Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018-ban kezdő lombikosok fórum

2018-ban kezdő lombikosok (beszélgetős fórum)


7. szamóca86 (válaszként erre: 4. - Farfara)
2018. jan. 30. 20:16

Ha valaki ennyire járatlan ebben a témában (lombik),csak tudnám minek beszél hülyeségeket...

Legalábbis feltételezem (remélem) nem saját tapasztalatú az információ.

Ne riogassunk,ez nincs így és pont elég stresszel jár enélkül is egy ilyen folyamat.


Ezt leszámítva semmilyen módszert nem szólok le,ami erőt,hitet adhat a harchoz és ezáltal segíthet.

Legyetek kitartóak lányok,sok erőt és türelmet kívánok nektek!

Teljesüljön mielőbb az álmotok!

6. Icsike (válaszként erre: 4. - Farfara)
2018. jan. 30. 20:00
Családállításra menjek megoldják, mit oldanak meg lesz hímivarsejtje az uramnak amit a kemo kinyírt és nem biztos valaha lesz is neki, csak ez az esélyünk van és igen is örülök, hogy a 21 századba születtem mert a problémáinkon tudnak segíteni, ha meg az Isten ilyen nehézségeket állított elém akkor ezt a lehetőséget is Ő adta, úgyanis az orvos életét is Ő adta a tudásával együtt. Azt hiszem egy lombikosnak nem ilyen szavakra van szüksége.
5. 1e454498dd (válaszként erre: 4. - Farfara)
2018. jan. 30. 19:45

Atyaég! Ezt kedvesen mondom... A leendő szülők kérhetnek csak 1 vagy 2 embriót! Miért kell előre sokkolni szegényeket? Nekem összesen 39 embriót ültettek be 15 lombik alkalmával, 2, azaz kettő baba lett (nem egyszerre) és egyet sem szúrtak szíven a 3. hónapban.


Sok szerencsét és mielőbbi boldog babázást kívánok a most kezdő lányoknak!

2018. jan. 30. 19:39
Kedvesen azt ajánlom, hogy mielőtt belevágtok ebbe a lombikos történetbe, menjetek el egy Hellinger féle családállításra mert általában a felmenők nehéz sorsában van a nem megfoganni tudás valódi oka és nem a Ti életetekben. Azt is tudni kell, hogy lombikbébi programot választva, a ha több petesejtet ültetnek be a méhedbe, akkor kettő vagy három embriót a harmadik hónapban megöl az orvosod mondjuk K injekcióval szíven szúrja! Így a megszülető gyermeked egy óriási traumával születik meg, amit Wanishing syndromának neveznek. Sok szerencsét kívánok!
2018. jan. 30. 10:14
Szia!Mi is jövő héten megyünk a második konzultációra, mikor először voltunk kértek vizsgálatokat még, aminek azonnal neki álltunk, aztán novemberben a férjem beteg lett és még egy vizsgálat eredményét vártuk, így csak most tudunk visszamenni, remélem én is elkezdhetem ebben az évben. Jövő héten biztos nem fogják elindítani mert megint túlműködik a pajzsmirigyem minden értékem nagyon rossz, illetve állítólag nincs peteérésem sem emiatt.
2018. jan. 30. 07:16

Szia mi jövő héten megyünk az első konzultációra.Nekem már van két természetesen fogantgyermekem akkor második császárnál kértem az elkötést.Most új párom MAL szeretnék közösségi babát.Ti melyik központba és melyik orvoshoz mentek

Tegnap voltam nőgyógyászati vizsgálat ön rákszürés ultrahang mindent rendben találtak eddig.

2018. jan. 25. 20:45

Kedves Sorstársak!


Tegnap óta biztos, hogy a férjemnek és nekem lombikkal lesz közös babánk. Így a jövő héten belevágunk a szükséges kivizsgálásokba, és az ígéret szerint márciusban kezdünk. Ide várok mindenkit, aki hasonló cipőben jár. Gyertek, beszélgessünk, öntsünk lelket egymásba, szorítsunk, hogy minél többen (esetleg már nem is először, de ezúttal lombikkal) kismamák lehessünk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook