Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vannak itt sorstársaim? fórum

Vannak itt sorstársaim? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Tulipán83)
2018. jan. 10. 21:18
Áh, ne görcsölj ezen! Fiatal vagy még nagyon! Akár még 3 gyereket is szülhetsz, még egyszerre is;)
2018. jan. 10. 21:08

Elsősorban nőkhöz szól a kérdésem, de férfiak is írhatnak. Vannak itt olyanok, akiknek nem úgy alakult az életük, ahogy szerették volna? Szerettek volna családot, de nem jött össze, ilyesmire gondolok. Nem egészségügyi okokból, egyszerűen csak közbeszólt az élet...

Én pl fiatalon szerettem volna anya lenni, minimum 3 gyereket szerettem volna, és meg is volt hozzá a párkapcsolatom huszonévesen, akivel közösek voltak ezek a tervek, majd hirtelen szakított velem. Azóta volt még egy kapcsolatom, ott sem lett gyerek, úgy mentem bele, hogy nem dolgoztam fel az előzőt, és nem is volt meg hozzá a háttér.

Most 34 éves vagyok (nő), és egyértelmű, hogy az álmaimból már nem lehet semmi. Örülhetek, ha találok valakit, akivel családot alapíthatok és nem csúszom ki az időből.

Vannak itt olyanok, akiknek hasonlóan alakult az életük? Hogy dolgoztátok fel?

Esetleg utána jobbra fordult? Pozitív példákat is szívesen olvasok, hogy lássam, van remény...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook