Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Hasgépek használata

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. BAFVera2018-01-17 18:08
Szia!
Köszönöm,de nem vagyok ezeknek a híve, inkább megpróbálom ledolgozni :-)
(válasz Iki123 4. hozzászólására)

4. Iki1232018-01-16 22:15
Ha esetleg rá akarsz segíteni egy finom kis támogatással, akkor mostanság már mindenféle alakformáló fehérneműket, harisnyákat is kapni: [link]

3. BAFVera2018-01-12 13:09
Kockahasm sosem lesz, nem ringatom magam illuziókban, csak annyit szeretnék, hogy kisebb legyen.
Mivel korán kelek, így korán is fekszem, este 9-kor már szó szerint ágyban vagyok.

Remélem, használ majd a rendszeres torna is :-)
(válasz vberni01 2. hozzászólására)

2. vberni012018-01-12 13:01
Szia, a hat óra után nem eszünk jó, ha este 9kor már ágyban vagy.
Ami miatt nincs még kockahasad:
- tejtermékek, még ha zsírszegény is!
- túlzott szénhidrát fogyasztás.

Kalória számolást nem javaslom, mert ugye nem mindegy hogy 1000 kcal zsír és cukor vagy 1000 kcal rost, vitamin, fehérje és szénhidrát....

Kockahas konyhában készül! ;)

1. BAFVera2018-01-12 12:49
Sziasztok!
Használ valaki hasizom erősítő gépet(oto chili, duwlan power..stb)?

Érdekelnének a tapasztalatok.
Én 2017 novemberében kezdtem használni, mellette odafigyelek, hogy kevesebb kalóriát vigyek be - persze nem durván, nem számolgatósan, hanem pl kevesebb édességet fogyasztok, és 18 óra után már nem eszem.
Nem mintha túlsúlyos lennék, 160 cm és 55 kg vagyok, de az a fránya poci.....maradjunk annyiban, hogy nem árt rá odafigyelni.

Szóval, ha valaki használ ilyen gépet, szívesen venném, ha megosztaná velem a tapasztalatait.