Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Méhküret fórum

Méhküret (beszélgetős fórum)


2018. jan. 15. 10:50
2015 novemberében volt egészségügyi küretem, nem szültem még, s nem volt tágítás.
10. kisj (válaszként erre: 7. - Tündér74)
2018. jan. 13. 20:37

Seperc alatt túl leszel rajta.

Betolnak, elkábítanak, kitolnak, felébredsz és kész.

2018. jan. 13. 14:30
Köszi a válaszokat! :)
8. tündér74 (válaszként erre: 5. - Mézgapaula)
2018. jan. 13. 14:29
Akkor úgy látszik ez tágitásos dolog kórházfuggo
7. tündér74 (válaszként erre: 2. - 3c253ca4d3)
2018. jan. 13. 14:28
Természetes úton szültem, akkor reménykedem h nem lesz a tágitás. Nekem menzesz probléma miatt szükséges a küret
6. rinike (válaszként erre: 5. - Mézgapaula)
2018. jan. 12. 19:23
Nekem is vetélés miatt volt. :(
2018. jan. 12. 18:19
Nekem kétszer volt egészségügyi küretem és egyszer vetélés miatt, nem szültem előttük. Két különböző helyen volt, de egyiknél sem volt tágítás, nem si került szóba.
2018. jan. 12. 17:32

Missed ab-om volt nekem is.Kórház függő, hogy hogyan csinálják.Általában aki nem szűlt meg hüvelyi úton annak van tágítás pálcikával.Én semmit nem érztem.a beavatkozás maga pedig altatásban történi.

Nagyobb félelm előtte mint maga az egész.Ne izgúlj, hamar túlleszel rajta.

3. rinike (válaszként erre: 1. - Tündér74)
2018. jan. 12. 14:53
Nem méh tágítást csinálnak, hanem méhszáj tágítást, hogy beférjenek a küret elvégzéséhez. Nekem 9 éve volt. Akkor valamilyen nedvszívó pálcikákat helyeztek a méhszájba (nem volt fájdalmas), és ahogy azok lassan felszívták a talált nedvességet, úgy tágították a méhszájat. Menstruáció-szerű és erősségű fájdalmat okozott számomra (aki előtte 16 évvel egyszer már szültem hüvelyi úton), azaz - mivel fájdalom csillapítót nem vettem be - nem tudtam aludni tőle, hanem olvasgattam vagy sétáltam egész éjjel, de nem volt erős vagy kibírhatatlan fájdalom, csak aludni nem hagyott. Reggel meg már a beavatkozás volt, amit rövid altatásban (vagy bódításban?) csináltak, így semmit nem éreztem, és utána sem fájt, azonban addig véreztem vagy vérezgettem utána, mint anno a szülés után.
2018. jan. 12. 14:48

Ha természetes úton szültél már nem tágítanak, ha még nem-, vagy császárral akkor sajnos a laminária elkerülhetetlen.


Van olyan hely, ahol gyógyszerrel vagy zselével tágítanak.


Ne félj. Nekem missed ab-om volt, persze előtte mindent összeolvastam, rettegve mentem be. Igazából csak kellemetlen volt, pedig nálam mindig kicsúsztak a pálcikák...


Kitartás fel a fejjel!

2018. jan. 12. 13:40
Sziasztok! Egy hónap múlva kb. méhküretem lesz és az lenne a kérdésem, hogy előtte csinálnak ilyen méhtágítást. Mert valahol azt olvasom, hogy igen, valahol meg nem. Akinek esetleg már volt ilyen beavatkozás légyszi világosítson fel, mert nagyon félek. :(

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook