Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Magasfényű nappali bútor vélemények fórum

Magasfényű nappali bútor vélemények (beszélgetős fórum)


15. Clarah (válaszként erre: 13. - Kisj)
2018. jan. 27. 21:03

Mancs a bútoron?🤢


Neked nem lehetett jó napod, remélem a holnapi jobban sikerül.

14. Wodu (válaszként erre: 13. - Kisj)
2018. jan. 27. 19:31

Egy bútort általában több évre vásárolunk,természetesen olyat ami tetszik!

Hogy a por bármi mennyire látszik rajta nem érdekelne.Poharat alátéttel rakunk mindig a bútorra!Azt venném ami tetszik,nem olyat amit nem kell takarítani mert nem látszik meg rajta semmi!

13. kisj (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2018. jan. 27. 19:17

Por, csík,pohár-és mancslenyomat kiválóan látszik rajta (főleg napfényben). Egész nap lehet csiszatolni.

Kiváló választás!

12. Ikebana3 (válaszként erre: 11. - Ikebana3)
2018. jan. 27. 14:43
-g :D
11. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2018. jan. 27. 14:42

Nem írtad, hogy világos vagy sötétebb tónusú. A világoson nem látszik annyira a por. a sötétebbet pedig nagyon jól lehet kezelni bútorápolóval, ami taszítja a port.

Valamikor a 70-es években volt nagy divat a magas fényű, most megint lehet kapni? A 60-as években a hajlított karfa és az un. Tonett székek voltak divatban, ami ugye a 19-20. század divatja volt. Örökös a körforgás. :)

Ha tetszik a magas fényű (politúros) bútor, nyugodtan vedd megg, nem tapad rá több por, mint bármelyik másikra. A karcolástól és a durva behatástól persze védeni kell, de minden bútort védeni kell. :)

10. Clarah
2018. jan. 27. 12:38

Szép szerintem.

Takarítani könnyebb és jobb, én is szeretem nagyon a Pronto fújós bigyóját.

Egy ikeás csoportban olvastam, hogy nem tesz jót azoknak a bútoroknak a Pronto... Szerencsére én nem tapasztaltam.

9. Channa* (válaszként erre: 7. - Hercegnő.88)
2018. jan. 27. 11:17
Világos polcok jók lesznek!
2018. jan. 27. 09:08
Akartam írni, hogy a polcok ne legyenek feketék:)
2018. jan. 27. 09:03

Köszönöm. Fekete-fehér, fehér az oldala, teteje, polcok, az ajtók feketék.

Ez illene leginkább a bútorainkhoz :)

2018. jan. 27. 08:57

Milyen színűt vennél?


Én világosat vennék, mert azon a por sem látszik meg a portörlése után fél perccel.

Nem kell félni tőle! Jobban lehet takarítani, mint az erezett mattot, mert nem tapad bele a mélyedésekbe semmi. csak letörlöd és más csillog-villog is:D

2018. jan. 27. 08:51

Szerintem is könnyebb takarítani.

A por mindenhol por, ahogy a fekete szín is koszolódik.:)))

2018. jan. 27. 08:47

Szerintem nagyon szépek. A lányom konyhabútora magasfényű, de még új, ikeás nem tudok róla tapasztalatokat.

Régen nekem is volt szobabútorom magasfényű, nem volt vele gondom.

3. syria (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2018. jan. 27. 08:01

Ne félj tőle, nem sérülékenyebbek, mint az utánzatok, viszont szebbek, s szerintem könnyebb őket takarítani is. Nagyon jó bútorápolók vannak, én pl. Prontóval törlöm át őket, gyönyörűek lesznek, még soha láttam csíkot.

A por mindenhol meglátszik, nem tudsz mit kezdeni vele a többszöri alapos takarításon kívül. (Rosszabb, mint a víz, mert az legalább csak lefele megy. :D)

2. mélység (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2018. jan. 27. 08:00

A magasfényű bútoron minden meglátszik. Ujjlenyomat, por stb. Tisztításra is jobban oda kell figyelni, tényleg csíkos maradhat (pl.mint az ablak)

Egyébként az a véleményem ha ezt tetszik Nektek és áldozol + energiát a takarításra válaszd a magas fényűt :-D

2018. jan. 27. 06:57

Sziasztok,


magasfényű modern nappalibútort néztünk ki. Szivesen fogadnék róla minden véleményt, tapasztalatot. Pl. mennyire sérülékeny, mennyire látszik rajta a por, mennyire koszolódik, és azt is hallottam, hogy törléskor is csíkos tud maradni.

Kisgyerekes házba lenne, napi használatban, tehát nem "katalóguslakásba" menne.

Kb. dupla áron van, mint a sima fautánzat, bár az attól, hogy olcsóbb lehet, hogy praktikusabb.

Dilemmában vagyok :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook