Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vác és vonzáskörzete babásodás 2018 fórum

Vác és vonzáskörzete babásodás 2018 (beszélgetős fórum)


1 2
2018. jan. 9. 21:47

A tetvesedést nem igazán értem hogy jön ide...

Mellesleg a szülészet és a csecsemős osztály, ja és a nőgyógyászati osztály is teljesen tiszta és nagyon igényes Vácon...


Hát nem akartam annyira feszegetni nála a témát mert nagyon negviseli, még el is sírza magát mikor elmondtuk nekik hogy nálunk baba lesz.. Egyébként többször teherbe esett màr, volt olyan hogy spontán is, de mindig elment végül a baba. Pedig egy tüneményes nő, nagyon jó anyuka lenne belőle. De rengeteg nőgyógyászati problémája van vagy volt a múltban...Ha enyhe az IR az mèg szerintem nem gond, hogy nem adtak rá semmit.. Nekem a másik véglet volt, a terhességi cukorbetegség. Nekem 180 g ch diéta volt előírva.

De ha ügy érzed menj el egy dietetikushoz tanácsokért,ha szükséges majd úgyis elküldenek diabetológushoz. 😊

Amúgy csak annyit mesélt a HSG-ről hogy felfújódott mint egy lufi 3s emiatt volt fájdalmas kissé. Egy másik barátnőmet meg cisztával műtötték és közben megcsinálták neki azt is, de altatásban.😊

12. 7aadec97be (válaszként erre: 11. - Amisu88)
2018. jan. 9. 20:02

köszi a drukkot, kell is :) HSG barátnőd mit mesélt? de nekik lehet tudni, miért nem jön össze? mert azért mire lombikra eljutnak, addigra kell egy jó pár vizsgálat. Vagy spontán már nem eshet teherbe?

hát, remélem, nekem azért összejön, bár engem az IR aggaszt, hogy arra nem kaptam semmit, mert enyhe IR-t állapítottak csk meg, 160 g CH diéta+mozgás de nem küldtek további vizsgálatokra.

2018. jan. 8. 21:34

Köszönjük!

Szerintem biztosan jönni fog, ha azt mondják hogy már nincs akadály. 😊 Én nagyon drukkolok neked! Van egy veled egy idős bnőm, neki se nagyon jön össze a baba, pedig neki is volt már HSG, Lombik... minden..

Hát császáros barátnőim vannak, 3 is aki 2017-ben szült, de egyik sem altatásban. Sajnos, minden műtétnek van kockázata, de biztosan rendben lesz majd ott is minden. A kórházban mindenki segíteni fog a mihamarabbi felépülésben, ez biztos. 😊

2018. jan. 8. 20:17

megnéztem a képeket, nagyon aranyos a baba, és szépek vagytok így 3-an :) remélem, én is posztolhatok hamarosan :)

igen, hát nekem kicsit problémás, de a dr nő azt mondta, és az Endroklinológus is, hogy akadály nincs :) hát csak azért nekem nincs sok időőőm :) szülés nekem csak császár jöhet szóba, azt is csak altatásban javasolta a dr nő. Erről van valami infód? Ismerősöd bárki, akinek altatásban végeztel császárt?

2018. jan. 8. 18:54

Igen, pont az nap, de mi igazából mi nem nagyon szoktuk megünnepelni. De azért így legalább emlékezetess maradt. Ráadásul a vajúdás meg a névnapomon kezdődött, 2 órán múlott, hogy végül nem a névnapomon született. Hát nem irigyellek, szerencsére nekem semmi hasonló problémám nem volt, idén leszek 30 éves.

A HSG-ről nekem is azt mondták, hogy kellemetlen, de gondolj arra, hogy a szülés annál azért fájdalmasabb lesz, viszont abszolút megéri. 😊

Szoktam néha, pl. holnap is be kell mennem Vàcra, mostanában úgy havonta 1x megyek. Amúgy tettem fel pár képet az adatlapomra, ott meg tudod lesni a kislányomat, ha érdekel.😉😊

2018. jan. 8. 17:07

igen, első baba, de 42 éves vagyok, sőt nem sokára 43. Egészségügyi okokból muszáj volt ennyire kitolni az időt, csak most kaptunk zöld utat :) amúgy minden hormon vizsgálaton, meh AMH vérvétel, terhelé, UH mindenen voltam, jók az eredmények. Pajzsmirígy alulműködésem van, Letroxot szedek 25-ös et, de az is mostmár 2.1-re lecsökkent 4.55ről. és enyhe IR (inzulinrezisztencia) szóval, akadálya mostmár nem lenne, csak jöjjön a baba :)

igen, Ferenczy doktor lesz a befutó azt hiszem, de már csak akkor kell legközelebb nőgyógyászhoz menni, ha terhes leszek, mert mindent megcsináltak már. Vagyis még a HSG ha nem jönne össze a baba. Ez az átfúvás, de ezt mindenképpen el akarom kerülni... na ettől tartok nagyon, az Edina is mondta, hogy ez, ha meg kell csinálni ez fájdalmas :S

ffúúú:) pont 02.14-én volt pozi a teszted? :) ennél jobb Valentín napi ajándékot :) szoktál Vácra bejárni amúgy?

2018. jan. 7. 22:28
Első babàd lenne?
6. Amisu88 (válaszként erre: 5. - 7aadec97be)
2018. jan. 7. 22:26

Szaniszlóval igazából annyi tapasztalatom van, hogy ő csinálta a 18 hetex ultrahangot meg mikor kiderült, hogy a cukrom magas, akkor másnap mentem egy orvoshoz, ő rendelt aznap... akkor normális volt, de beutalt egy 24 órás cukor profil vizsgàlatra,ahol 2 héttel később össze futottam vele mert bent volt a feleségével, de vissza se köszönt. Aztán szülés után egyik éjjel ő volt az ügyeletes és reggel jött be vizitelni... megkérdezte hogy van-e valami panaszom és ennyi, de Ferenczi nekem sokkal szimpatikusabb. Éjjel szültem, felkeltettük, de még így is türelmes és kedves volt. Minden nap bejött, hogy hogy vagyunk. Adtam neki boritékot így is, hogy nem fogadott volt, de előtte és utána is jött.

Mikor szülés közben én már fáradtan, fájdalmamban "hisztiztem" picit, mondtam neki, hogy én ezt itt befejeztem, hazamegyek, ő közölte velem, hogy most az egyszer fogadjam el, hogy nem az lesz amit én akarok. 😂 Igaza volt 😉

Szóval én mindenképp őt választanám. Egyébként Szaniszló elég hangulat ember amit én annyira nem szeretek, de sokan szeretik.

Én Fóton lakom, de Vácon dolgoztam amíg táppénzre nem jöttem a szülésig.

Egyébként én is rágörcsöltem, csak pont influenzás lettem és biztos voltam benne, hogy az a hónap esélytelen... hát mégis 2017 február 14.-én pozitív lett a tesztem. 😊😍

5. 7aadec97be (válaszként erre: 4. - Amisu88)
2018. jan. 7. 19:45
Én is Edinához járok 😊 igen, marciustol mar nem vállal. És én vagy Ferencin vagy Szaniszlón gondolkodom majd. Ferencihez a barátnőm jár, de Szaniszlórol van valami tapasztalatod? Szerencsés vagy h a 3. Proba skerrel járt😊 lh teszttel es hőmérőzéssel próbáljuk elkapni a megfelelő időt de igazad van hogy nem szabadna rágörcsölnöm, de ez foglalkoztat 😊 te váci vagy amugy? Merre?
4. Amisu88 (válaszként erre: 3. - 7aadec97be)
2018. jan. 7. 18:30

Köszönöm!

Biztosan hamar összejön az a baba! 😊 Nekem kb a harmadik próbálkozós hónapban jött össze, igaz akkor már 1 éve nem védekeztünk. Tudom hogy nehéz, de próbálj meg nem rá stresszelni.. 😊

Dr. Burja Edina volt a fogadott orvosom, de mivel a lányom 2 héttel hamarabb jött, ő meg pont ott ment 3 nap szabadságra, így végül ügyeletes orvosnál szültem, Dr Ferenczi Gyulánál és volt szülésznőm is aki egy igazi angyal és már hetekkel előtte is mindenben segített nekem, időpontok nst-re, ultrahangra stb. Nekem az volt a megnyugtató, hogy tudtam ha a doktornő nem is, de ő ott lesz velem. 😊 Igazából Ferenczi doktorral is meg voltam elégedve maximálisan, szerintem hozzá fogok majd járni a jövőben is mert a Burja doktornő márciustól már nem vállal szülést, így jobb lesz, ha majd a következő babát tervezzük. 😊

3. 7aadec97be (válaszként erre: 2. - Amisu88)
2018. jan. 7. 08:24
Szia 😊 gratulálok a kis manohoz! 😊 mi augusztus óta probalkozunk, eddig meg nem jott ossze most indul a termékeny hetem ma😊 kinél szültél?
2018. jan. 7. 05:21

Szia!

Én ugyan már pont ma 3 hónapja megszültem,de ha esetleg valaki majd

a váci kórházban tervezi a szülést és kérdés merülne fel, szívesen válaszolok, ha tudok. 😊

Gyors babásodást! 😉😊

2018. jan. 6. 15:56

Üdv,

Ki van köztetek váci vagy környékéről, és babát tervez idén? Esetleg már útban van a bébi?

Legyen ez a mi évünk 😊😊 várom a csevegni vágyókat 😊😊

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook