Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit láttál, hallottál ma, ami megérintette a szívedet és elgondolkodtál az eseten? Vidámmá vagy szomorúvá váltál a hallatán? fórum

Mit láttál, hallottál ma, ami megérintette a szívedet és elgondolkodtál az eseten? Vidámmá vagy szomorúvá váltál a hallatán? (beszélgetős fórum)


1 2
53. Epresturmix (válaszként erre: 49. - Globus)
2022. jún. 6. 16:56
Pár hete itt a főtéren a betonon sétáltatták körbe a tevét. Pár paraszt körbeállta és csodálta. Szegény teve, ment körbe-körbe visítva! 😭
52. Kajati
2022. jún. 6. 16:37
Itt a neten láttam ,hogy Németországban motorosok meglátofattak egy nagyon beteg kisfiút.Nem tizen,talán ezren is voltak.Közben Vangelis zene szólt.
2022. ápr. 4. 22:57

Nagyon otletes ez a forum. De tényleg.

Nem ma, de nemrég tortént. Mivel besegitek allatmenhelyen, amely vadallatokon segit (a kutyakon, macskakon egy masik alapitvany segit), leginkabb madarak kerulnek be, de most anapokban egy vadmacska is bekerult. Mar szinte helyrejott és hamarosan jarni is tud majd. Ugy vettem észre, hogy a kolykei utan sirt. Ettol nagyon szomoru voltam akkor és talan most is.

50. New(l) (válaszként erre: 49. - Globus)
2020. szept. 18. 08:09
Jaj nee, még mindig megy ez a baromság?? Alig várom, hogy kikopjon végre az állatok szerepeltetése.
49. globus
2020. szept. 18. 06:42
Oroszlánok üvöltését közeli vándorcirkuszból. Szomorú...
48. Kajati
2018. máj. 5. 19:31
"Kislány megkérdezte az Anyját: "Miért sírsz?" "Azért mert asszony vagyok mondta neki." "Nem értem" - mondja a lány. Az anya csak átölelte és mondta nem is fogod soha megérteni. Később a lány az apját kérdezte meg:"Miért tűnik úgy hogy Anyu ok nélkül sír?" "Minden asszony ok nélkül sír"- ennyi volt az egész amit az apja mondhatott. A kislány felnőtt és nővé vált. És folyton nem értette miért sírnak az asszonyok. Végül felhívta az Istent és mikor végre kapcsolatba lépett vele megkérdezte:"Uram miért sírnak olyan könnyen az asszonyok?" Az Isten így felelt: "Mikor az asszonyt teremtettem különlegesnek kellett lennie. Teremtettem neki vállat, elég erőset ahhoz, hogy elbírja a világ terhét, de oly gyöngédet hogy nyugalmat biztosítsanak. Adtam neki belső erőt hogy bírja ki a gyermek szülést és elutasítást melyet sokszor kap a gyermekeitől. Adtam neki keménységet amely segít neki folytatni ott ahol már mindenki feladja. Gondoskodni a családjáról betegség és fáradság ellenére panasz nélkül. Adtam neki érzést szeretni gyermekeit minden körülmény közt. Annak ellenére is mikor a gyermeke mélyen megsérti.Adtam neki erőt elfogadni a férjét hibái ellenére. Bordájából formáltam őt, hogy őrizze az ő szívét. Adtam neki bölcsességet hogy tudja, hogy a jó férj soha nem sérti meg a feleségét, de olykor próbára teszi az erejét és a döntő képességét, kitartani mellette minden viszonytagságba. És a végén adtam neki a könnyet mely kicsordul és kizárólag csak az övé. Hogy fel tudja használni bármikor mikor szüksége van rá.Hogy mindent el tudjon viselni.Ahhoz a könnyhöz joga van. Senki nem bír ki szó nélkül annyit mint az asszony. Az asszony szépsége nem a ruhába van melyet hord. Nem az alakjába nem is abban hogyan fésüli a haját. Az asszony szépsége a szemeibe kell hogy legyen mert azok a kapu a szívéhez és a helynek amelyben a szeretet lakik. /R. Revesa: Anya könnye /
47. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 46. - Kajati)
2018. ápr. 23. 20:47

Sokan az alkohol, a kábítószer. Sok az elvált férfi, aki nem tud sehogy megállni a talpán.

Vannak olyanok, akik a hitelcsapdába estek, felvettek x összeget, és nem Tudták fizetni az örvény beszippantotta őket.

Pont a szomszédomékat tette tönkre a hitek, egy hónapja költöztek el, most még ideiglenes megoldásként tudnak lakhatást, de ideiglenes. Alig maradt pénzük, mire kifizették a végrehajtónak az adósságot kamatostól. Hova mennek? Mi lesz velük? Isten tudja. Én szerettem, szeretem őket, helyes pár.

46. Kajati (válaszként erre: 45. - 9b10f3d7ff)
2018. ápr. 22. 19:48

Egyszer fenn ,egyszer lenn.Mindenkivel megtörténhet sajnos.

Egy két ilyen ember élettörténetére kíváncsi lennék,hogy került a híd alá.

45. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 44. - Kajati)
2018. ápr. 22. 18:37

Naponta találkozom én is a helyzettel.


Többet ismerek, akik saját hibájukból jutottak oda ahova. De természetesen nagyon könnyű egy betegség, egy munkanélküliség miatt is utcára kerülni, ha nincs rokon, nincs segítség. :(

44. Kajati
2018. ápr. 22. 17:45
Mennyi hajléktalan ember él a városban,ahol naponta megfordulok.Hová jutottak emberek:(
43. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 42. - 9b10f3d7ff)
2018. jan. 21. 16:22
Ó, ez nagyon félre ment. Másik fórumhoz szántam.
42. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 9b10f3d7ff)
2018. jan. 21. 16:19
Ez a fiú, aki jan.15-én csak szexet akart tőled? Ha róla van szó, nem fogja érdekelni, ne aggódj ezen!
41. epreke
2018. jan. 21. 11:25
Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm az együttérzést...
40. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 37. - Epreke)
2018. jan. 21. 11:14

Őszinte részvétem! Kívánom, hogy minél előbb tudd feldolgozni a mély gyászt.


Én is ott álltam Édesapám mellett, amikor elment. :(

2018. jan. 20. 20:52
A veronai busztragédiáról láttam megemlékezést a TV-ben, ma egy éve történt:(
38. Kajati (válaszként erre: 37. - Epreke)
2018. jan. 20. 19:15
Részvétem!
37. epreke
2018. jan. 20. 19:13

Ezek a napok megérintik a szívemet... hosszú ideje ápoltuk a mamikánkat, a napokban pihent meg, ott voltam az utolsó percekben... :(

Búcsúbeszédet készítek róla :( , nehéz.. :(

36. epreke (válaszként erre: 35. - Kajati)
2018. jan. 20. 19:09
:(
35. Kajati
2018. jan. 17. 18:27

Ma a boltban egy anyuka és fia jöttek be,más volt mint a többi korabeli fiú.Fogyatékkal élő,kicsit akaratos,de az anyuka türelmes,mosolygós.

Belegondoltam,hogy közel húsz éves lenne a meg nem született fiam,aki a végső vizsgálatok után ilyen fogyatékkal élő lenne .Vajon én hogy tudnák vele élni.Picit szomorú lettem.

34. fincsi5 (válaszként erre: 33. - Epreke)
2018. jan. 10. 20:41
Igen, köszi.:))
33. epreke (válaszként erre: 31. - Fincsi5)
2018. jan. 10. 20:38
Küldtem neked egy cicust, :)
32. epreke
2018. jan. 10. 20:27
Szomorúan kezdődött, mert valaki nagyon bunkó módon sértegetett, de később egész jól végződött egy másik ember jóvoltából. :)
2018. jan. 10. 19:09
Nekem ma szomorú napom volt/van,és a cicák messze elkerültek:(
30. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 28. - Globus)
2018. jan. 9. 21:49

:)


Nálad nem tudom, hogy áll a szerencse, nálam hadilábon.

29. epreke (válaszként erre: 27. - 9b10f3d7ff)
2018. jan. 9. 21:49
Jaj ez lottó sorsoláskor ???!!még jól jöhet!!
28. globus (válaszként erre: 27. - 9b10f3d7ff)
2018. jan. 9. 21:46

Kolléganőm megkérdezte, hogy "találd ki, ki hívott ma reggel háromnegyed hatkor?"

Válaszoltam egy nevet.

"Azonnal rohanj lottót venni!" :D

27. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 26. - Epreke)
2018. jan. 9. 21:42

Érdekes. :)


Velem még így nem történt hasonló. Viszont sokszor megy nálam a TV háttérzajként.


Gyakran írok, és már sokszor nevetek magamban, hogy leírom a szót, és a TV-ben elhangzik azonnal.

Legyen az szakszöveg, vagy csupán sima levelezés. :)

26. epreke
2018. jan. 9. 16:34

Ma, éppen akkor írtam le egy ember nevét, amikor bekopogott az ajtót, pedig nem volt megbeszélve a találkozás :) Ez ma történt.


Régebben történt egy ehhez hasonló eset: télen hidegben sötétben ködben, csöndben magányosan későn bandukoltam hazafelé munka után. Elkezdtem magamat sajnálni, és arra gondoltam, de jó lenne ha itt lenne a férjem... erre néhány másodperc múlva a ködből, sötétből , a semmiből előbukkant a férjem... jött velem szembe, elém jött! :) Nem tudom kifejezni mit éreztem, meghatódtam! ? :)

25. 10cc61fb5a (válaszként erre: 14. - 9b10f3d7ff)
2018. jan. 8. 21:22
A szüleim szomszédja. Sokszor megy át a fiam hozzájuk, ha a mamáéknál van. Eddig még ilyen nem volt, bár tudtam, hogy a pasi sokat iszik. De eddig a feleség is otthon volt. Hát most nem. Különösképp nem történik semmi, csak nekem ez xtra nagy gáz, hogy délután 4kor már totál az apuci. Pedig én nem ítélem el az ivást egyáltalán, de nem részegedek le a fiam előtt.
24. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 23. - Globus)
2018. jan. 8. 21:00

Érdekes történet, lehet, hogy jobb is így, talán nagyon megzavart volna, ha többször is látod.


Néha az ember lát olyan embereket , aki a szeretteire emlékezteti.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook