Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Polar m430. Akinek ilyen órája van, segítene?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Egyéb hobbi&otthon témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. emagdi2018-02-02 16:30
az lenne a legtutibb, ha fel tudnád próbálni személyesen valahol... ha bp-i vagy, akkor adott a polar központi bolt (boráros térnél), vagy valamelyik másik nagy kereskedés.
ha esetleg vidéken laksz, akkor egy közeli hervis v sportbolt...

arra azért figyelj, hogy számold rá, ha esetleg hosszú ujjú pulcsira v futódzsekire szeretnéd rávenni felülre, akkor azért annak is legyen még hely a szíj kerületében. (meg hogy pont ezért célszerű hozzá venni mellkaspántot is, bár lassan vége a télnek, és fel lehet tűrni a csuklóig a pólót, dzsekit :) (meg mondjuk ha más sporthoz nem használod csak futáshoz)

5. simple2018-02-02 13:19
Írj a gyártónak, ott biztos tudnak válaszolni neked melyik hány cm-es.
(válasz Jéghegy 4. hozzászólására)

4. Jéghegy2018-02-02 11:05
Mindenhol a nagyobb van, viszont, ha a kisebb is elég lenne, akkor nem venném ‘több km-es’ szíjjal 😊
(válasz vikucka 3. hozzászólására)

3. vikucka2018-02-02 10:56
Hu ez jo kerdes, en is most vagyok a vasarlas elott. Nem tudsz elmenni valami sport boltba es felprobalni?

2. Jéghegy2018-02-02 10:46
Igazából a szij hossza érdekelne. Ugye van a small meg a regular.. viszont cm-ben megadott hossz sehol nincs. (Vagy csak én nem találom)
Nem tudom így eldönteni, hogy mekkora csuklóméretre melyik való..

1. Jéghegy2018-02-02 10:44
Polar m430. Akinek ilyen órája van segítene?