Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek mi a véleménye Dr. Domokos Tamás szülész-nőgyógyászról? fórum

Kinek mi a véleménye Dr. Domokos Tamás szülész-nőgyógyászról? (tudásbázis kérdés)


2020. szept. 5. 11:45
Nekem egy friss tapasztalatom van vele kapcsolatban, ami sajnos nem jó. Ő és az asszisztense nagyon kedvesek és próbálják az embert lazább gondolkodásra buzdítani , ami sok esetben jó , azonban az nagyon nagy probléma , hogy a valódi gondokkal sem akarnak foglalkozni. Egy nem standard OGTT vizsgálat miatt , amit ő végzett , csak későn derült ki , hogy terhességi cukorbetegségem van, amire nem sokkal a Kórházi terhelés után inzulint is kaptam . Ha a védőnőm elfogadja az ő vizsgálatát , erre sosem derül fény . Emiatt és egyéb más okok miatt is én végül 28 hetesen orvost váltottam és nem bánom . Végig úgy éreztem, hogy ez a lazaság már több annál, mint egy megnyugtató hozzáállás . Nagyon sok jót olvastam én is róla , sőt nekem ajánlották is, de akinek szorosabb gondozásra és körültekintőbb bánásmódra van szüksége annak nem ő az embere . Többet azért nem írok , mert tudom, sok nőnek pozitívak a tapasztalatai , lejáratni sem akarom , de nekem nem jött be .
2020. máj. 9. 16:41

Szia! Nem mai a kérdés, de gondoltam segítek azoknak, akik most olvassák.

Egyáltalán nem ajánlom, sajnos már késő volt, mire odajutottam, hogy váltani akartam. Könnyű terhességnek indult, de a végére komplikált lett és ahogy egyre több probléma merült fel, úgy láttam rajta, hogy egyre kevésbé fogad szívesen, de pénzt azt persze minden alkalommal elkérte. Úgy érzem fél vállról vett sok mindent, egy másik nőgyógyászhoz is jártam párhuzamosan, csak így éreztem magam biztonságban. A szülés császár volt farfekvés miatt. A műtét után közölte, hogy ha szeretnénk még babát, és megint ilyen komplikációk lesznek, akkor nem vállal. Ezen teljesen ledöbbentem, pár órája műtött, még lábra sem tudtam állni, semmi gratuláció vagy ilyesmi. Olvastam róla máshol, hogy az egyszerűbb eseteket szereti, ez sajnos beigazolódott.

A második babámat annál a dokinál szültem, ahova párhuzamosan jártam, sokkal nyugodtabb voltam vele. Komplikációk itt is voltak, de egy percig sem éreztette velem, hogy ez probléma lenne számára, szívesen fogadott és alaposan megvizsgált. dr. Domokosnál néha az ultrahangért is könyörögni kellett, mintha kegyet gyakorolt volna, hogy bekapcsolja a gépet...

2018. febr. 3. 16:48
Érdekelne, hogy ki milyen véleménnyel van dr. Domokos Tamásról. Legfőképpen azoktól várok hozzászólást, akik terhesgondozásra jártak hozzá, és nála szültek. Milyen szülési tapasztalataitok vannak? Előre is köszönöm szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook