Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Problémák a tanárral... fórum

Problémák a tanárral... (beszélgetős fórum)


1 2 3
89. evita68 (válaszként erre: 88. - Syria)
2018. jan. 10. 15:26

Köszönöm, igen , ez jó gondolat hogy a tanfelügyelethez is lehet fordulni....

Megpróbálok az igazgatóval beszélni, és ha úgy látom hogy minden erőfeszítésem ellenére nem változik a helyzet, akkoe máshová fordulok. Már az üzenőbe beírtam hogy időpontot kérek az igazgatótól. Mindenesetre megfontolom hogy mindentől függetlenül megpróbálim átíratni máshová, mert attól tartok , hogy mégha látszólag be us fejezné a szekálást, akkor bosszút állna a gyereken máshogy, pl a jegyeivel, merr mint tudjuk az érdemjegy esetenként elég szubjektív dolog....

88. syria (válaszként erre: 85. - Evita68)
2018. jan. 10. 11:39

Hagyd, élvezi, ha kötekedhet.

Most is azt mondom: a helyedben az igazgatóhoz fordulnék, s szükség esetén célzást tennék arra, hogy ha nem intézkedik hatékonyan a puszipajtásával szemben, s nem változik a helyzet heteken belül, egy-két fórummal feljebb értesülni fognak a panaszaidról.


A tankerület igazgatójának írt ajánlott levélben (arra kötelesek válaszolni) összeszedheted az itt leírt sérelmeket (csak ki kell másolnod). Említetted, hogy más szülők is elégedetlenek, őket is bevonhatnád, mert másképpen veszi ki magát, ha nem csak egyetlen anyuka szeretne pozitív változást.

2018. jan. 9. 22:22

Kedves "gribedli" és " morosz" !

Pont erről van szó, hogy valamit tenni kéne, hogyan lehet így megvédeno a gyerrkeket ha hiába tudjuk mi történik, mégsem tudunk ellene fellépni, mert nehéz bizonyítani ! Az nem korrekt, hogy némelyik tanár visszaél azzal hogy ő a mindenható, azt csinál amit akar, a gyerekek meg vagy követik, vagy félnek !!! Tenni kéne valamit !

Hány törzénet van ami csak több év múlva derül ki ???...

86. evita68 (válaszként erre: 84. - Morosz)
2018. jan. 9. 21:55
KÖSZÖNÖM !!!
2018. jan. 9. 21:53

Drága Piroska ! Attol hogy te 5 gyereket neveltél, még nem jelenti azt hogy több a tapasztalatod, én 4-et, és nem hiszwm hogy jevesebb lennék emberileg nálad aniatt hogy én " CSAK " 4-et !

Nellesleg egészségügyis voltam és dolgoztam bölcsiben is, de ugye attól még nem lehet azt mobdani hogy annyi gyereket neveltél ahányra felügyeltél ??? Nem vagy több nálam semmivel, de lehet hogy még annyit sem érsz mint én....nem a gyerekek száma számít, hanem az hogy megtettél-e mindent!

Csináld utánam azt amit én, azután majd beszélgetünk... .addig jegeld magad!

84. morosz (válaszként erre: 83. - Piroska52)
2018. jan. 9. 21:47
Dolgoztál napi 5 órát. És volt segítséged. Akkor ítélkezz, ha jársz a cipőjében.
2018. jan. 9. 21:26
ez már nevetséges ,csak 5 gyereket neveltem fel,és 7.unokám van,és óvónő voltam,de tényleg legyen vége,mert ez már ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
2018. jan. 9. 21:13

Te ezzel elmondtad, hofy vagy nem dolgoztal soha életedben (olyan helyen biztos nem ahol valoban dolgozni is kellett...!), vagy nem neveltél gyereket...?!...

Nem kelk válaszolnod, megvan a véleményem...slussz-passz...!!!!

81. evita68 (válaszként erre: 80. - Piroska52)
2018. jan. 9. 21:08

Kedves Piroska !

Nincs is mit válaszolni, sajnos nagyon behatárolt a gondolkodásod....

A 12 óra pl 6-18ig, a gyerk 5-kor er haza uskolából, én melo után bevásarolok és vacsrát csinálok, meg átbeszéljük a dolgokat, készülünk másnapra, és reggel újra kezdjük !

Mivel reggeltől délutánig iskolában van, nem értem nekem hol kéne lenbem ???....továbbá : mondtam hogy vannak felnőtt testvérei is ! .. szóval nem értem a problémádat....!???

2018. jan. 9. 20:39

na fussunk neki mégegyszer,utoljára,

ha valakit érdekel mi van a gyerekével,nem éri be annyival, hogy bemegyek kicsit kiabálok,

az én unokáim is ilyen idősek,

olyan munkahely meg a világon nincs ahonnan nem lehet 1 napra eljönni,

és ha 30 napból 28-at dolgozik napi 12 órában ki neveli a gyereket,?

részemről ennyi befejeztem ,

nem kell válaszolni,

meg van a véleményem,slussz-passz

79. zilon1
2018. jan. 9. 20:18

piroska52

Nagyon sajnálom hogy nem igazán érted miről is ír itt. Csak hogy világos legyen neked is nem vár tőletek semmit csak TANÁCSOT . De te nagyon rosszul fogtad fel az egészet,a kislányt első óta piszkálja a tanár többször volt hogy bementünk és bement,le állítani. De eredménytelenül sajna a másik miért nem ment el a szülőire mert ép akkor legtöbbször dolgozott mert 3 műszakban dolgozik. Német cégnél és próbálj meg szabit kérni ki is vagy rúgva már holnap be se kell menned . nem úgy van hogy csak szólsz és ennyi sajnos. Pedig ez lenne a normális. egyedüli kereset ha ez ki esik akkor majd mert el ment a szülőire majd kap pénzt kajára, albérletre,ruhára. Kíváncsi lennék maga meddig bírná ezt utána csinálni 30 nap ból 28 at 12 órában dolgozva és családot el látni. Nekem meg csak erről ennyi a véleményem drága hölgyem tanács kéne nem ez

78. evita68 (válaszként erre: 71. - 5fd0bd70c7)
2018. jan. 9. 20:06
Van papiralapu ellenőrző, csak hetente egyszer hozzák haza pénteken
77. evita68 (válaszként erre: 64. - Globus)
2018. jan. 9. 20:04
Busszal jár. Pestiek vagyunk....
76. evita68 (válaszként erre: 75. - Evita68)
2018. jan. 9. 19:25
Bics.. félreütöttem, nem 17, hanem 18
75. evita68 (válaszként erre: 72. - Gribedli***)
2018. jan. 9. 19:24

Beszéltünk erről a fiúkkal is. A nagy már 30 éves, jól átlátja a helyzetet, csak ő inkább konfliktuskerülő, nem akar szembeszállni senkivel, majd megtudja ha a sajat gyereke járna így...a kisebbik 17 éves, ő meg az ellentétje, azt mondta nem szarozik, ő bemegy és lerendezi a bandát ! ....ez eddig vicces, de nem megoldas.

Ezwn kívül mindenben támogatnak de ők is dolgoznak....

2018. jan. 9. 19:13
Próbáltam képet feltölteni, de azt írja túl nagy a fájl....majd próbálkozok még, hátha sikerül találnom olyat amit elfogad...
73. evita68 (válaszként erre: 72. - Gribedli***)
2018. jan. 9. 19:11

Köszönöm megértésedet ! Aki nem dolgozik az könnyen beszél, mert nem tudja mit jelent kötve lenni a munkahelyedhez ha egyszer szükség van rá ! Nem ugrálhatsz kedved szerint, mert hamar utcan talalod magad vagy a munkaügyi hivatalban állhatsz sorba, és akkor mit teszel le az asztalra, és mit mondasz az iskolában hpgy miért nem tudod kifizetni a több ezer forintokat amit a különböző programokra, és miért nem tudod a legdivatosabban öltöztetni a gyerejet...???? Akkor meg azert járna a tanar szája, hogy anyád miért nem dolgozik ???!!!...így se úgy se jó ...sehogy !

Kérdezték, mit várok....tanácsot, segítséget, vagy ha valaki esetleg már járt hasonló cipőben akkor azt,bármit ami hasznos lehet, de semmiképpen nem azt hogy ismetetlenül ledegradáljanak !

72. gribedli*** (válaszként erre: 67. - Evita68)
2018. jan. 9. 18:37

Nyugi, próbálj megnyugodni, az soha nem szégyen, ha valaki dolgozik! Én azt a megjegyzést sem értem a tanár részéről, hogy dolgozott ő is de volt ideje a gyerekre. Persze, hogy neki volt, mert a pedagógusok már munkaidőben vannak. Nyáron is, ha nem is az egész szünet alatt vannak szabin, de hosszabb a szünet mint más munkakörökben. Sajnos a mai világban nem mindenhol van támogató rendszer, ha dolgozol, èrtem ezalatt, amit te is ìrsz, hogy nem, és nem tudsz elszabadulni egy fogadóórára, mert nem minden főnøk hagyja, illetve maga a munka olyan, hogy nem lehet otthagyni. Teljesen igazad van.


Csak az a baj, hogy ha nem tudod átvinni máshova, én szélmalom harcnak látom azt,amit folytatsz. Mert így nem lesz látszatja. Más szülőkre sem számíthatsz.


Nem vagy bűnös és igenis fontos az, hogy mindent előteremts. Talán a fiaiddal kellene még megbeszélni, hogy ha mégis átvinnéd máshova a kislányt, esetleg besegítenének hozni-vinni.


Az én középsőm is az idén lesz 10, ez egy elég èrzékeny korosztály, fontos, hogy jó társaságban legyen és legyenek barátai, szörnyű lehet a tiednek, hogy szekálják. A külső is már náluk olyan nagy szerepet kap, az enyémnek egy rossz helyre fésült tincs és kész a reggeli hiszti, szóval mindent felnagyítanak, megèrtelek. Rosszul esik, hogy rosszul èrzi magát a kislányod, ez természetes, anya vagy.


Ne hagyd magad minősíteni ebben a tanár részéről mert hidd el, hogy jól csinálod. Csak ebből a szituból más megoldás nem nagyon van, mint elvinni.

71. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 65. - Piroska52)
2018. jan. 9. 18:34
Nincs előírva. Szeptemberi szülőin kell nyilatkozni, hogy kérsz e papír alapú ellenőrzőt. Olyan nincs, hogy a gyereknek ne legyen semilyen ellenőrzője. Amúgy meg nehéz eldönteni, hogy ezek valós vagy vélt sérelmek.
2018. jan. 9. 18:19
akkor pláne nem értem mért jár még oda
69. evita68 (válaszként erre: 66. - Evita68)
2018. jan. 9. 18:15
....és megállják a helyüjet, de ilyennel még nem talalkoztam ami itt folyik !
2018. jan. 9. 18:13

de bevannak irva az üzetetek,ne keseritsél már ,

most komolyan mit szeretnél tőlünk hallani?

mit mondjunk mit csinálj?

67. evita68 (válaszként erre: 65. - Piroska52)
2018. jan. 9. 18:13

Ja, köszönöm, hogy a tanárnő hozzáállása miatt miután több módon is megpróbáltam helyre tenni a dolgokat és mi vagyunk a sértett fél, ráadásul egyedülálló albérletben lakó anyaként a belemet is kidolgozom hogy mindenre jusson, még végül én vagyok a bűnös.....éld az életem, járj a cipőmben, és azután ítélkezz !!!

3 fiút kiiskoláztattam felneveltem egyedül ! Mindegyik komoly uskolát végzett

66. evita68 (válaszként erre: 57. - Piroska52)
2018. jan. 9. 18:06
Az üzenőt én is megnézem és aláírom ha van mit ! De az üzenő az csak egy vonalas füzet...nem ellenőrző
2018. jan. 9. 18:05

az én unokáimnak van,5-ikes 4-ikes-1-sős,

és minden belevan irva,mert hol van az előirva,hogy mindenkinek legyen otthon számitógép meg internet,

de ha ez a kislány 3.ikos,és eltűrted eddig hogy ezek történnek vele, hát,,,,,,,,,,,, erről ennyit

64. globus (válaszként erre: 60. - Evita68)
2018. jan. 9. 18:02

Mivel jár iskolába?

Telefonáltál legalább? :)

63. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 62. - Evita68)
2018. jan. 9. 18:02
Nincs e-napló nálatok?
62. evita68 (válaszként erre: 59. - Tapka)
2018. jan. 9. 18:00
Nem mindenütt ! Ez egy általános iskola 3. osztálya
61. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 59. - Tapka)
2018. jan. 9. 17:58
Nekünk nincs ellenőrző, csak e-napló. Azt nem tudtam, hogy máshol még használják.
60. evita68 (válaszként erre: 51. - Globus)
2018. jan. 9. 17:58
....és akkor megkérdezem, hogy a diákigazolványát miért nem kapta meg a gyerek a mai napig sem még július óta, holott már kétszer beküldtem a papírt ??? Azt is a gyereknek kell itézni ?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook