Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyerek fülplasztika tb támogatásra fórum

Gyerek fülplasztika tb támogatásra (beszélgetős fórum)


9. lapbarna (válaszként erre: 8. - Csernagabi)
2018. jan. 20. 16:28
Az oep-et is fel lehet hívni. Ők csak tudják, mit finanszíroznak.
2018. jan. 20. 15:41
Nem tudom most akkor vajon kivel kellene beszélni. Többen írták, hogy a Bethesdában csinálták meg fülét tb -re. Borzalmas, hogy nem lehet valós információkhoz jutni.
7. csernagabi (válaszként erre: 6. - Valakivagyok1984)
2018. jan. 20. 15:39

Én is így olvastam. Mostmár csak az a kérdés, hogy miért kaptam a Bethesda gyermekkórház sebészétől ezt a választ. Idézem,, Kedves Gabriella!

Plasztikai sebészetben az elálló fülkagyló műtéti kezelése esztétikai beavatkozásokhoz van sorolva, TB által nem finanszírozható.

Üdvözlettel: Bene Ruzsena"

2018. jan. 20. 13:36
En azt olvastam 14eves korig ingyenes
5. ab3619a9cd (válaszként erre: 4. - Channa*)
2018. jan. 20. 10:00

Csinálnak bizony!

A fül mögött varrják "fel".

2018. jan. 20. 09:58

Gyerekeknek csinálnak ilyet?

Én azért gondolom, hogy nem, mert felnőtt korig sokat alakul a fül és lehet, hogy nem úszná meg 1 műtéttel.

Érdeklődj utána, de egy hosszú haj sok mindent eltakar....

Sok sikert.

2018. jan. 20. 09:50
Úgy tudom a győri kórházban ingyen megcsinálják,de ha jól emlékszem van korhatár és nem egyszerre a 2 fület hanem 6 hét elteltével.
2018. jan. 20. 08:45

Menj el mas korhazba plasztikai sebeszhez es majd ő megiteli h tb kategoria e.

Nemtudom gyereket fogad e felnőtt korhaz..nemhiszem.

Nemtudom a gyerekkorhazakban milyen plasztikai sebeszek vannak.Ennek nezz utana.

Az en lanyomnak is picit szetall a fule.Ha zavarna en is megmuttetnem neki.Igazad van.

2018. jan. 20. 08:34
Sziasztok! Nagyon fontos kérdésem lenne. Jelenleg támogatja a társadalombiztosító gyermekek számára a fülplasztikai műtétet? Röviden : kislányom jelenleg 8 éves. Nagyon csúnyán elálló és deformált fülekkel született. Őt is nagyon zavarja és előbb utóbb mindenképp meg kell csináltatni a plasztikai műtétet. Jobb lenne ha még most túl lenne rajta. Emailen felkerestem a beteshdában az illetékes orvost, aki azt válaszolta, hogy nem támogatja a tb. Viszont itt olvastam, hogy igenis támogatja és több 18 év alatti gyermeknek is megcsinálták. Telefonon jópárszor próbáltam beszélni velük,de lehetetlen. Kérem aki tud bármilyen infót ezügyben írjon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook