Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Fogyni vágyó anyukák!

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Diétás sikersztorik

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3 4 5

143. sziszi05282018-02-25 11:57
Hát csajok,ugyanúgy jártam,mint a múltkor :). Örültem,hogy 69,7 kg-ra lement (14-én),aztán másnap 70,2 kg,majd 2 nap múlva újra 69,6 kg... Tegnap voltam 68,6 kg,ma 69,1 kg... Adok neki ismét 2 napot... :)

142. sziszi05282018-02-25 11:38
Szia!

Nagyon szívesen látunk! Mik a céljaid,mikorra tervezed az átalakulást? Lehet tudni a módszeredről is valamit :)?
(válasz szepjudit 140. hozzászólására)

141. sziszi05282018-02-25 11:35
Nagyon ari vagy,köszönöm!

A piros napok gyilkosak,főleg az eleje,kitartást!
(válasz Clarah 139. hozzászólására)

140. szepjudit2018-02-25 08:52
Sziasztok! Én ugyan már nem szoptatok, 5 éves ikreim vannak, de ha megengeditek, szeretnék csatlakozni a csoporthoz.

139. Clarah2018-02-24 16:41
Micsoda sikerek! Csak így tovább!🌺

Nekem még mindig halott a mérlegem, igyekszem nem elfelejteni az elemvásárlást 😃

Nekem nehéz hetem lesz, piros napok előtt állok, olyankor bármit, de tényleg bárrrrrmit megennék 😋

Hajrá nekünk, bővebb kényelmesebb pólók legyenek velünk! 🎈
(válasz sziszi0528 138. hozzászólására)

138. sziszi05282018-02-24 07:20
Jó reggelt lányok!

Bocsánat, hogy állandóan irkálok, de muszáj megosztanom Veletek: 68,6 kg :)))!!! Csípőm pedig pár milliméter híján 107 cm. És ez a hétfői cél is 68,5kg/107 cm. Szóval nagyon odafigyelek, hogy megtartsam! Eddig 3 kg és 3 cm mínusz és ha azt vesszük nem is olyan régen kezdtem (hétfőn lesz négy hete)...

Tegnap tojást vacsiztam, nekem ez egy tuti recept: kókuszolajon (de lehet simán is, csak a kókusznak semlegesebb íze van) megpirítok fél fej hagymát, ráöntök 3 tojit (só+chili fűszerrel), ha kész a rántotta szoktam rá kockázni egy fél golyó mozzarellát (lightot) és olívabogyót csipegetek hozzá. Tegnap is ezt vacsiztam a gyaloglás után, csupa fehérjebomba. Működik ;)!

Én már azt várom, mikor csinálhatom a fényképet, ahhoz még 2 kg mínusz kell és akkor leszek félúton az eddigi legnagyobb súlyomhoz képest.

137. sziszi05282018-02-23 16:19
Még azt elfelejtettem,hogy 330 kalóriát égettem el a két kör alatt,ezt is méri az app. Nagyon meglepő,de a kocogással is kb ennyi kcal ég el... Szóval nekem most nagyon bejön ez a tempós gyors séta!

136. sziszi05282018-02-23 16:02
Feszes lesz az még csajok ne aggódjatok! Kis sport, meg ez a pár kiló ledobása és minden a régi, én hiszem ;)!

Ma voltam sétálni, már nem fogok kis köröket menni, nem kihívás, nagy kört megyek. Egészen pontosan 2,9 km és 22 perc alatt tettem meg, most gyorsabb voltam, 8,2 km/h-ás átlagsebességgel. És amire külön büszke vagyok, hogy mentem még egy kört, ez csak 1,26 km volt, és 11 perc alatt megjártam. Ez a kis kör a gyógyszertár meg a bolt volt, ezt eddig úgy csináltam, hogy a napi gyaloglásba beillesztettem és menet közben bevásároltam, de most külön elmentem a dolgokért, amik kellettek. Szóval kétszer jártam meg a negyediket, kettesével jöttem fel a lépcsőn, utána nyújtottam, és egészen felfrissültem :). Kaja oké, este tojást eszem szerintem. Hát ennyi mára, remélem elhagyom hétfőre a 69 kg-ot és 68,valamennyi leszek ;)...

135. Jasmine242018-02-22 19:41
😂😂 ez jó! A pocakomon a bőr nekem sem olyan feszes már mint szülés előtt meg a cickók sem úgy állnak, de hát ezen már csak a plasztika segítene. Ezen kívül rendben vagyok 😁
(válasz Clarah 134. hozzászólására)

134. Clarah2018-02-22 18:31
Ma a férjem tortával jött haza. Szerintetek? 😅
Megkívánta.
Könnyű neki, ő sovány 😎😅

Amúgy azt veszem észre csajok, így a másfél év elteltével, hogy eleve a várandósság-szülés-fogyás miatt is kissé lobogok itt-ott, mint a magyar zászló 😅 na sebaj, sebaj. Maximum betűröm majd a farmer alá 😄

Szép estét!

133. sziszi05282018-02-22 17:32
Szia Clarah!

Én nem értettem félre,gondoltam,hogy ügyesen csinálod ;)!

Nekem is oké a bőröm,ahogy jasmine is írta eleve nem olyan nagy a túlsúly,tehát nem 30-40-50 kilók és nem hirtelen fogyunk,akkor lógna sztem,ha lenne rajtunk több 10 kg és havonta fogynánk tízeseket... Megfelelő vízfogyasztás,egyenletes fogyás és én még szoktam hideg-meleg vizrs váltózuhit is csinálni.

132. Jasmine242018-02-22 14:33
:DD

Szia! Nalam nincs problema a borom teren, meg nagyon figyelek a sok vizfogyasztasra is. Termeszetesen ha valaki nagyon nagy sulyt veszit roved ido alatt annak azert logni fog a bore, de itt azert tobb 10 kg-rol beszelunk. 2-3kg/ho nem okozhat nagy gondot en ugy velem.
(válasz Clarah 131. hozzászólására)

131. Clarah2018-02-22 13:12
Sziasztok!

A bűnözéses résznél félreérthetően írtam, hol egyik nap ez, hol az. Szóval nem egyszerre minden :D szép is lenne :D

Nektek a bőrötök milyen?
Amiatt aggódom kicsit, ezért sem merek/szeretnék hirtelen fogyni.

Bővebb pólók és kényelmesebb bugyik legyenek veletek! 😘

130. Jasmine242018-02-22 10:37
Na ez szuper! OLyan jo erzes, amikor mar lehet erzekelni a valtozast! Az nagyon jol motivalja az embert! Csak igy tovabb! :) Kepet meg majd szeretnenk latni! ;)
(válasz sziszi0528 129. hozzászólására)

129. sziszi05282018-02-22 09:30
Csajok, mai mérleg 69,2 kg:). És ezzel a méréssel döbbentem rá, hogy legutoljára 2015 nyár elején voltam ennyi, mikor az első kislányommal voltam terhes a II. trimeszterben... Szóval nem most... :).

És már most kezdem látni a változást a tükörben is, a hasam már egészen lapos (nekem mindig oda jön fel utoljára és onnan megy le először, nagyon tipikus körte alkat vagyok), a fenekem kezd elhatárolódni, eddig olyan egybe-tepsinek nézett ki hiába maradt kerek a hízás ellenére, de hatalmas volt, gatyáim kényelmesebbek, 1-2 fehérnemű is, pólók nem feszülnek úgy... és ez csak közel 2,5 kg. Tök jó ;)! Van bikinis képem 78,6 kg-ról, félúton is csinálok majd 66,5 kilóval és majd a legvégén is, és egymás mellé teszem, szerintem látványos lesz 23,5 kg-nyi különbség, de ha már a fele megvan, a -12 kg is szembetűnő lesz szerintem...

128. Jasmine242018-02-21 11:35
Ez szuper! Ugyes vagy! :) Szerintem se lehet azert pontosan ugy haladni, ahogy az ember kigondolja, mert a testunk kicsit bonyolultabb szerkezet annal, de a lenyeg hogy iranyban vagy.
(válasz sziszi0528 127. hozzászólására)

127. sziszi05282018-02-21 08:36
Clarah, annyi belefér, én is bűnözök néha, de azért mértékkel ;)

Ma reggel már csak 69,3 kg voltam, közelebb van ez már a 69-hez, mint a makacs 70-hez :D. Ma is megyek gyalogolni, mert holnap tuti nem tudok a szülinap miatt, pénteken meg lehet másik mamához megyünk, szóval ha ma megyek még, akkor megvan a heti 3, már csak egyet kell hozzátennem szombaton vagy vasárnap. Hétfőre a cél 68,5 kg lenne, de már nem esem kétségbe, ha nem lesz meg pontosan, azért haladok arrafelé eddig szépen...

Nagy szívfájdalmam, hogy a kislányom egyre kevesebbet szopizik, kényelmesebb a cumisüveg, hiába erőltetem a cicit... Eszik reggel, plusz délután még egy keveset, mindegy azért ez is több, mint a semmi...

126. Clarah2018-02-20 21:26
Sziasztok!

Elkerülhetetlen volt, hogy ne közösen együk a kislányommal a kakaós csigát😅 de a legtöbbet ő ette 😃
Ennyi mára.

Őrült havazás volt egész nap, már fagy is, egyre több és több marad meg. Szánkóhúzás-szagot érzek holnapra 💪 de jó lenne!

Szép estét!

125. Clarah2018-02-20 21:24
Sokszor tapasztaltam már, hogy nagyon jót tesz a fejfájásnak a mozgás.
(válasz sziszi0528 124. hozzászólására)

124. sziszi05282018-02-20 17:39
Nos,meg is jártam,egészen pontosan 2,7 km a nagy kör,22 perc alatt 7,3 km/h átlagsebességgel. Nem is olyan rossz :). Jó ez a kis app.

Ma nagyon fájt a fejem,sajnos fejfájós vagyok és olyan szinten,hogy lüktet az egész koponyám,mintha vésnék,a könny is ki szokott csordulni a szememből,de ahogy letudtam,sokat javított rajta,már alig fáj... Szóval erre is jó a mozgás!

123. sziszi05282018-02-20 14:25
Közben letöltöttem a runtasticot,lemérem akkor pontosan mennyi is az annyi...

122. sziszi05282018-02-20 13:37
Sziasztok!

Clarah nagyon jól csinálod, szépen haladsz!

Jasmine, nekem régebben volt olyan a piros napok előtt, hogy szinte bármilyen mennyiséget eltüntettem és azt éreztem, hogy egy feneketlen kút a gyomrom, egyszerűen semmi nem volt elég, nembeszélve ilyenkor az édesség iránti sóvárgásról... Mára ez mérséklődött, de tény, hogy kívánós vagyok én is előtte.

Ma megyek egy nagy kört, mert csütörtökön biztosan nem tudok menni, anyósomnak van a szülinapja és oda megyünk, így én előre "bedolgozok" most... Tegnap csak kis kört voltam, mert sok dolgom volt, de a heti 4 kis kört le akarom cserélni úgy, hogy 2 nagy+2 kicsi kör. Ha ez is jól megy, mehet 3, majd 4 nagy kör. Most néztem meg az útvonaltervezőben pontosan 2,2 km a nagy kör. Azt hittem több... Mert egy átlag gyalogos sebessége kb 6 km/h, és én 20 perc alatt teszem meg ezt a kört, akkor pont kijön, hogy a 2 km 20 perc alatt az 6 km/h-ás sebesség... De én gyorsabban megyek, mint egy átlag gyalogos... Vagy csak azt hiszem :)? Mondjuk részletekben írtam be és úgy adogattam össze, mert az istennek nem akarta pontosan azt az útvonalat mutatni, ahol én megyek... Lehet letöltök valamilyen appot és viszem magammal.

121. kofarago822018-02-20 13:28
Hétfőn mérlegeltem, -40 deka. Én elégedett vagyok. Ha minden héten ennyi lemegy június elejére oké lesz.:-)

120. Jasmine242018-02-20 11:45
Sziasztok! Nekem az elmult napok igen nehezek voltak (piros napok), jobban kivantam a kaloriat mint maskor es faradekionysag is utol ert. Tegnap meg le is kellett munka utan dolnom egy oracskara, de azert cask let 40 perc sulyzozas. Igaz hogy cask otthon es nekem a teremben hatekonyabban mennek a dolgok, de ez sem volt rossz. Legalabbis tobb mint a semi. Merleg kozelebe nem megyek a heten, mert tuti tobbet fog mutatni. Nem tudtam kordaban tartan magma annyira amennyire kellett volna, de azert annyira se engedtem el magma, mint ameyyire igazan vagyott volna ra a szervezetem, tehat volt nemi kontroll. No, de matol erzem, hogy ismet visszaneyrtem az akarateromet a testem felett es kordaban tudom tartani a kajalasra vonatkozo vagyaim. Sot, el is mult az a nagyon durav ehseg hala sietennek, igy visszarendezodok most mar a normal mivoltamra. Na eleg a rizsabol. Ti hogy alltok?

119. Clarah2018-02-19 13:11
Sziasztok!

Lemerült a mérlegben az elem, vagy kiakasztottam :D

Érzésre minden hibátlan, lassan biztosan a cél felé.
Minden nap bűnözök, egy picit. Nem sóvárogva, önmagamat eltiporva akarom csinálni. Úgy már csináltam évekkel ezelőtt. Gyors volt szép volt, de jobb így nekem. Ki csoki, kis zsömle, kis ez meg az.

Szép napot mindenkinek!

118. sziszi05282018-02-19 13:06
Sziasztok lányok!

Megvolt a hétfői mérlegelés, 60 dekával és egy centivel vagyok "lemaradva" a tervezettől... Próbálok a héten belehúzni, hogy azért a kijelölt ütemtervnek megfelelően haladjak.

Tegnap megfigyeltem, hogy bár nem ettem sokat, de lisztes-rántott dolgok voltak benne és fájt este a hasam... Szerintem kezd átállni a szervezetem az egészségesebb, minimális liszt- és cukortartalmú dolgokra és ez most betett. Ezt ettem:

reggeli: cibatta (4 kis szeletke-vagy inkább falatka), szalámi, sajt, kakaó
ebéd: fél szelet sajttal töltött pulykamell, 3 korong röszti
uzsi: egy csésze husileves, két kis kocka almás pite
vacsi: egy light joghurt

Szóval ez nem volt nagy mennyiség, tényleg nem ettem sokat, de egyik étkezés sem volt liszt- vagy cukormentes és éreztem is a hatását... Hízni nem híztam, de nem is fogytam. Reggel 69,6 kg-ot mértem, végülis eddig 2 kiló mínusz. Haladok :).

117. Évuci1979.2018-02-18 09:22
Sziasztok! Én csak most kezdtem a fogyózást,talán helyesebb, ha életmódváltásról beszélünk... Szóval 77-ről indultam, 60 a cél. Tegnap bűnöztem, a szomszéd hozott egy nagy tál frissen sült fánkot! Nem bírtam ellen állni. Viszont a többi napon tartottam magamat, így a ma reggeli mérés 76-ot mutatott. :)
Nem tűztem ki határidőt, mert még szoptatok és nem merek nagyon éhezni, szép lassan igyekszem leadni a kilókat.

116. Clarah2018-02-17 20:52
Sziasztok!

Ma Boci csoki volt a haverom 3 kocka erejéig.

A skinny farmerom, amit tél elején vettem, lecsúszik (vételkor bevágott). Most vagy kinyúlt vagy valami formálódás van 😅

Arról se feledkezzetek meg, hogy az izom több, mint a zsír 💪 mérleg meg buta 😏

115. Jasmine242018-02-17 08:26
Nem csodálkozom az eredményeden! Lesz még ilyen, hogy stagnálni tűnik a dolog de aztán megindul :) látod nem szabad elkeseredni.

Én egyetértek, mert nálam is így működik minden. Tervek hada, határidők stb. Igaz nem írok listát minden áldott nap, de van célfüzetem amiben az elérendő dolgaimat időről időre leírom és eddig bejött. Nekem a pontos időpont a fogyassal kapcsolatban a határidő naplóban van bejegyezve. Minden hónap végére oda van írva egy kg érték ahol épp tartanom kell. 😊
(válasz sziszi0528 114. hozzászólására)

114. sziszi05282018-02-17 07:58
Gondoltam rá, hogy nem kéne minden nap ráállni, de nekem ez a kontroll... Ha két-három napon keresztül is ugyanazt mutatja, akkor tudom, hogy változtatni kell... Ha viszont egyik nap mutat egy kicsivel több értéket (pl. vízvisszatartás, nem voltam wc-n, stb) de a következő nap kevesebbet, akkor tudom, hogy jól csinálom.

Megígérem nektek, hogy nem fogok nyafizni többet, mert ma 69,6 kg-ot mértem, valamit tényleg visszatarthatott a szervezetem. Örülök neki, hétfőre elvileg 69 kg-nak kellene lennem, de ha pár deka híján nem jönne össze az sem baj, mert a jövő héten csak 0,5 kg-ot kell fogynom, ahhoz könnyebb hozzátenni még pár dekát, ha elmaradnék a célkitűzéshez képest.

Lehet most gyagyásnak néztek, hogy ilyen katonásan be vagyok táblázva, de nekem sajnos így mennek a dolgok, ha eltervezem-leírom-megvalósítom. Így élem a mindennapjaimat is, leírom, hogy aznap mit kell csinálnom (ebben minden benne van, megfelelő mennyiségű vízfogyasztás, vitaminok bevétele, olvasás, tanulás, mosás, vasalás, főzés, takarítás, elintéznivaló feladat, csekkbefizetés, stb) és ahogy haladok a dolgaimmal, úgy húzgálom ki őket a listáról. Lehet ez már kényszeres, de én így szeretem, nekem csak ekkor mennek flottul a dolgok. És ezt bevezettem a fogyásban is, eltervezem és megcsinálom, nekem másképpen ez nem fog menni, annakidején próbáltam, hogy hát majd nyárra jól akarok kinézni, meg nem szabok határidőt csak fogyjak, stb és soha nem jött be, én szeretem látni a végét a céljaimnak (határidőt).
(válasz Jasmine24 113. hozzászólására)

1 2 3 4 5