Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » KiroMED gravitációs gerincnyújtó pad fórum

KiroMED gravitációs gerincnyújtó pad (beszélgetős fórum)


27. viva70
2018. febr. 10. 16:44
Csütörtökön megérkezett. Tesztelés alatt van...:)
26. viva70
2018. jan. 15. 19:55
Megrendeltem.:) Majd beszámolok, ha lesz tapasztalatom róla.
25. Mezei Virág (válaszként erre: 23. - Vagyuri)
2018. jan. 15. 19:22

Ez nagyon jól hangzik!

Jó, hogy leírtad a tapasztalatodat!

Jó egészséget neked!

24. viva70 (válaszként erre: 23. - Vagyuri)
2018. jan. 13. 22:18
Köszönöm a választ, ez hasznos információ volt.:) Olvasgattam az elmúlt napokban a padról a facebookon sokat. Már eldöntöttem, rendelek egyet magamnak én is.
2018. jan. 13. 21:58

Sziasztok!Én ettől a nyújtópadtól gyógyultam meg.66 éves vagyok. Volt egy porckorongsérv, mely annyira fájdalmassá vált, hogy alig tudtam menni pár métert és meg kellett állni pihenni. Az idegbecsípődés annyira súlyossá vált, hogy az egyik lábam sorvadni kezdett, látványosan vékonyabb lett.A doki azt javasolta, hogy meg kell műteni. Azt mondta, a rizikó benne van, hogy tolókocsi kellhet.Na ekkor elkezdtük böngészni az internetet.Ekkor bukkantunk rá a nyújtópadra /Denevérpad/. Nagyon drágán voltak az újak, ezért vettünk egy használtat 20 ezerért. A drágábbtól sem fogsz meggyógyulni, ha nem használod rendszeresen!Lényegében nincs ami elromoljon rajta, hacsak nem a szivacs ami a bokát beszorítja.Ezt én is kicseréltem.

Napi 3x "lógtam rajta 5 percet. Egy hónap alatt

panasz mentesre meggyógyultam. Most is szinte minden nap reggel 10 percet lógok, közben 2x10 felülést is csinálok, hasizom erősítőnek.Kifejezetten jól esik a "fejreállás".Már megszoktam. Elmondtam a dokinak, ismerte a módszert, de nem javasolta.Én viszont meggyógyultam tőle!

Mindenkinek ajánlom,aki nem akar fájdalmakkal élni, vagy kés alá feküdni, még az egészségeseknek is, megelőzés céljából.Idősebb korban sokan szenvednek gerincbántalmakkal, itt a megoldás.Mindenkinek kívánom, hogy meggyógyuljon gyógyszer nélkül!

22. Mezei Virág (válaszként erre: 20. - Gyüge jánosné)
2018. jan. 10. 14:50
Mert ilyen nincs.
21. viva70 (válaszként erre: 20. - Gyüge jánosné)
2018. jan. 9. 20:30
????
2018. jan. 9. 09:00
Nem láttam adott skiromed párról ha valaki elküldenè vagy megosztaná megköszönném
19. viva70 (válaszként erre: 18. - 82b19139c2)
2018. jan. 6. 13:42
Köszönöm a választ, meg a fotót.:) Ezt a típust néztem ki én is. Esetleg még a KiroMEd Zéta jöhet szóba, mivel ahhoz ajándék nyakpárnát is adnak. De, vásárlás előtt mindenképp átbeszélem majd az orvossal, hogy az én problémáimra javasolja-e.
2018. jan. 6. 11:49
Közben kikerestem a weboldalon, Kiromed Delta. Először a praktic deluxet néztünk de aztán a deltát válaszottuk. Csak 10ezerrel több és úgy voltunk vele, mi van ha épp az használ ha hason fekszem rajta, inkább biztosra mentünk.
2018. jan. 6. 11:46

Nem tudom már sajnos. Olyat választottunk ami nem a legolcsóbb és hasalva is lehet rajta feküdni,nem csak háttal. [link]

Papagáj ne zavarjon, imád fotózkodni :D

16. viva70 (válaszként erre: 15. - 82b19139c2)
2018. jan. 6. 11:15
Köszönöm, hogy írtál.:) Megírnád melyik "elnevezésű" padot vetted meg?
2018. jan. 6. 09:33
Ha ott ódákat zengtek róla akkor biztos, hogy jó, annál jobb véleményeket nem fogsz kapni, hisz ott azok véleményeznek akik használják :) Egyébként tényleg jó, anno én is a kiromedet választottam de már nem emlékszem, hogy miért :) Azt tudom, hogy ezerszer körbejártuk a témát és mindenhogy a kiromed jött ki győztesen.Nem a legolcsóbbat vettük, azt hiszem 50ezer volt mikor vettük pár éve.
14. viva70 (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2018. jan. 5. 20:34
Köszönöm.:) Fontolóra veszek minden lehetőséget.
13. Mezei Virág (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2018. jan. 5. 20:08
Kevés olyan van, aki gerincsérvet is kezel. Beteg meg sok van. :(
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Mezei Virág)
2018. jan. 5. 19:57

Korrekt áron foglalkozik a betegekkel, csak sokat kell rá várni.


Már rám bízzák, mit teszek. De igen azért szoktam tornászni.

11. Mezei Virág (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2018. jan. 5. 19:55

Még szerencse!

Gondolom, megfizethetőbb is volt...

Tornáznod azért kell?

10. viva70 (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2018. jan. 5. 19:55
Kiem doktorról sosem hallottam még. De, most, hogy írod utána olvasok majd a neten...
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Viva70)
2018. jan. 5. 19:55
Értem a problémádat, csak tényleg jó szándékból írtam, amit. Mindenki más eset.
8. viva70 (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2018. jan. 5. 19:52
Nekem felírták nyaki sérvre a súlyfürdőt. Már három kezeléssorozatot megcsináltam, és elég jónak éreztem. De, a derekam-csípőm környékén is vannak problémák, ezért gondolkoztam el a padon. Súlyfürdőre csak évente 2x15 alkalommal lehet menni, a pad viszont bármikor elérhető lenne itthon. Befürödni azonban nem szeretnék vele.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Mezei Virág)
2018. jan. 5. 19:41

Ezt helyettesítette nekem KIEM dr keze. :)


Ő hozta olyan állapotba a gerincem , hogy nem kellett műteni, pokoli fájdalmam megszűnt, és a béna jobb kezemmel (is) írok most is. Tudok dolgozni.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Viva70)
2018. jan. 5. 19:36
Nekem súlyfördőt sem szabad, mert olyan helyen, úgy helyezkedik el a sérv, hogy tilos.
5. viva70 (válaszként erre: 4. - Mezei Virág)
2018. jan. 5. 18:45

Németország..., az egy más világ...


Engem kimondottan a KiroMED pad érdekelne, mivel többször szembejön velem a facebookon, és az ottani hozzászólók ódákat zengenek róla. Arra lettem volna kíváncsi tényleg annyira jó-e?


A "hoxa népe" ezek szerint nem ismeri... Mindegy..., informálódom majd még másfele is...

2018. jan. 5. 11:18

Gerinc nyújtására korszerű gépek vannak. Nálunk kevés, az is fizetős. 20 kezelés 245 ezer Ft.

Míg a hanyatló németeknél ugyanez 1 hét, és támogatott... Bizony!

[link]

Heike 65 éves, Németországban született, de már Magyarországon él férjével 20 éve, jelenleg Ausztriában dolgozik ápolónőként, részmunkaidőben. Épp Bonnban volt, amikor porckorongsérve miatt kórházba került. „Nem jegyeztek elő azonnal műtétre, hanem egy speciális eszközzel gyógyítottak, így a fájdalmam egy hét alatt elillant, és azóta is jól vagyok. A műtét nélküli gerincdekompressziónál (Non-Surgical Spinal Decompression – NSSD) a gerincet nyújtják meg úgy, hogy közben a gerincet tartó izmokban nem okoznak összehúzódást. Az eljárás során a porckorongra nyomást gyakorolnak. Ez teszi lehetővé, hogy a kitüremkedett, vagy már sérvesedett porckorongot vissza tudják húzni az eredeti határai közé, így a gerincfájdalom jelentősen csökkent” – mesélte Heike.

3. viva70 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2018. jan. 4. 21:41

Fogok majd..., csak egyelőre gyűjtöm az információkat róla.


Gerincsérvre miért nem használható? A súlyfürdőt is felírják rá. Hasonló elven működik az is. Lényege a nyújtás.

2018. jan. 4. 21:36

Nem használom, nekem nem lehet nyújtani a gerincem sérv miatt.

Kérdezz rá az orvosodra, Neked nem ártalmas-e?

2018. jan. 4. 20:33
Tényleg hatásos? Véleményeket, tapasztalatokat várok azoktól, akik használják.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook