Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jelzáloghitel önerő fórum

Jelzáloghitel önerő (beszélgetős fórum)

2018. jan. 22. 05:06
És az esetleg nem játszik, hogy pl van egy 13 milliós ház, tegyük fel hogy a becsült értéke is annyi.... mi lealkudjuk 10 millióra a vételárat, akkor a 10 milliót megkaphatjuk, nem?
7. Aggodomatesomert (válaszként erre: 6. - Johannia)
2018. jan. 21. 12:51
Köszönöm a válaszod, ez eszembe se jutott :)
2018. jan. 21. 10:16

A csok oneronek szamit.

De bemegy az ember a bankba es elmondják.


Peldaul nekunk epitkezesnel a telket is beszamitjak oneronek.


Egyebkent meg személyi kölcsönt vettünk fel par eve -3misit oneronek, es ugy lakashitelt es kb az egesz hitelből volt. Csak ezzel vigyázni kell hogy a személyi kölcsön mellett is hitelkepesnek számíts a bank szemében.


De ha van mas ingatlan amire lehet tenni jelzálog hitelt ugy olcsóbb.bar ma mar a személyi kölcsön sem draga ahhoz kepest hogy 3 eve mennyi volt.

2018. jan. 21. 10:07
Ha jól tudom egy gyerekre kaptak 600. ezer ft-ot és OTP-től vesznek fel.
2018. jan. 21. 09:06
Nálunk nem jöhet szóba a CSOK. De amúgy azt szokták önerőnek venni.
3. nenne67 (válaszként erre: 2. - 31bc25d879)
2018. jan. 21. 07:27
Megkérdeznéd légyszi, azt hogy csinálták?Nem lehet, hogy a CSOK volt az önerő?Köszönöm :)
2018. jan. 21. 06:42
Én úgy tudom, hogy valamennyi önerő kell, bár a barátnőmék most vesznek fel önerő nélkül, úgyhogy szerintem bankja válogatja.
2018. jan. 21. 04:42

Egy kis segítséget szeretnék kérni, hitel ügyben.

Nem tudom pontosan hogy működnek a dolgok...

Szóval pl akinek nincs önerő, az hogy oldja meg?

Vagy ha az adott ház teljes vételárát szeretnénk megkapni hitelben, van rá valami kiskapu? (Mert max 80%-ot adhat a bank) vagy azt az értéket veszik figyelembe, amit a becslő értékel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook