Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Demens betegellátási lehetőséget, helyet tud valaki ajánlani Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében? fórum

Demens betegellátási lehetőséget, helyet tud valaki ajánlani Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében? (tudásbázis kérdés)

11. syria (válaszként erre: 3. - Hedör)
2018. jan. 30. 08:18

Az nem is olyan sok. Persze, akinek sürgős segítségre van szüksége, annak 1 hónap is sok.


Ha van esély, hogy valamelyik családtagnak hasonló elhelyezésre lehet szüksége, mielőbb el kell indítani az igénylést, legfeljebb mire elfogy a várólista, nem lesz rá szükség.

Nekünk az volt a „szerencsénk” mikor kiderült, hogy anyukánk sajnos 24 órás felügyeletre szorul, hogy az első jelek láttán, évekkel előbb elindítottam az idősotthoni elhelyezést, s amikor eljött az idő tudtunk mihez nyúlni. (Sok köszönet nem volt benne. :\)

2018. jan. 30. 07:23
Szia . Sajnos az én anyukám is ugyan ilyen beteg .Én Szamossályi a érdeklődnék.Mivel ők speciális gondozást igényelnek ott van ilyen lehetőség és emberiek.Sok erőt és kitartást!
2018. jan. 30. 06:40

Sajnos országosan hosszú a várólista,tudok olyanról hogy eü dolgozónak gondot okozott édesanyja elhelyezése.

Sok türelmet és kitartást kívánok.

8. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 6. - Hedör)
2018. jan. 29. 20:06
Nem vagyok arrafelé ismerős, de egyházi intézmények biztos ugyanúgy vannak felétek is, mint itt nálunk. Ott jó sok pénzt elkérnek, viszont tényleg maximális kiszolgálásban részesítik a lakókat.
7. Hedör (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
2018. jan. 29. 18:51
Még nem, megnézem.
6. Hedör (válaszként erre: 4. - Pengő Gyöngyi)
2018. jan. 29. 18:51
Hol van az a maszek, fizetős?
5. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Hedör)
2018. jan. 29. 14:55
Tiszavasváriban érdeklődtél? :))
4. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 3. - Hedör)
2018. jan. 29. 14:10
Nagyon durván tele vannak a tartós bentlakást nyújtó intézmények. Maszek fizetőset nem tudnátok vállalni?
3. Hedör (válaszként erre: 2. - Pengő Gyöngyi)
2018. jan. 29. 13:47

Felhívtam őket, csak Nyíregyházi lakosokat fogadnak, és egy év a várólista...

De azért köszönöm szépen! :)

2018. jan. 29. 12:43
2018. jan. 29. 12:41

76 éves édesanyámnak keresek 24 órás ellátást nyújtó, bentlakásos öregotthont, lehetőleg Szabolcs megye közelében. Teljesen zavart, jelenleg Nagykállóban van, a zárt pszichiátriai osztályon.

Minden megoldás érdekel, köszönöm szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook