Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi alapján dönti el az ALDI, hogy kit vesz fel szimpla önéletrajz elolvasás után? fórum

Mi alapján dönti el az ALDI, hogy kit vesz fel szimpla önéletrajz elolvasás után? (tudásbázis kérdés)

2018. jan. 19. 14:17
De mondhattam volna úgy is,hogy ha nem nyilik ki, akkor nem a te ajtód!
2018. jan. 19. 14:16
Szerintem mint minden munkàlltató önéletrajz+pofa alapjàn vesz fel! Lehet hogy csak szimplàn nem vagy szimpi nekik ( területi vezető+bv) dönti el,ki/kik azok akikkel esetleg együtt akarnak dolgozni! Ha egyszer/ kétszer/ sokszor visszautasitottak,kàr ott próbàlkozni!/Van egy màsik 4 betűs multi, próbàld nàluk, a pénz ott se kevesebb...
3. emagdi (válaszként erre: 2. - Mese)
2018. jan. 19. 14:07
lehet, hogy már megvan előre kit vesznek fel (valakinek az ismerősét pl), de azért az állást meg kell pályáztatni
2. mese
2018. jan. 19. 10:20
Kezdek besokalni, mindig keres bolti alkalmazottat, beadom minden adandó alkalommal a pályázatom, és közlik mailban önéletrajz alapján vannak erre a pozícióra nálam alkalmasabbak. 10 éve vagyok munkavállakó, ebből 6 évet kereskedelemben töltöttem, érettségim, és kereskedő végzettségem van, fiatal vagyok, az önéletrajzom meg egyedi, és nagyon jól megszerkesztett. Egyáltalán kit keres az ALDI, ha az ebben tapasztalattal rendelkező, és végzett kereskedők sem alkalmasak egy eladói állásra?
1. mese
2018. jan. 19. 10:16
Mi alapján dönti el az ALDI, hogy kit vesz fel szimpla önéletrajz elolvasás után? nem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook