Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hónapok óta tartó aranyér (terhesség, szülés). Műtét tapasztalatok? fórum

Hónapok óta tartó aranyér (terhesség, szülés). Műtét tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2018. jan. 16. 04:53
Igazán ,van tapasztalatom ,szülésel kialakult aranyérel,fájdalmas elmúlik,ez mind az erölködéstöl volt van lessz ,tehát a nők mindig átesnek ilyen és ehez hasonló problémán,
2018. jan. 10. 15:23
Nekem nem volt ennyire súlyos az aranyér-kitágulás (mert valójában ez is egy visszértágulat), ezért gumigyűrűs megoldással hozta a doki rendbe. Háromszori alkalommal ambulánsan csinálta meg évekkel ezelőtt, és azóta semmi gondom vele. Kérdezd meg, hátha nálad is megoldást jelentene ez a kíméletes módszer, és nem kellene a műtéti eljárás!
2. karola05 (válaszként erre: 1. - Karola05)
2018. jan. 10. 13:17

Próbáltam mindenféle krémet kúpot, az orvos műtétet ajánlott. Nagyon félek,csak rossz tapasztalatokat olvastam róla, valamint hogy újra kiújult. Érdemes megcsináltatni?

Hogyan zajlik a műtét?

Szoptatok, lehet érdemes lenne később megcsináltatni? (fájdalomcsillapítók, plusz ha esetleg altatnak)


Terhességem alatt jött ki, majd szüléskor még jobban, és soha nem ment vissza, állandóan kint van és általában fáj és vérzik, néha vannak jobb napok.

2018. jan. 10. 13:13
Hónapok óta tartó aranyér (terhesség, szülés). Műtét tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook