Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasgépek használata fórum

Hasgépek használata (beszélgetős fórum)


9. BAFVera (válaszként erre: 8. - Felil)
2018. febr. 9. 07:59
Annak úgy tényleg nincs értelme :-)
8. Felil (válaszként erre: 7. - BAFVera)
2018. febr. 8. 20:55
Ezt örömmel hallom. A kitartás, az elszántság a legfontosabb. Barátnőmnek is van, de csak ott lepi a por. Úgy nincs hatása, csak a lélekre :)
7. BAFVera (válaszként erre: 6. - Felil)
2018. febr. 8. 07:15

Köszönöm szépen :-)

Végre egy bíztató válasz!

Kitartó vagyok, pici pozitív eredmény már nálam is észrevehető. Így meg aztán abszolút lelkes vagyok :-)

6. Felil (válaszként erre: 1. - BAFVera)
2018. febr. 7. 22:14
Én használom évek óta, szinte naponta. Van eredménye, ha kitartó vagy. Fontos hozzá az étrend is, 80 %-ban az számít, 20 % a sport. Gondolj bele, hiába van ott az izom, ha 10 cm "kolozsvári" borítja :) Ha van időd, reggel és este is lehet 5 percet csinálni. Figyelj a tartásra, érezni mikor húzod a felső hasizomra vagy az alsóra. Haladóként a haránt hasizomra is dolgozhatsz, és tényleg elkezdenek előbújni még a kockák is :)
5. BAFVera (válaszként erre: 4. - Iki123)
2018. jan. 17. 18:08

Szia!

Köszönöm,de nem vagyok ezeknek a híve, inkább megpróbálom ledolgozni :-)

2018. jan. 16. 22:15
Ha esetleg rá akarsz segíteni egy finom kis támogatással, akkor mostanság már mindenféle alakformáló fehérneműket, harisnyákat is kapni: [link]
3. BAFVera (válaszként erre: 2. - Vberni01)
2018. jan. 12. 13:09

Kockahasm sosem lesz, nem ringatom magam illuziókban, csak annyit szeretnék, hogy kisebb legyen.

Mivel korán kelek, így korán is fekszem, este 9-kor már szó szerint ágyban vagyok.


Remélem, használ majd a rendszeres torna is :-)

2018. jan. 12. 13:01

Szia, a hat óra után nem eszünk jó, ha este 9kor már ágyban vagy.

Ami miatt nincs még kockahasad:

- tejtermékek, még ha zsírszegény is!

- túlzott szénhidrát fogyasztás.


Kalória számolást nem javaslom, mert ugye nem mindegy hogy 1000 kcal zsír és cukor vagy 1000 kcal rost, vitamin, fehérje és szénhidrát....


Kockahas konyhában készül! ;)

2018. jan. 12. 12:49

Sziasztok!

Használ valaki hasizom erősítő gépet(oto chili, duwlan power..stb)?


Érdekelnének a tapasztalatok.

Én 2017 novemberében kezdtem használni, mellette odafigyelek, hogy kevesebb kalóriát vigyek be - persze nem durván, nem számolgatósan, hanem pl kevesebb édességet fogyasztok, és 18 óra után már nem eszem.

Nem mintha túlsúlyos lennék, 160 cm és 55 kg vagyok, de az a fránya poci.....maradjunk annyiban, hogy nem árt rá odafigyelni.


Szóval, ha valaki használ ilyen gépet, szívesen venném, ha megosztaná velem a tapasztalatait.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook