Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemény a 7. kerületi óvodákról - 2018 fórum

Vélemény a 7. kerületi óvodákról - 2018 (beszélgetős fórum)


2018. márc. 6. 21:18
A lányom a Csicsergöban, ez jó!
2018. jan. 26. 22:05
Valaki meg esetleg itt a 7.-ik keruletbol akinek ovodas koru gyermeke van?
6. kisj (válaszként erre: 5. - Ava29)
2018. jan. 20. 17:08
Minden csapat kevert, csak az arányok nem mindegy hogy milyenek.
2018. jan. 19. 16:26
Az a baj a 7-ik kerulettel hogy egy resze maradt a regi lakossag, mas resze pedig kicserelodott fiatalabb, diplomas retegre, igy eleg kevert a csapat. Ezert is gondoltam hogy ott is vannak jobb es rosszabb ovik.
4. Ava29 (válaszként erre: 3. - Kisj)
2018. jan. 19. 16:24
Koszonom a valaszt. A varosligeti fasorban sajnos nincs szabad hely es minden evben tuljelentkezes van, viszont szeptemberre lehet hogy felvennek csak ez messzebb esik tolunk. A Brunszvik ovi kicsit mas stilusu, ugyan olyan szimpatikus, es ugy nez ki hogy ott lenne hely kivetelesen. Arrol is azt olvastam hogy meg a korzeti gyerekeket se tudjak mind felvenni, mert tuljelentkezes van. Azt nem tudom hogy ha a 7.-ik keruletben lakunk akkor felvennek e mas kerulet allami ovijaba ugy hogy a munkahelyunk meg nincs meg.
3. kisj
2018. jan. 18. 20:45

A Játékvár Óvodát is sokan dicsérik.

Bár az a VI. kerületben van a Lendvay utcában.

2. kisj
2018. jan. 18. 20:42

A normális óvodák a kerületben szerintem full tele vannak.

Egy ismerősöm már 100 éve abban a kerületben dolgozik mint óvónő és nagyon rossz véleménnyel van a szülők java részéről, mert a gyerekeiket a legcsekélyebb mértékben sem nevelik.

Szóval, jól nézd meg, hogy hová adod be.

Ha lehet, keress más kerületet.

Bár a Magoncról, -más néven Városliget fasori ovi- csak jót hallottam, már hosszú évek óta.

2018. jan. 18. 11:04

Sziasztok!


Velemenyeket szeretnek a 7. keruleti ovodakrol. Elsosorban a Rozsak teren levo Brunszvik Terez ovoda erdekelne illetve a Magonc ovoda, de minden mas egyeb velemeny ami megkonnyitene az ovodavalasztast. Sajnos nincs lehetosegem vegigjarni oket mert marciusban fogunk Budapestre koltozni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook