Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek mopsz kutyusa? fórum

Van valakinek mopsz kutyusa? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 4. 10:27
Még nincs,de most már novemberben lesz:)Nagyon édes kutyusok a mopszik,imádnivalók:)
20. édesmandula (válaszként erre: 19. - 2f06d87e17)
2010. márc. 5. 09:01

köszi, akkor üldözöm majd :)

az orra felett elég...hmmmh...zöld taknyos volt :P meg büdi, előző gazdi nem sokat törődött vele ilyen téren szerintem...

2010. márc. 4. 21:19

Szia!


Azt ott törölgetni kell neki, főleg ha be van pálva, begombásodhat, ha nincs rendesen takarítva. Ha szép és száraz akkor én nem szoktam hozzányúlni. Meg szoktam nekik nézni, de inkább nyáron van vele több gond. Nem tudom mennyire könnyezik, de oda be tud folyni. Nekem 4 mopim van és mindnek szépek a ráncocskái, de figyelgetni kell a kis bőrüket, mert egyiknek-másiknak nagyon érzékeny tud lenni. Nálunk az egyik bőrgombás is volt sajnos..

2010. márc. 4. 20:02

sziasztok, mopszolók, kérdésem van :)


nemrég lett egy idősebb hölgyecském, és ma sikerült hozzáférnem a fejéhez :) az orra felett, szeme alatt végigfutó ráncot 'illik' kitakarítani?? MIt kell vele tenni, mivel és milyen időközönként ajánlott? Kitöröltem neki nedves ronggyal nagyjából, hagyta és hálásnak látszott, jól tettem? Kell oda valami hintőpor vagy ajánlotok vmi krémet?

17. jucusmucus (válaszként erre: 16. - Agilav)
2010. jan. 22. 10:14

Szia !

Megkerült már a kutyusod?

16. agilav
2010. jan. 13. 10:41

ELVESZETT !!!

MOPSZ KUTYÁNK JANUÁR 10-ÉN A XI. HEGYALJA ÚTRÓL!

6 ÉVES BÉZS KAN KUTYA, NAGYON BARÁTSÁGOS, KEDÉLYES.

FEJE TETEJÉN GOMBÁS FERTŐZÉSBŐL ADÓDÓ SEB, MELY ORVOSI KEZELÉS ALATT ÁLL!

ÉTELLALERGIÁS, CSAK SPECIÁLIS TÁPOT KAPHAT, KÜLÖNBEN SÁNTÍT.

NAGYON AGGÓDUNK ÉRTE, A MEGTALÁLÓ KOMOLY JUTALOMBAN RÉSZESÜL!


KÉRLEK SEGÍTSETEK MEGTALÁLNI!


alavotha@t-email.hu

30-371-7227

15. agilav (válaszként erre: 12. - Lali75)
2010. jan. 13. 10:40
Szia, ne vedd zokon, de szerintem 8,5 órás távolléttel, panel lakásban egy kutya sem tartható. A mopsz (illetve a "szobakutyák" általában, gondolom) különösen ember-, társ-függő, talán ha ketten vannak... Mi munka mellett úgy vállaltuk be a mopszot, hogy a férjem délben is hazajárt hozzá a munkahelyéről sétáltatni-játszani, én pedig néha be tudtam vinni magammal.
2009. dec. 30. 00:42

Nincs

de majdnem vettem 4-et

13. MLGke
2009. dec. 30. 00:26

MOPSZ KLUB!!

Előre is elnézést kérek attól, akit zavarok ezzel a levéllel, bejegyzéssel.

Nagyon fontosnak tartjuk a klub megalakítását a fajta és a gazdák érdekében, ezért minden lehetőséget meg kell próbálnunk, hogy a szükséges tagszámot összetoborozzuk. Amennyiben érdekli Önt / Téged ez a csodálatos fajta és tenni szeretne(nél) érte, kérlek jelentkezz(en) tagnak! Köszönjük a figyelmet! (Nagy Anikó_ My Little Giant kennel)


„Kedves Tenyésztők, Sporttársak és Mopsz Imádók!


Sokunkban fogalmazódott már meg az igény egy MOPS KLUBRA, amely önállóan gondozná, azt az általunk szeretett fajtát, amely tenyésztésére sokan már több évtizedet áldoztak.

Szeretnénk, ha végre a fajta elfoglalná a többi kutyafajták között is azt a helyet, amit megérdemel, más ország mopszaihoz hasonlóan, nekünk magyaroknak is többszörös BEST IN SHOW győztes kutyáink lennének. A kiállítók és tenyésztők igényeihez alkalmazkodva hívnánk meg a bírókat a klub által rendezett kiállításokra, rendelkeznénk saját Mops Magazinnal és munkálkodnánk együtt közösen összefogva, hogy a magyar mopszokról olyan kép alakuljon ki a világban, ami a valóság, lássák azt, hogy milyen komoly munka folyik itt, és milyen erős és népes mezőny gyűlik össze egy-egy magyar kiállításon. Szeretném azt, hogy ez a munka elkezdődjön 2010 -ben és kibővüljön nemzetközivé, hogy a magyar mopsz tenyésztésnek híre szálljon Európa szerte és ebben a munkában kérem a segítségeteket, támogatásotokat.

A Klub alapításhoz 100 befizetett tag szükséges. A magyar tenyésztők, legalábbis akiket én ismerek 30-35-en vannak, ezért mindenkit megkérek, hogy segítsen a klub létrehozásában. Kérlek benneteket, hogyha partnerek lennétek az első magyar mopsz klub megalapításában jelezzetek vissza azzal együtt, hogy hány fővel léptek be, és a továbbiakban küldeni fogok egy nyilatkozatot és egy bankszámlaszámot, amire a tagsági díjat be lehet fizetni. (mail: mopeds@freemail.hu; mylittlegiant@freemail.hu)


Előre is köszönöm együttműködő segítségeteket:

Kecskeméty László

Giving Of God kennel"

12. Lali75
2009. jún. 29. 10:36

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek!

Panelban lakunk és a párom nagyon szeretne egy Mopsz kiskutyát. Mindketten dolgozunk és napi 8 órát tuti egyedül lenne a kutyus. Probálkoztunk már spániellel de sajnos nem szokta meg a hosszú egyedüllétet és folyamatosan ugatott. Igaz az nem kölyök kutyus volt hanem egy 2 éves felnött kutya, 3 hetet tudott nálunk lenni mert szüntelen ugatása a szomszédok idegrendszerét megviselte.

Azt szeretném kérdezni hogy a mopsz nem ugatós típus-e?

Nem rendezi át a lakást mert most ujítottunk a lakáson ill nem okoz e gondot ha heti 3-4 napot 8, 8 és fél órát egyedül tölt mig mi dolgozunk a párommal. Nem szeretném ha szenvedne a kutyus vagy nem érezné jól magát. . .

Panel lakásban tartó gazdik segítségére és tapasztalataira számitok!

Köszönöm szépen!

11. 9d825e1bc8 (válaszként erre: 10. - D'or)
2008. júl. 23. 22:14

nekünk a kutya elöbb megvolt mint a gyerkőc.Most várom a második babát.Kislányom odavan a Princért(mopsunk).Ma is azon nevettünk a férjemmel hogyan ölelgette majdnem megfujtotta ugy szorongatta.A kutya nálunk gyerekszobába nem mehet be még ha nyítva is marad az ajtó se megy be.Viszont ha a gyerek éjjel kijön pisilni hallom a kutya megy megnézi és látja minden oké visszafekszik utánna a helyére.Nagyon jól kijön nálunk a kutya és a gyerkőc(viszont hátulütője a mi lányunk igen megbízik más idegen kutyákba azt hiszi azok is ilyen szelídek).De a mienk amugy is igen szelid ha sétáltatom és a többi kutya majdnem szétszedi a kerítést ő akkor is nyugodtan jön meg se nyikkan.a mienk nem bánt se lány se fiu kutyát meg macskát se.Játszótéren odajött 1 kisfiu és csak ugy belerugott szegény azt is eltűrte.soha senki idegennek nem kapott még oda.

A lakók fél év után kérdezték meg ez a kutya itt lakik még sose hallották ugatni!-a mienk nem is ugat ahhoz nagyon fel kell cukkolnom hogy vakkantson párat(1 másik kutya nevét mondom akire féltékeny akkor szok párat vakkantani).


Viszont ha lakásba akarod tartani akkor készülj fel jobb ha nincs szőnyeg csak járólap és parketta mert eléggé hullik a szőre azt meg könnyű porszívózni meg felmosni minden nap.

10. d'or
2008. júl. 23. 18:27
szioka, kerdezem gyerek melle valo-e ez a fajta, mennyire turi a simizest..stb?
9. 9d825e1bc8 (válaszként erre: 8. - 32632de6cf)
2008. júl. 17. 22:04
Ari a mopsod!
2008. júl. 16. 17:01
sziazstok nekem is van mops kutyám. imádom :) 4 éves múllt az előző hónapban. lusta kicsit de ezért (is) szeretjük :) mindenkinek tudom ajánlani :)
7. 2f06d87e17 (válaszként erre: 6. - 9d825e1bc8)
2008. jún. 18. 09:42
Küldtem privit. :)
6. 9d825e1bc8 (válaszként erre: 5. - 2f06d87e17)
2008. jún. 16. 21:40
Nem raksz róluk fel képet?-ezüstöt még nem is láttam(csak a beiget meg a feketét ismerem).mienk már 6 éves múlott.
5. 2f06d87e17 (válaszként erre: 4. - 9d825e1bc8)
2008. jún. 16. 13:53
Még nincs, de olyan lesz a következő! :) 3 beige és egy ezüst kutyuskám van :)
4. 9d825e1bc8 (válaszként erre: 1. - 2f06d87e17)
2008. jún. 15. 22:55
Neked fekete mopsod van?
2008. jún. 15. 22:53
Nekünk is van!Édi fajta imádom!!!
2008. máj. 30. 21:18
Nekem nincs, nagybátyámnak van mopszija. Édes kutyus. Múltkor voltam náluk, és akkor is mosolyogtunk épp a kutyán. Evett valamit, és olyan hangokat adott ki, mint egy kis malac:) Meg közben öklendezett:) Ha mondunk valamit neki, akkor kimereszti az egyébként is tündéri bogyó szemeit, és forgatja a fejét. Édes!:)
2008. máj. 30. 20:14

Nekem van.. Nem is egy.. És imádom őket. :)) Kiváncsi vagyok mások történeteire velük kapcsolatban, hogy hasonlóan jókat mulatnak e rajtuk, mint én az enyémeimen.


"Bearanyozzák" a napjaimat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook