Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek kinek volt igaza és ti hogyan kezelnetek egy ilyen helyzetet? fórum

Szerintetek kinek volt igaza és ti hogyan kezelnetek egy ilyen helyzetet? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
19. csikil4ny (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2018. jan. 28. 16:24

Megoldódik ez a probléma magától. Nem nagyon értem, hogy a nők egy része hogy nem veszi észre, hogy életveszélyben van?


Szellőke neked az normális, hogy valaki szorongatja a nyakad? Megvárod, míg megöl?

18. sellőke15 (válaszként erre: 17. - Piroska52)
2018. jan. 28. 16:22
A gyerek miatt össze akartam hozni a dolgaink de úgy néz ki ez már menthetetlenül tönkre ment
17. Piroska52 (válaszként erre: 16. - Sellőke15)
2018. jan. 28. 16:19
Már ne is haragudj de akkor nem vagy normális ha még vele vagy
16. sellőke15 (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2018. jan. 28. 16:17
Sajnos volt ilyen eset is egyszer hogy meg szorongatta a nyakam is
15. sellőke15 (válaszként erre: 12. - Csikil4ny)
2018. jan. 28. 16:12
Hát az előző kapcsolatból van egy lánya és az miatt vitázni szoktunk mivel a kislány nem akar hozzánk jönni két hónapja és én nekem ez rosszul esett és mondtam a férjemnek hogy miért nem szól neki hiszen ez így nem állapot hogy ide nem jön és nem értem miért tudjuk az okát hogy miért és hogy miért hagyja rá hiszen mi egy család vagyunk ez így nem jó a
2018. jan. 28. 16:12

Kedves Sellőke.

Nekem 3.menyem van de hamarább repülnének a holdra minthogy odamenjek rendet rakni mert osszekaptak valamin .

Majd megbékélnek.


Ahányszor veszekedtek majd mindíg hazaszaladnak?


Más lenne a helyzet ha bántott volna.

Akkor hagyd ott.

13. andi6020 (válaszként erre: 8. - Sellőke15)
2018. jan. 28. 16:09
Majd ha a nyakad szorongatja, remélem lesz hova menned.
12. csikil4ny (válaszként erre: 11. - Sellőke15)
2018. jan. 28. 16:04
Hogyan hoztad ki az állatot belőle?
11. sellőke15 (válaszként erre: 9. - Féknyom)
2018. jan. 28. 16:02
Hát egy részt buta vagyok tudom mert ezek után simán itt kellett volna hagyni más részt pedig sokszor én is lehet ki hoztam belőle az állatot ezt is tudom jó magam is milyen vagyok bár valószínűleg akkor sem volt igaza ebben ahogy viselkedett
2018. jan. 28. 15:55
Azért nem mentem el mert egyrészt nem tartottam jogosnak hogy ők akartak azt hogy velük menjek más részt meg helyre szerettem volna hozni a kapcsolatot mert meg úgy éreztem hogy ez csak ránk tartozik a mamám olyasmit is mondott hogy a férjem rám unt és hogy ne maradjak vele. EZ nem volt egy kicsit durva kijelentés és nem is értem hogy mondhatott ilyet
2018. jan. 28. 15:54
Hát nem tudom... Kérdés, mi volt az agresszió. Ha netán verés, és azt a nemlétező lányommal csinálná bárki, akkor egy lehetősége lenne, menekülni. Nagyon nem érdekelne kinek van igaza.
8. sellőke15 (válaszként erre: 7. - Ikebana3)
2018. jan. 28. 15:50
Úgy értem hogy agresszív volt hogy nem tetszett neki amiket mondtam és ez miatt meg szorongotta a kezem. És ti ezek után hogy viszonyulnatook a férjhez illetve a nagy szülőkhöz?
7. Ikebana3 (válaszként erre: 3. - Sellőke15)
2018. jan. 28. 15:30
Ha elmondtad és ők meghallgattak, próbáltak segíteni neked, az egy dolog. De az, hogy eljöttek és kérdőre vonták a férjed az egy másik. Ugyanis nekik veled előtte egyeztetniük kellett volna, hogy ha akarod ő eljönnek és a férjedet számon kérik. De ez nem történt meg. Eljöttek és rendezkedtek. Ez így, ebben a formában nem jó. Ha ezen kiakadt a férjed, elhiszem. Azt is megértem, hogy neked jól esett, hogy kiálltak melletted, de talán egy kicsit gyerekes a megoldás. A mamád a nagymamádat jelenti? Ő szerintem már tényleg ne szóljon bele. Apukád pedig, talán egy "férfi a férfival" négyszemközti beszélgetéssel többre ment volna. Ezt a helyzetet tényleg neked kell elintézned és megbeszélned a férjeddel. Viszont az agresszivitást, ami nem írtad mit jelent, nem szabad hagyni.
6. globus (válaszként erre: 3. - Sellőke15)
2018. jan. 28. 15:26
Első körben ne árulkodni fuss, hanem négyszemközt tisztázzatok.
5. csikil4ny (válaszként erre: 3. - Sellőke15)
2018. jan. 28. 15:22
Egyrészt ha csak nem bántalmazásról van szó, akkor a helyzet megoldása csak rátok tartozik, így nyilván jogos a férjed felháborodása. Neked kell felnőtt nőként viselkedned. Ha meg bántalmazás, akkor miért nem mentél velük?
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Sellőke15)
2018. jan. 28. 15:17
Mit értesz az alatt, hogy agresszív?
2018. jan. 28. 15:12
A férjemmel jó múltkor eléggé csúnyán össze vesztünk én nagyon kétségbe estem és el mondtam apunak meg a mamamnak hogy a férjem néha agresszív is szokott lenni. ERRE a mamám és édes apám el jött hozzánk és kerdore vonták a férjem a viselkedése miatt amit miatt a férjem eléggé ki akadt hogy mi jogon szólnak bele az életünkbe enis úgy látom hogy egy részt kissé túlzás volt más részt meg igazuk volt ja és azt akarták hogy kootozzek haza pár napra hogy át gondoljuk a dolgokat és hogy mindenki le nyugodjon én nem mentem velük. Arra lennék kíváncsi hogy szerintetek kinek volt igaza vagy hogy egyáltalán igazuk -e volt hogy ennyire bele szóltak. ÉS Hogy ti ezek után hogyan viszonyulnatok hozzájuk mármint a mamàhoz és apuhoz a ferjem helyébe mert a férjem nem szeretne kapcsolatban lenni velük addig még bocsánatot nem kérnek
2. Mária 54 (válaszként erre: 1. - Sellőke15)
2018. jan. 28. 15:06
Milyen helyzetet?
2018. jan. 28. 15:03
Szerintetek kinek volt igaza és ti hogyan kezelnetek egy ilyen helyzetet?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook