Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » ​​Családi titkok fórum

​​Családi titkok (beszélgetős fórum)


1 2
14. Piroska52 (válaszként erre: 13. - 124637ff9b)
2018. jan. 10. 17:19
ebben az a legszomorúbb,hogy ő tényleg megvan róla gyözödve ,hogy valaki ellopta a pénzét-táskáját-melltartóját-távkapcsolóját,mert nem találja,és ő tudja kivitte el, ha megfeszülsz se tudod eltántoritani
2018. jan. 10. 17:12

Jól megkapaszkodtatok ebben a szóban fölöslegesen :)

A betegség ha jön, attól nem lesz könnyebb, ha szomorúan sírunk rajta.

El kell viselni, mindent megtenni annak érdekében, hogy könnyebb legyen elviselni, és ebbe az is beletartozik, hogy tisztában vagyunk a kísérő jelenségeivel is.

Ha valaki komolyan veszi az ilyen pénz-melltartó-távkapcsoló-vizesflakon-wcpapírguriga stb. "ellopásokat", azzal csak mindenki sorsát megnehezíti.

2018. jan. 10. 17:07
nem mókás, inkább szomorú, mert ez a leépülés jele
11. 124637ff9b (válaszként erre: 10. - Channa*)
2018. jan. 10. 16:56
Bevásárló szatyornak ... :DDD
10. Channa* (válaszként erre: 5. - 124637ff9b)
2018. jan. 10. 16:54

Igen, így megy...

Az anyósom alzheimeres volt és velünk élt éveken át. Én tőle 40 évvel vagyok fiatalabb és kilókban is volt ennyi köztünk, de azért időnként írt kis cetliket nekem, hogy adjam vissza a csipkés melltartóját, amit elloptam. Az ő melltartóját én max. bevásárló szatyornak tudtam volna használni:DDDD

A vendégeim mindig fecserésztek vele, mert kedvelték, de miután hazamentek, akkor mindig mondta nekem, hogy mennyire kedves ez a Marika, de visszaadhatná a táskámat, amit elvitt:DDD

Vagy a gyereken, azaz az unokáját (8-10 éves volt ekkor) minden nap azzal várta haza, hogy adja vissza a távkapcsolóját, amit elvitt az osztálytársnője...

És még sorolhatnám....

Sajnos ez tényleg ilyen. Nem lehet mit tenni, mert nem tudják mit mondanak.:(

9. 124637ff9b (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2018. jan. 10. 16:48

Nekem nem kell bemutatnod.

Mókás maga a történet, ami lopásról szól, nem szabad komolyan venni.

Kicsit félreértettél.

8. Piroska52 (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2018. jan. 10. 16:44
hát bizony nem az,mikor látod ,fogalma sincs ki vagy
7. fincsi5 (válaszként erre: 3. - 124637ff9b)
2018. jan. 10. 16:43
Ez egy komoly betegség kezdete, ami nem mókás, csak annak lehet örülni, hogy ilyen későm, 90 éves korában kezdődik.:)
6. Piroska52 (válaszként erre: 5. - 124637ff9b)
2018. jan. 10. 16:39

kár rajta rágódni,mi is megöregszünk,ha megérjük,

és nem tudjuk mi vár ránk

5. 124637ff9b (válaszként erre: 4. - Piroska52)
2018. jan. 10. 16:32

Hát így megy ez.

És tuti, hogy valaki ellopja a pénzüket.

Általában pont az, aki ápolja őket.

Szegények nem tehetnek róla, tényleg túl kell lépni ezeken a dolgokon.

4. Piroska52 (válaszként erre: 3. - 124637ff9b)
2018. jan. 10. 16:30

az én anyósom is látott,mondott olyanokak,amik nem is léteznek,de ő látta tudta ,hállotta

szegény a végén azt se tudta hogy hivják

2018. jan. 10. 16:25

90 felett igen ritka, ha valaki nincs elmeszesedve, és nem akarja meglopni senki.

Nem kell titkolni, ez az élet rendje, szép kort megél a kedves Mama.

Mókás történetek ezek, semmi több.

2. agis
2018. jan. 10. 16:22
Ezt fogalmazd at, mert eleg kesze-kusza, erthetetlen.
2018. jan. 10. 16:20

​Tisztelettel, szeretnék tanácsot kérni tőletek egy családi vita megértéséhez.

Van két testvér az egyik 'Kati' a másik 'Toncsi' az édesanyjuk 90 felett van.

A két testvér megállapodott, h magukhoz veszik egyedül élő, szellemileg épp anyjukat.

Először a 'Kati' gondozza ápolja a (XX. ker.) - gond nem merült fel a 18 hónap alatt.

Majd történt, hogy -séta közben- az anya négyszemközt ​azt mondja ​'Toncsi'-nak h a 'Kati' ​testvére ​tolvaj. - 'Toncsi' erről nem informálja 'Kati'-t

Aztán két hét elteltével 'Kati' az édesanyától megtudja, h tolvaj és mérgezi az ételt .. s nem hajlandó elárulni, hogy mennyi pénz hiányzik. 'Kati' ezek után határozottan közli az anyjával, nem maradhat nála.

Másnap a 'Toncsi'-hoz költözik (XVI.ker.) az anya.

'Kati' három nap múlva meglátogatja őket, és elővesz egy listát, amin (emlékezetből összeállított) költségek szerepelnek, -de eredménytelen a tisztázó kísérlete- az anyja továbbra sem hajlandó elárulni, h mennyi pénzt lopott.

Sőt 'Toncsi' azt mondta 'Kati'-nak h ő a hibás, mert olyan körülményeket teremtett, -hogy milyeneket? nem részletezte - azt sem, hogy miért nem mondta el, amit az anya korábban közölt vele, - aztán a telefonban azt mondta, mert megeskette.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook