 14:12
Jujj, intermittent fasting? Az kemény :O Le a kalappal!
2125. Andi.Bobi
2020. máj. 15. 13:56

Úgy érzem elindult ám újra az utamon végre. Tartom az IF et..

Tegnap ettem este fél 7 kor utoljára, és most eszek..

Egy bögre zab, egy bögre víz, gofri sütőben megsütöttem. Ez a szendvics alapom ma.

Mára is lement 30 deka. Pedig tegnap tortát is ettem.

Sétálni voltunk lent a kis autóval. Feszített tempóban sétáltam, futottam néha utánna.

Ez kell nekem, így ment le két éve is...

2124. LilixD (válaszként erre: 2119. - Andi.Bobi)
2020. máj. 15. 13:53
Andi, mi az az IF? Buta vagyok, ne haragudj. Az az 1,6 nem mellesleg csoda szép!
2123. Andi.Bobi (válaszként erre: 2122. - LilixD)
2020. máj. 15. 13:52

Ügyes vagy!

Igyál sok folyadékot!

Nálunk is rossz idő van, szakad az eső...

2122. LilixD
2020. máj. 15. 13:50
Sikerült letudnom az eheti 4 edzést, ami jóóó. De az időjárástól olyan szinten nyomi vagyok... mint egy kókadt szomjas vitorlás virág. Nem hiszem el, hogy minden nap van valami front. Babóm meg ultraérzékeny mindre, úgyhogy a karjaim lassan leszakadnak, az idegeim pedig kikészülnek.
2121. LilixD (válaszként erre: 2120. - Andi.Bobi)
2020. máj. 15. 13:42
Isten éltesse a kissrácot! :))
2120. Andi.Bobi
2020. máj. 14. 09:38
Ma 4 éves a kisfiam,életem boldogsága! Tortázunk😊
2119. Andi.Bobi
2020. máj. 14. 09:01

Juppi csajok!


1,6 kiló mínusz! 7.e óta:)

Gondolom sok víz kiment. Annyi,hogy nem eszek zsömlét,édességet. Tésztát ettem kétszer. Próbálom az IF et tartani. Este 7 után nem eszek.

Tegnap éjjel 2 ig nem -bírtam elaludni annyira éhes voltam...de nem ettem.

2118. Andi.Bobi (válaszként erre: 2117. - LilixD)
2020. máj. 14. 08:59
Szuper!
2117. LilixD
2020. máj. 12. 16:03

Ezzzazzz, a mai is megvolt!


Lányok, ti hogy vagytok? Mi a helyzet?

2116. LilixD
2020. máj. 11. 12:01
Lenyomtam a mai edzést, juhúúú!
2115. LilixD
2020. máj. 10. 18:30

Hajrá Andi, csak így tovább, tényleg megindulhatott!


Én viszont azt hiszem egy hullámvölgyemet élem itt a 2. hét végén. Kimaradt az eheti 4., pénteki edzésem, mert khm hagyjuk, iszonyat felhúztak és ugye előtte való nap volt egy evős megbotlásom is egy jókora degeszre evéssel... tegnap is kiborult a bili, de hagyjuk, ezek ilyen családi nyavalyák, mindig híztam tőlük... Be se merem vallani mennyit mutat a mérleg... 74,7 kg (egy hete 73,8 kg)


Nade szóval. Holnaptól új hét. Újból nekifutok. Odafigyelek most már a mennyiségre és akkor is edzek, ha szakad a hó.


Puszi nektek lányok, jó hét kezdést és további kitartást, csapassuk!

2114. Andi.Bobi
2020. máj. 10. 11:28

Sziasztok!

Végre beindult valami. Fél kiló mínusz. Tegnap reggel is mertem, akkor csak ugrált 20 deka mínusz. Gondoltam mára meglesz, de fel kiló lett

Csak jól csinálom..

Tegnap délelőtt fehérje turmixot ittam. Belekezdtem a nagytakarításba. Aztán 2 óra múlva már olyan éhes voltam.

R. Pulykamellet ettem, rizzsel.

Aztán mentünk boltba, biciklizett a kisfiam. Utánna folytattam a takarítást..

Este 7 körül ettem egy fehérje szelet kenyeret, egy hússal.

Aztán még takaritottam😂😂😂


Itt nálunk ma van anyák napja💖


Hogy vagytok?


Szép vasárnapot!

2113. Andi.Bobi (válaszként erre: 2112. - Főnix01)
2020. máj. 9. 12:14

Én is bele gondoltam, hogy miért hagytam abba, miért estem vissza? Hagytam a kilókat vissza jönni. Már 3 kg nal is észbe kaphattam volna.


Ez a 3.nap,higy nem eszek zsömlét, édességet..

Viszont tegnap ettem egy kis tésztát, carbonara szósszal. Nem kellett volna. Utánna nem éreztem jól magam. Tényleg fel adag volt talán, de akkor is.

Puffadást éreztem.

Vacsorára kitaláltam magamnak egy finomat: hagymát pirítottam, rá pulykamell csíkokat, gombát tettem. Rá egy zacskó vegetáriánus zöldség mixet, tele minden finomsággal, meg szotyi miag is van benne. Só, bors, rá egy tejföl, pici liszttel..

Jó sok lett:) legközelebb tejföl nélkül csinálom, kevesebb kalória. Egy fehérje szelet kenyérrel ettem.


Próbálom, hogy jó legyen:)


Sétálni ma is megyünk. Tegnap is voltunk.

2112. főnix01 (válaszként erre: 2111. - Andi.Bobi)
2020. máj. 9. 05:04

Nem is szabad! Csini csajok leszünk augusztus vègère! Ha mèg a vègső cèlt nem èrjük el, de azèrt jò pàr kilóval ès centivel kevesebbek leszünk 😁 az a lènyeg, hogy elkezdtük, màr sokkal előrèbb vagyunk, mint pàr napja. Ah, tegnap is belegondoltam, hogy ha februárban kitartottam volna, akkor màr az utolsò kilòkkal szenvednèk csak. Nem akarom ezt a rossz èrzèst ùjra. Ma van a 6. napom, az idő gyorsan megy 🙃

Nekem èdessègkènt a fehèrjeszeletek vannak, illetve gyümölcsök ès az ezekből kèszülő turmixok. A fagyit èn is nagyon szeretem, talàn heti 1x eszünk majd. Tegnap vettem epret, cukormentes ananàszt. Most ezeket fogom eszegetni tìzóraira 🙂

2111. Andi.Bobi
2020. máj. 8. 09:14

Jó reggelt csajok!


Reggeli edzés meg volt. Gyors tempóban gyalog mentem a postára. Kettő metró megállóra van. 12 perc oda 15 perc vissza..el vagyok szokva.


Ra álltam a mérlegre,a kezdő súlyom megvan..😔

Most nem adom fel🦸‍♀️

2110. Andi.Bobi (válaszként erre: 2109. - Andi.Bobi)
2020. máj. 7. 22:41

Hogy nem ettem szénhidrátokat.

Mozgás nem igazan volt. El kell azt is kezdenem...


Milyen "édességet" esztek? Jön a fagyi szezon🤔


Tavaly túrót,joghurtot,fehérje port turmixoltam össze,édesítősért raktam bele. Fagyasztottam kis tálkákba, azt ettem. Fagyasztott erdei gyümölcsöt is raktam néha bele..

2109. Andi.Bobi
2020. máj. 7. 22:37

Sziasztok!

Én úgy igazan ma kezdtem az evésre figyelni. Két éve május 7. én kezdtem,úgy gondoltam most is. Se zsömle,se tészta,se csoki,keksz..úgy mint akkor.

Érdekes,nem vagyok éhes,hogy n

2108. LilixD
2020. máj. 7. 21:33
Nálam ma kalóriatúltengős nap volt, elég durván. Melegszendvics, meggyes rétes, paradicsomos káposzta, temérdek lekváros goffri, aztán még pizza is. Az edzés is neccesen lett csak meg. Sprinteltem itt a nap végén egy 2 körös hasizom gyakorlattal, hogy meglegyen. Nade megvan. És a víz is. Holnap vissza a régi kerékvágásba! A mai nap kilengése felett pedig szemet húnyok szépen ^^
2107. főnix01
2020. máj. 6. 20:53

Most màr merek jelentkezni XD. 3. napom is pipa. Eddig minden nap edzettem a hèten ès vègre a kcal szàmolàs is jòl megy.

Ezek a hormonàlis dolgok nagyon trèk. Előre paràzok a klimaxtòl. Nekem autoimmun pajzsmirigy alulműködèsem van. Nem vèszes, de azèrt megnehezìti a fogyàst... gyògyszert is szedek rà.

Ki hogy àll? Mit tornàztatok a hèten? Dièta hogy megy? :)

2106. LilixD
2020. máj. 3. 23:03

Sziasztok!


Helyzetjelentek: 7. Nap

73,8 kg (ez 0,4 kg mínusz)

Múlt vasárnap tökre vártam az edzéseket, de most nagyon nem. Bepunnyadtam, pedig ez jó eredmény, igazán lelkesedhetnék, csak hulla fáradt vagyok... a legutóbbi has-kar edzés meg elrettentett, mert nem bírtam rendesen csinálni. Annyira retek egy érzés, amikor adott a feladat, pl. 45 mpig tartsd a lábad a föld felett elöl kinyújtv, én meg 20 mpnél már haldoklom. És még 3 kör. Aha, kösz. Ha nem tudom jól csinálni, nem akarom csinálni :( Franc se akar percenként azzal szembesülni, hogy mekkora gyenge és béna... de közben meg nyilván azért az egész, hogy fejlődjek és ez a teljesen normális.


Csajok ti hogy vagytok?

2105. LilixD (válaszként erre: 2104. - LilixD)
2020. máj. 2. 14:21
Ja és a súlyom is tök következetesen ugrált velük... az lemaradt.
2104. LilixD (válaszként erre: 2103. - Andi.Bobi)
2020. máj. 2. 14:20
Én 2 éve járok pajzsmirigy kontrollokra és onnan látom, hogy ezek a hormonok elég kuszák. Folyton más volt az eredményem terhesség alatt, után, edzéssel, edzés nélkül... Gondolom a többi hormonunk sincs kőbevésve és ugrabugrál :))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook