Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikor nem adhatja ki a munkáltató az erzsébet utalványt/cafetériát? fórum

Mikor nem adhatja ki a munkáltató az erzsébet utalványt/cafetériát? (tudásbázis kérdés)

2018. jan. 22. 09:38
Végül megoldottam, de igazság szerint a semmiért...meert csak lekötik a gázt, és ennyi, majd valamikor jönnek....pedig nem erről volt szó:S
10. Piroska52 (válaszként erre: 9. - Krisztina0218)
2018. jan. 18. 19:38
nincs a házban olyan ,akit megbizhatnál azzal,hogy engedje be a szerelőt?
9. krisztina0218 (válaszként erre: 8. - F8db0709b8)
2018. jan. 18. 18:56
Megnéztem és semmi egyik zsbebben sem, úgy, hogy marad a személyzetis...de az a helyzet, hogy már fusztrál az egész hely...2-en vagyunk minimum, és elvárná a fönökasszony "jobbkeze", hogy kasszázzak, de süssem fel a pultot, töltsek, csirkét készítsek elő, szendvicsezzem is, amig ő csacsog...meg beleszól olyan dologba amihez nem ért...pl. hogy hétfőn nem tudok menni, mert kötelező gázszerelés lesz, minden lakásban, ha egyben nem csinálják meg, akkor sehol nem lesz gáz..nem "cseszhetek ki" az idős emberekkel, és kisgyermekesekkel...de ez hölgyike már okoskodott..hogy nem úgy van az....holott a gondnokunk,közös képviselő is ugyanezt mondta.Szóltam ugyan a fönökasszonynak, de azt mondta a többiekkel beszéljem meg...most szerintetek melyik opciót válasszam? Hogy a kolléganők üvöltsék le a fejemet vagy 29 lakó?
8. f8db0709b8 (válaszként erre: 7. - Krisztina0218)
2018. jan. 18. 18:29
Nézz utána,mert férjem is étkezésibe kapta,aztán tavaly már ajándék zsebbe tették az egészet,mert arról minden vásárolható!
7. krisztina0218 (válaszként erre: 6. - Piroska52)
2018. jan. 18. 17:12
Köszönöm az még megkérdezem az online felületen...de nekünk mindig étkezési van...
6. Piroska52 (válaszként erre: 5. - Krisztina0218)
2018. jan. 18. 15:48

akkor rajta kell hogy legyen,

vagy olyan zseb,hogy élelmiszer,

meg olyan,hogy ajándék,

ha az egyikben nincs nézesd meg a másikban,

at enyémeknek,ajándék zsebben van,mindent lehet vele fizetni nem csak élelmiszert,

nézesd meg

5. krisztina0218 (válaszként erre: 3. - Piroska52)
2018. jan. 18. 14:40
Az a "vicces", hogy a bérpapíron pedig rajta van a z x összegű cafetéria....
2018. jan. 15. 17:21
Köszöm nektek a vàlaszokat,akkor pénteken utàna kérdezek.Addig meg àtböngészem a munkaszerződést.:)
2018. jan. 15. 17:00

ez a gyerekeimnél külömböző,

az egyik 1-napos hiányzás{táppénz}után már nem kap,pedig nagy cégnél dolgozik,koordinátor

a másiknak az a kitétel ,hogy 18.ledolgozott napja legyen,ha szabadságon van akkor is megkapja, a táppénzre vonatkozik a megvonás,

de ez minden cégnél másképp van,

van ahol nem is adnak

2. agis
2018. jan. 15. 16:47
Javaslom a HR-t megkerdezni, belso szabaloyzas hatarozza meg a cafeteria juttatasokat.
2018. jan. 15. 16:45
Megkérdeztem a kolléganőket, mindegyiküknek a cég elküldte az erzsébet kártyára a cafetériát.Nos én nem kaptam meg a decemberre járó cafetériát.Igaz azonban, december hónapban hiányoztam 3 napot betegség miatt( élelmiszerekkel dolgozom, nem olyan veszélytelen ha valaki lázasan, köhögve bemegy dolgozni), de táppénzes igazolást leadtam a személyzeti osztályon másnap, miután munkaképesnek talált az orvosom.Mi okból nem adták még oda a cafetériát?Köszi előre is a választ.Szép délutánt kívánok mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook