Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom flegma, amikor együtt aludnék vele. Mit csináljak? fórum

A barátom flegma, amikor együtt aludnék vele. Mit csináljak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2018. febr. 7. 07:28
rug ki!vannak normalis pasik,felejtsd el ezt a flegma sract!
2018. febr. 6. 21:27
Ismerős....
2018. jan. 22. 00:05
ha a pasid nem tisztel akkor job elfelejteni!
82. forrest2010 (válaszként erre: 35. - Globus)
2018. jan. 16. 08:42
....mi lesz ? majd nyafog visszafelé h mindenki tehet az ő car-silány-félresikerült életéről , csak ő nem :( aki lusta volt változtatni :(
81. a.manus (válaszként erre: 65. - Smirnoff)
2018. jan. 16. 07:31
Huh, több, mint durva..., amazont faragott belőled az életed és a körülményeid...
2018. jan. 16. 04:11
felejtsd el az ilyen flegma baratot!van meg rajta kivul boven mas!
79. Smirnoff (válaszként erre: 78. - Piroska52)
2018. jan. 15. 21:54

A gyerekkoromban nekünk is voltak szar éveink. Elemi szűkölködés és sok adósság.

Meg most én sem állok épp fényesen, mert bő 2 hónapig nem dolgoztam, de azért most más "sanyarogni", mint akkor. Elég szerencsés vagyok. A cafeteriám még mindig nem fogyott el, na, a pénzem az igen. De mivel a szüleimhez hazaköltöztem, a lakhatás miatt nem kell félnem. 2 szobát használok, saját fürdőm van, saját hűtőm, 3000 ft/kg tápot eszik a macskám, korlátlan mobilnetem van, amit apám fizet. Ha bármire kell pénz, kapok. Hülyeségekre nem kérek, de kaját, piperét, vonatjegyet abból veszek, amit tőle kaptam. Elutazhattam 500 km-re egy barátomhoz, múzeumozhattam kedvemre. És karácsonyra angliai utat is kaptam. Egy rossz szavam nem lehet. Faxságokat, a 77. körömlakkom most nem veszem meg. Valahogy kibírom :D


Tegnap a nagyapámnál ebédeltem, jött az unokatesóm is a kis családjával. Unokák, dédunoka is, gondolhatod, hogy örült az ótata :)

2018. jan. 15. 21:13

hát szögezzük le,

én szerencsés vagyok,43-éves házassággal és 5-gyerekkel,

sajnálom ,és nem tudok sokszor mit mondani,

de tudom milyen,ha nincs télen meleg lakás,nincs egy falat kaja,

szerencsére az én férjem,a világ legrendesebb embere,

már nyugdijasok vagyunk,nincs semmi bajunk,

és ott vannak az unokák 7-en

77. Smirnoff (válaszként erre: 76. - Piroska52)
2018. jan. 15. 21:00
Még szerencse. Ez a most már sokat emlegetett is azt tervezte, hogy pár év múlva gyereket akar. Mondtam neki, hogy ugyan mire, hogyan? 20 ft-ot nem képes félretenni félmillióból. Meg gyerek mellett az nem pálya, hogy 3 napig nem alszik, csak folyamatosan amfetaminnal tömi magát.
76. Piroska52 (válaszként erre: 74. - Smirnoff)
2018. jan. 15. 20:52

igen én is ezt mondom,

de nekem könnyű ezt mondani,nem vagyok a helyében,

csak voltam gyerekkoromban,

kisértetiesen ugyan ez a történet,csak náluk nincs gyerek,

2018. jan. 15. 20:49
Én fel sem jelentettem a volt barátom, mert soha többé nem akartam látni.
74. Smirnoff (válaszként erre: 73. - Piroska52)
2018. jan. 15. 20:48

Na jó, de kérhetne távoltartást, és akkor ha a bejelentett címe is el kellene, hogy kotródjon az a szarházi.

Tudom, mondani könnyű :(

73. Piroska52 (válaszként erre: 70. - Smirnoff)
2018. jan. 15. 20:39

az az ő háza amiben laknak,csak az övé,a szüleitől örökölte,

a férjének semmi köze hozzá,

menjen el a sajátjából?

72. simple (válaszként erre: 68. - Smirnoff)
2018. jan. 15. 20:38
Ezzel nagyobbat tudok suhintani :D Azzal nem biztos, hogy jól eltalálom, de a serpenyőtöl tuti lefekszik egy kicsit pihenni. :D
71. simple (válaszként erre: 67. - Smirnoff)
2018. jan. 15. 20:36
Nagyon beteg, volt dolgom ilyennel de még időben észrevettem mekkora a baj, és mielőtt bármi komolyabb lett volna köztünk elvágtam a szálakat. Nem szabad hagyni senkinek, hogy érzelmileg zsaroljon.
70. Smirnoff (válaszként erre: 69. - Piroska52)
2018. jan. 15. 20:36
De elválhatna, elköltözhetne. Legalább esélyt adhatna magának.
69. Piroska52 (válaszként erre: 65. - Smirnoff)
2018. jan. 15. 20:32

sajnos a barátnőm meg attól fél,hogy az az elmebeteg olyat tesz ,ami végzetes,

azt mondta neki ha feljelenti,megiszik egy üveg pálinkát,és felgyújtja a házat,

kérdeztük a szomszéd fiút aki rendőr,mit lehet tenni,

gyakorlatilag semmit,

68. Smirnoff (válaszként erre: 66. - Simple)
2018. jan. 15. 20:31
A jól bevélt sodrófa már nem is elég? :D
67. Smirnoff (válaszként erre: 64. - Simple)
2018. jan. 15. 20:30
Hát, volt olyan, hogy addig nyekergett, mikor egy barátnőmhöz mentem volna, hogy lecsaptam a kabátom, hogy jól van, akkor nem megyek sehova. mit akarsz csinálni? Nem csináltunk semmit, csak döglöttünk a TV előtt. Merthogy nem telefonáltam a barátnőmnek mielőtt mentem volna. Mondtam, hogy persze, mert két napja beszéltük meg, hogy most átmegyek. De olyat nem szokás, hogy beállít a másik telefonáláss nélkül. Mondom, tényleg? Mikor egyedül laktam, ennek a csajnak volt pótkulcsa a lakásomhoz, és ő csengetés kopogás nélkül szokott bejönni, mert ilyen a viszonyunk. Grrrrr...
66. simple (válaszként erre: 60. - Piroska52)
2018. jan. 15. 20:28
Nekem is van egy ilyen, csak két kézzel tudom felemelni. Pont olyan célra szemeltem ki, ha netán egyszer jön egy betörő és otthon talál, azzal fogom várni.
65. Smirnoff (válaszként erre: 62. - Piroska52)
2018. jan. 15. 20:24

Ezt a Margitot?

Tudom, ez egy iszonyat lelki defekt, de kicsit azért érthetetlen, hogy akit rendszeresen bántalmaznak, tényleg miért nem lép.

Mondjuk nekem is van, akitől félek. Az tényleg egy elmebeteg állat, akit még az utolsó talponfetrengőből is kitiltottak. Én csak egy-kétszer voltam a társaságában, sajnos a random verekedéseinek egyszer alanya voltam. Őt feljelentettem, és kapott pártfogót meg ilyen szarságok, sittre sajnos nem került. Azóta ha egy szórakozóhelyen voltunk, direkt próbált szóban belém kötni, cukkolni, és fenyegetett. Na, onnan egyedül nem mertem hazamenni, mert az a barom képes utánam jönni, és tényleg összeverni még egyszer :(

64. simple (válaszként erre: 46. - Smirnoff)
2018. jan. 15. 20:22
Jesszusom... Sajnálom. :( Amúgy tipikus, hogy az ilyen mocsok senkiházi férgek nem engedik sehova a nőt, mert az a rögeszméjük hogy mindenkivel lefekszik. Az első ilyen jelnél el kell felejteni a fenébe.
63. simple (válaszként erre: 44. - A.manus)
2018. jan. 15. 20:18
Igen, és ennek a fojtogatásnak előbb utóbb vége lesz, csodálom, hogy másfél éve bírja már. Heti 3-4 napon együtt vannak, és nem elég. Nagyon nem egyezik az igényük.
2018. jan. 15. 20:18

most mondjam hogy nem?

lehet a barátnőmnek kéne kölcsönadni

61. Smirnoff (válaszként erre: 60. - Piroska52)
2018. jan. 15. 20:13

Azt hiszem, szerencse, hogy nem ilyet kaptam fel, mert nem lenne jó, ha miatta ülnék emberölésért :P


Amúgy egy törött foga neki is volt, munkahelyi baleset miatt. Roppant jól jellemzi őt ez. korábban 2000, később 1500 eurót keresett, és egy szájba vert hídra soha nem volt pénze, mindig "majd a következő" hónapban megcsináltatja... Ez volt akkor 1,5 éve. A hónap utolsó hetén kajára csak nekem volt pénzem, miközben és 130-170 ezret kerestem, mikor hol dolgoztam éppen. Normális ez a Margit szerinted?

2018. jan. 15. 20:07

hát nem semmi nőci vagy hallod,

még olvastam ,eszembe jutott,van egy olyan nehéz serpenyőm,ha tele van egykézzel nem tudom felemelni,mondjuk üresen se nagyon,

na ha azzal visszakézből kapna valaki,

az utolsókenetet se érné meg az tuti

59. Smirnoff (válaszként erre: 58. - Globus)
2018. jan. 15. 20:05
Ha ilyenekről, ne sajnáld! :D
58. globus (válaszként erre: 46. - Smirnoff)
2018. jan. 15. 20:02
Én a volt férjre emlékszem, mint "utolsóra", hiába, sok eseményről lemaradtunk :)
57. Smirnoff (válaszként erre: 56. - Piroska52)
2018. jan. 15. 20:00
Én akkor voltam a leghülyébb, mikor az első ütés után nem raktam ki a szűrét. Mivel én is adtam neki vissza rendesen, azt mondtam akkor, hogyha bocsi kölcsönösen, és ilyet soha többé, akkor felejtsük el. Engem sem kellett félteni, mert nőiesen felkaptam a serpenyőt, és azzal adtam visszakézből, aztán repültek a tányérok meg a virágcserepek. Mindig is egy "h.p." volt. Lett egy két centis kis vágás a karján, és azon nyekerget egy hétig. Először csak kiröhögtem, aztán nem tudtam nem halálra cinkelni ezzel, mert kék-zöld voltam én is meg kiverte egy fogam, de bennem volt tartás, és azt mondtam, katona dolog. Eztán mindig egy női névvel megszólítva oltottam le a piccsogását. Milyen béna már, ha 20 kg színtiszta izom fölénnyel egy férfi rí, miután egy nőt verni kezd, hogy bibis lett a keze? XD
2018. jan. 15. 19:50

az én apám ,egy mocsok szemét ember volt,azt mondtam, ha én egyszer megérem hogy megtudjam védeni magam,olyan ember nem lesz a földön aki engem mégegyszer megüt,

nem is lett,most meg már remélem nem is lesz,

az egyik nem túl közeli barátnőmet nézem sokszor monoklival a szeme körül,mindig mondom mért nem véded meg magad,de az a baj ,hogy fél tőle

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook