Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Extraszisztolé, plusz szívverések fórum

Extraszisztolé, plusz szívverések (beszélgetős fórum)


2018. jan. 30. 07:15

Egyik barátnőm a kardiológián dolgozik.

Neki is vannak extrái, néha elég durván.

Azt mondta lényegében mindenkinek vannak extra ütései, csak nem mindenki érzi meg.

Menj el megint kardiológushoz, ha úgy érzed, kell, de szerintem inkább a stressz felelős nálad, és nem a szíveddel van baj.

Pszichológus lehet többet tud segíteni.

9. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2018. jan. 24. 16:20
A sorrend: kardiológus, pszichológus.
2018. jan. 24. 16:06
vérnyomás is jo
2018. jan. 24. 13:56
Vérnyomásod milyen?
6. butterfly87 (válaszként erre: 5. - Elkeseredett eszter)
2018. jan. 23. 22:05

Nem fog leállni, nyugi.

Voltál vizsgálatokon, egészséges a szíved. Ezek az extrák ártalmatlanok.

Szedj galagonyát, jót tesz a szívnek. :)

2018. jan. 23. 21:57
De én nagyon félek hogy egyszer bedobban és utána végleg le fog állni a szívem :(
2018. jan. 23. 21:28
Hasonlo a pamaszom nekem is én készülök egy kardiológust felkeresni,a háziorvosom mindig nyugtázza és ennyi.Nekrm volt már olyan beavatkozas amellyel inger pályát elégettek,talán jobb de nem jó?de nem igazán lehet olyan orvost találni.hogy figyel ránk
2018. jan. 23. 20:04

Nyugodj meg.

Nekem kb. fel orankent van egy-egy extram (lehet, hogy tobb, de ennyit erzek meg), akkora, hogy ugy erzem a szivem a torkomon jon ki mindjart. :D

Sot, bizonyos pozokban ossze-vissza ver.

En nem nagyon foglalkozom vele.

2. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2018. jan. 23. 19:20
Inkább hangzik pánik zavarnak,mint szívproblémának.
2018. jan. 23. 18:54

Kedves Topiktársak!


Kérlek segítsetek véleményetekkel,mert már nagyon elkeseredtem.Egy súlyos családi tragédia után kb 1 éve kezdtem érezni plusz ütéseket a szívemben.Napi szinten max 4-5 ilyen volt.Elmentem,csináltak EKG t,mindent rendben találtak.November környékén újra eljött,de egyre többször,irány vissza az orvos.EKG,Holter,szívultrahang...munden negatív lett szerencsére.Felírtak egy fél Nebiletet,ami használt is.Kicsit lelassultam,a pulzusom is 100 alá ment végre.Azota semmi gond nem volt,erre kb 1 hete a helyzet minden eddiginél rosszabb lett.Kb minden 15-20.ütés után ez a bedobbanás...Szerencsére nem szúr,nem fulladok,nem fáj,bem zsibbad semmim.Mut tegyek,mi lehet ez? Az orvoshoz.menjek vissza? Hülyének fog nézni...Hozzáteszem sajnos ez a családi tragédia nagyon megviselt és a munkám is stresszes,sokat idegeskedem.Szerintetek leállhat a szívem? Egyszerüen rettegek már ezektol a plusz szívverésektől,szívkihagyásoktól....de még csak ritmuszavart sem mondtak.Köszi aki segít

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook