Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 41 éves nő - 30 éves férfi? fórum

41 éves nő - 30 éves férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
133. unom (válaszként erre: 131. - Dredd)
2019. márc. 19. 17:39
Már nem csak törpe vagy, hanem aggastyán is.
2019. márc. 19. 17:33
Úgy látszik vannak fiatalemberek akik a picit érettebb hölgyek iránt érdeklődnek.Én nem találok ebben semmi különöset.Volt ilyen ajánlatom,attól függetlenül ,hogy visszautasitást kapott a fiatalember ,mert volt párkapcsolatom.Én nem tartom nagyon nagy korkülönbségnek a 10 évet.
131. Dredd
2019. márc. 19. 13:38
nah most már öregedtünk 1 évet...
130. Melizanda (válaszként erre: 129. - Derby22)
2018. jan. 24. 15:53

Nemcsak a sértései beszélnek magukért, hanem a stílusa is "jól megforgasson, mint csirkék a grillen" .... no comment.

De minden másban is egyetértek veled.

129. Derby22 (válaszként erre: 124. - Gribedli***)
2018. jan. 24. 14:56
A tehetségkutató zsűrije egy alig 20 évessel aki másnap fél részegen úgy beszél mint egy sarki ribivel.. én ezt írtam... de szelektíven olvasol és szelektíven értékelsz és sértegetsz... Lelked rá.egy alig húsz éves szexualitását egy 40-essel felesleges összevetni mert az egyik még fél úton jár.. Magam részéről ekkora korkülönbséget nem tudok természetesnek értékelni, és inkább korosztályom körül keresem amire szükségem van, mint egy éretlennél. Talán, mert helyén van az önbizalmam és a morális értékrendem, nem vagyok kényszerpályán partner szinten, hogy egy nálam tapasztalatlanabbal érezzem nőnek magam és tuti, hogy ekkora korkülönbség esetén valamit valamiért alapon keres egy fiatal kapcsolatot.. ahogy régen a Zserbóban... A sértéseid önmagukért beszélnek :D.
128. Piteke (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. jan. 16. 14:05
Olvastam amit írtál,fura dolog ez az ismerkedés pláne online de még furább a facebookos dolog.Ugye ha idegen nem nagyon szeretik ha írnak nekik mert azt mondják facebook nem társkereső hanem közösségi oldal és csak az ismerősökkel beszélnek.Nos én párszor írtam már nőknek mert más is ismerkedett már meg facebookon,de nekem nem hogy választ nem írtak de még az ismerősnek jelölést is tiltották.Ennek ellenére azt javaslom írja valami egyedi üzenetet ne túl hosszút ne túl rövidet.Próbáld meg vesztenivalód így sincs meg úgy sincs,és nem basztat utána a dolog,hogy nem próbáltad meg.
127. a.manus (válaszként erre: 125. - Gribedli***)
2018. jan. 14. 13:31
Jah jól beszélsz! :)
126. gribedli*** (válaszként erre: 123. - Derby22)
2018. jan. 14. 10:19
És hiába is teszel szmàjlikat, süt belőled az elégedetlenség, szóval biztos betaláltam.
125. gribedli*** (válaszként erre: 123. - Derby22)
2018. jan. 14. 10:17

Ennek semmi köze az erkölcshöz. Te erkölcsöt emlegetsz és kritizálod azokat a nőket, közben meg lehet, hogy arra vágysz, hogy valaki jól megforgasson, mint egy csirkét a grillen.


Ilyenkor a legkézenfekvőbb, hogy folyton ezzel megalázás meg más orbitális tévhitek című felvonással jönnek a hozzád hasonlók. Én meg úgy vagyok vele, hogy szerintem mindenki azt csinál amit akar, a maradék idejével. Legyen önmaga, és meg se hallja a kommenteket, ha neki az tetszik, ami, kövesse az igényeit.

124. gribedli*** (válaszként erre: 121. - Derby22)
2018. jan. 14. 10:13

Mi az, hogy jobb értékelés miatt? Ezt hogy érted?


A kérdésedre, mit lehet szólni, ha egy 20 éves az idősebbeket szereti? Semmit. Nem kiforratlan egyéniségekről beszélünk, hanem azokról, akik érettebb gondolkodásúak a korosztályuknàl ès emiatt a saját kortársaikban nem találják meg, amit keresnek. Ebben semmi rosszat nem látok. Ahogy persze a 20 éves lányok sem mind libák de mondom, az a fiú aki az idősebbre vágyik, tapasztalatot, minőségi időt keres olyannal, aki már élt, harmóniában van a testével, szexualitásával stb. Aztán meglehet, hogy később ezt ő megtalálja a saját korosztályában is mire azok is 35-40 évesek lesznek, de tény, hogy ő már 20 évesen is ezt a valamit keresi. Így én csak azt látom ebben, hogy ha talál is, idősebbel, akkor az neki a vágyai kiélése stb. Amihez pedig mindenkinek joga van. 20 évesen az is természetes, hogy a férfiaknak a csúcson van a szex iránti igényük és mindent ki akarnak próbálni. Az élet rövid, tegyék is!


Rosszindulatú dolog azt gondolni, hogy az idősebb nő megalázásáról szólna. Cseppet sem. De aki olyan, hogy nem tiszteli a nőket, az egyiket sem fogja tisztelni, a 20 évest sem. Tehát amikor ez van, akkor bárki, fiatal vagy idős nő, nem azèrt kell, hogy kukázza a pasit mert fiatal, hanem mert bunkó. Igaz, ebben is egy 40-es, 50-es már sokkal óvatosabb, ezèrt pont nem ők csúsznak bele az ilyenekbe, hanem a tapasztalatlanabbja.

123. Derby22 (válaszként erre: 120. - Gribedli***)
2018. jan. 14. 08:43
Attól, hogy az ember ésszel él, és erkölcsi igénye van, még nem azt jelenti hogy nincs szexuális viszonya, és kielégítetlen. Nem sértettek a szavaid mert vélelmezem fordított a helyzet. Neked nincs aki megadja ami kell. Talán mert nem tudod megfogalmazni a partnerednek mi az ami neked jó. Próbáld ki, menni fog. :D
122. Derby22
2018. jan. 14. 08:38
Ha egy negyven éves egy húsz évesben látja meg az igazi férfit akkor ott gond van, kéne egy agykurkász... nem mondom, hogy sosincs rációja a korkülönbségnek de ilyen mértékű, és ennyire fiatal szinte gyerek esetében ezt nem tudom elfogadni. Mindenki úgy él ahogy a lelkiismerete engedi, és mindenki privát dolga a magánélet, így személy szerint csak akkor teszem szóvá ha az engem valamilyen mértékeben érint, kihez nincs közöm úgy él ahogy akar... Az általam felvázolt eset azért tartozik rám mert a következményekbe lépten nyomon valamiképp érintett voltam.
121. Derby22 (válaszként erre: 120. - Gribedli***)
2018. jan. 14. 08:32
A szempontomból ha egy 43 éves nő az ágyába enged egy férfit ekkora korkülönbséggel, az lemond a tiszteletről ami nőként kijárna, mert az ifju csak egy jobb értékelés reményében tette a dolgát... így ha illuminált állapotban úgy viselkedett vele mint egy kurtizánnal, az csak azt fedte fel mit gondolt valójában.. ezért nem hibáztatom... amúgy az ifjú valóban bunkónak született, a bátyjával egyetemben, és lám mindkettőnek bejött a lepedőakrobatikaság... szakmailag befutottak egy tv-tehetségkutatón.... Szóval ebben a megközelítésben a nő azt kapta amit a sorstól kiprovokált.. Megbecsülhette volna a férjét, akit az azt megelőző 20 évben porig alázott a nem konvencionális viselkedésével.... ezerszer kértem legyen esze.. de hát ő nem kíván a konvenkcióknak megfelelni.. Magam részéről egy 20 éves fiúval viszonyt kezdeni nem egészséges. Nincs az a felállás amiben elfogadhatónak tartanám, talán egy lakatlan szigeten ha más nincs.. Nem hiszem, hogy ha 20 éves gyereked lenne helyénvalónak tartanád ha anyja korúval nyerne tapasztalatot.. egy kiforratlan személyiség... sehogy sem egészséges és nem is etikus
120. gribedli*** (válaszként erre: 116. - Derby22)
2018. jan. 13. 18:38

Miért nem hibáztatod az ifjút? Bocs, aki egy phöcs, annak mindegy, hogy 20 éves nő van mellette vagy 40, az bunkón viselkedik mindkettővel mert ilyen. Nehogymár a nő legyen hibás, ha beszól neki valaki, aki nem tud viselkedni. Szóval èrted, ott nem az a baj, hogy a nő idősebb, a férfi fiatalabb, hanem hogyaz a fèrfi ilyen. Ehhez pedig semmi köze a nőnek. Ő csak gondolom, elszenvedte ott, de nem az okozója. És ettől függetlenül még mindig nagyon sok fiatal srác keres idősebb partnert, mert van olyan, amikor egy fiú èrettebb felfogású a koránál és a saját korosztályával nem találja meg a hangot, ők szoktak az idősebb nők felé nyitni és mivel komoly okuk van erre, ezért udvarolnak olyan kitartóan.


Persze, hogy ez sem jelenti, hogy minden fiatal ilyen lenne, mert van,akinek nem jön be az idősebb, hanem csak a saját korosztálya, mindenkinek más az ízlése. De aki viszont nem ilyen, az nagyon komolyan ostromolja a kipécézett nőt és nem arról van szó, hogy kihasználás, hanem neki éppen arra van szüksége, tehát vàlaszthat, hogy egyedül marad vagy csapja a szelet egy idősebbnek, mert a saját korosztálya nem kelti fel az érdeklődését.


Neked amúgy van pasid? Akár veled egyidős, bármilyen? Rendszeresen megdug és jól? Mert tisztára úgy írsz, mintha savanyú lenne a szőlő. Nem az, hogy fiatal faszijuk van,hanem hogy foglalkozik velük valaki és eleget.

119. 8a65af67ce (válaszként erre: 105. - A.manus)
2018. jan. 13. 18:36
Jó kérdés!
118. globus (válaszként erre: 114. - Gribedli***)
2018. jan. 13. 18:36
Nő szempontjából nem látok benne akkora kifogásolnivalót. Csak a srác, háát... ha generációs korkülönbség van, vajon mi lehet az oka? Az, hogy "a barátnőm jól néz ki korához képest", olyan válasz, mintha azt mondaná: csak :)
117. Derby22
2018. jan. 13. 18:30
hozzáteszem utólag úgy vélem legalább 20 évvel tovább, mint kellett volna... de hát a korral lesz bölcsebb az ember...
116. Derby22 (válaszként erre: 114. - Gribedli***)
2018. jan. 13. 18:25
nyilván nem, csak a többség. És az ifjút cseppet sem hibáztatom... bár mindenkinek joga van elkövetni a maga hibáit. Nekem meg ahhoz volt jogom, hogy eldöntsem meddig bírom közelről szemlélni...
115. Guruljka (válaszként erre: 107. - Derby22)
2018. jan. 13. 17:29
Hasonló volt, amikor a vastag szemöldökű öreglibánk megsztárolta a később fogkrémnevűvé vált ifjoncot. Égette az öregcsajt még a tévében is. Az meg jó darabig rajongta körbefele.
114. gribedli*** (válaszként erre: 107. - Derby22)
2018. jan. 13. 17:26
Egy ilyen esetből nem vonhatsz le olyan következtetést, hogy mind így viselkedne.
113. Derby22
2018. jan. 13. 17:15
Ex barátnőm szavajárása, hogy "nem akarok a konvencióknak megfelelni"...
112. AnnaValentine (válaszként erre: 103. - Imaginary)
2018. jan. 13. 15:27
Én sem tudtam elképzelni amíg meg nem tapasztaltam .Nem volt egyszerű elfogadni,viszont sok korombéli pasit kőröz le a hozzáállásával.
111. Derby22 (válaszként erre: 109. - Imaginary)
2018. jan. 13. 15:14
Köszi a figyelmeztetést, nem elsősorban Neked szántam, csak rossz szokásomhoz híven egyszerre több dolgot csinálok... egyszer leszoktatom magam erről, mint a 10 kilós női táskáról.. Megvettem a létező legkisebbet és pedagógiai okokból egy évig kötelezően azt használtam..... AV hosszá szólásához akartam kommentelni...
110. Guruljka (válaszként erre: 102. - A.manus)
2018. jan. 13. 14:54

Szépen fogalmaztad meg. Nekem a házasságom volt ilyen.

(A múlt idő a halála miatt van.)

109. imaginary (válaszként erre: 108. - Derby22)
2018. jan. 13. 14:22
Olvastad a 103-as hozzászólásomat? :)
108. Derby22 (válaszként erre: 106. - Imaginary)
2018. jan. 13. 14:05
Szóval senkinek nincs joga pálcát törni akármit is élsz át és akár hova vezet ez az út.. a magad életét éled és nem teszed tönkre másokét? akkor majd ha lesz konzekvenciája a helyzetednek, levonod. De némely kirívó eset azokat akiket érint feljogosíthat véleményformálásra... Kívülálló mint én persze a nagy számok törvénye alapján automatikusan besorolja a hallottakat a saját aspektusából nézve. Lehet mindenben igazunk van, lehet, semmiben nincs, megeshet hogy az igazság a kettő közt van.. a következményt neked kell elviseld más minden másodlagos..
107. Derby22
2018. jan. 13. 13:59
Alapvetően ki kivel bújik ágyba az magánügy. De ha egy barát megosztja veled a szabadidejét, és a jelenlétedben olyan történik, amit nem nézel jó szemmel akkor azt hiszem jogod van szóvá tenni. Mondok egy másik példát. Egy étteremben, kinek tulajdonosa többünknek jó ismerőse volt ültünk többen egy asztalnál. A többség iszogatott, én absztinens vagyok.. egy fiatal feltörekvő alig 20 éves úgy beszélt az asztalnál a barátnőmmel, hogy többször megrándult az asztalon a jobb kezem, hogy mindjárt képen töröljem . Nincs az a fennlévő, hogy azt a pofátlan és sértő hangnemet bárkitől elviseljem. A Barátnőm, csak annyit mondott, viselkedj Tomika. Nem értettem. rá is szóltam, hogy hozok szappant vizet és kimosom a száját, ha a jóédesanyja nem tudta jó modorra nevelni.. persze a pálinka beszédessé teszi az embert.. mint a srác esetében.. majd az étterem tulajdonos vont félre és szólt hogy én nem tudom, hogy "ezek" együtt aludtak?? Hát, épp akkor érkeztem így erről lemaradtam. De ha még úgy is volt, számomra méltóságomon aluli egy ilyen közjáték. Akkor 43 volt az illető Nő kit szóba hoztam... Kinek kell ez?? Nagyon relevánsnak tartom, hogy ne csak a fiatal korosztálytól várjuk el a megfelelő hozzáállást az élethez hanem magunktól is... ÉS elképzelhetetlennek tartom hogy a szóbak forgó 20 és 43 éves annyira egy hullámhosszon rezget volna lelkileg. Amit én látok az pusztán annyi, hogy Valaki nem tudja elfogadni, hogy kinőtte a homokozót... az éretlen ifjú meg a helyzet adta lehetőséggel élt. Megint csak érdek szintjén és nem érzelmileg..
2018. jan. 13. 10:56
Nem gond, mindenkinek joga van hozzá, beleértve jómagam is :)
105. a.manus
2018. jan. 13. 10:14
Miért gond az, ha valaki másképpen gondolkodik vagy érez?
2018. jan. 13. 09:58
*hullámon
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook