Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bármilyen állás jöhet? fórum

Bármilyen állás jöhet? (beszélgetős fórum)


2018. jan. 31. 15:16
Úgy gondolom és úgy vagyok mint trapiti.
2018. jan. 31. 14:35
Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy szeretem a munkámat, és jól is fizet. Ha a kettő ellentmondásban lenne, nem tudom, melyiket választanám. Valószínűleg addig keresnék, amíg nem találok egy olyat, ami mindkét szempontból közelít az optimálishoz.
9. trapiti (válaszként erre: 8. - Trapiti)
2018. jan. 30. 08:40
Közben voltak hullámvölgyek de nem a munja hanem a körülmények miatt.
8. trapiti (válaszként erre: 7. - Evawitch)
2018. jan. 30. 08:39
Én dolgoztam egyetem előtt mást. Utáltam, de muszáj volt. Már akkor tudtam hogy mit akarok. 26 évesen kezdtem a mostani szakmámban dolgozni de már 20 évesen ez volt a nagy szerelem.. . 18 éve csinálom, és még mindig...
2018. jan. 30. 07:18
Nekem i lenne kérdésem ezzel kapcsolatban , aki szereti a munkáját. Aki nem egyből dolgozott abban, amit szeret, hány évesen tudott elhelyezkedni benne? Mikor kezdődött az ,hogy szereted a munkádat?
2018. jan. 29. 17:50
Olyan a szakmám/hivatásom amiből az ember nem megy el csak úgy valami nagyon mást csinálni. Vagy ha elmegy, pár év és nincs visszaút. Külföldön élek, fel sem merült hogy ne a képzettségemnek, tapasztalatomnak megfelelő állásban dolgozzak. Igaz kicsit más a profil, de a szakterület ugyanaz. Persze ha a megélhetésünk múlna rajta és nem tudnék a szakmámban elhelyezkedni (ami nagyon meglepne) akkor bármit elvállalnék, de erre még sosem volt szükség.
2018. jan. 29. 16:08
De volt olyan h mindegy csak megeljek.igy voltam takarító, szobalány, kulon órákat ado. Mosogató, salata készíto. :)egyik munkámmal sem volt bajom ugy igazan.persze ezekben jellemzően par hónapot voltam. Es joorman túlélés céljából vállaltam.
2018. jan. 29. 16:05

En nagyon szerettem volna tanar lenni.mikor végeztem akkor kezdtek összevonni a sulikat es sajnos/ szerencsémre nem kellettem sehova.noha (nem fényezni akarom magam) de jo voltam nagyon.

Helyette tok mas teruleten talaltam melót. Fizu sem volt rossz.vegul megszerettem.

Aztán külföld és mikor hazajöttem, visszamentem a regi cegemhez de rajottem hogy a kulfoldon megszokott eletszinvonalam nem fedezi, szoval mentem pestre olyan meloba amit nem szerettem de tudtam ha kitartok jo lesz.es lesz jo pozíció.

Kibirtam két évet.vegulis nem volt rossz. Azt is megszerettem. De utalok ugyfelezni. :)kineveztek(erre gyúrtam vegig) es most havaj dizsi.penz is jo.


Ma csak koszonom annak a sok okostojás igazgatónak / tanárnak h nem engem valasztottak. Igy kb meg 2*-3* annyit keresek mint tanárként kapnék.megkockáztatom inkabb 3* tobbet.

Soha nem is mennek vissza mar! Szeretem a melóm.

2018. jan. 29. 13:33
Szakmám és tudásom alapján a legkedvezőbbet, ami egyben a hobbim is.
2018. jan. 29. 12:37
Abszolút nem a fizu motivált. Kényszerpálya volt, amit később megszerettem.
2018. jan. 29. 11:48

Ti mi alapján választottatok állást?

A már teljesen mindegy kategória alapján, csak legyen valami meg fizetés?

(persze kevesebb fizu mint amit szeretnél)

Vagy van egy elképzelés és amellett kitartasz. (fizu mindegy)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook