Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van itt olyan, aki gyakorikérdéseken fent van/volt? Mi a véleménye az oldalról? fórum

Van itt olyan, aki gyakorikérdéseken fent van/volt? Mi a véleménye az oldalról? (beszélgetős fórum)

25. júliusi (válaszként erre: 16. - Hoxa)
2018. márc. 17. 15:32

Nekem nagyon sokat segitett a Hoxa.Regota tag vagyok itz is,volt tobb nicknevem,mert nem akartam h bizonyos szemely megtalaljon ,es zaklasson.

Viszont a Gy .K.t is kedveltem,sok kerdesemre valaszt kaptam.Viszont sok a troll,es unatkozo kamaszok.

Oket nem tiltjak,de engem sajnos most eloszor igen.

Esetleg tudnal tanacsot adni,mit tehetnek?Koszi.

24. júliusi (válaszként erre: 1. - Ticu98)
2018. márc. 17. 15:28

Szia,segitenel,akar priviben,h lrhet visszajutni a Gy.k ra?

Mar 2008 tol tag vagyok,de nemreg korlatoztak,nem tragarkodtam,csupan egy alkalmazassal kapcsolatban irtam.

Belepni,ertekelni tudok,de valaszolni es uj kerdest kiirni nem...

Uj reggel sem enged,mert rmlekszik az IP.cimre.

Irtam a modetatoroknak elnezest kertem,de nem is reagaltak.

23. virgilius (válaszként erre: 22. - Sanyinak)
2018. jan. 6. 21:56
Lehet a választ lájkolni meg diszlájkolni. Aztán ebből kijön valamilyen százalék. Nem csak a kérdésfeltevőt, hanem a válaszadókat is lehet értékelni. De nem foglalkoztam vele részletesen.
22. sanyinak (válaszként erre: 21. - Virgilius)
2018. jan. 6. 21:37
Te ismered pontosan, hogyan megy ez az értékelés azon az oldalon? Mert én nem. Ha jól tudom, mindenki értékelhet a kis ikonokkal és ez alapján jön aztán ki valami eredmény. De nem igazán látom át, mivel én kérdést még nem tettem fel ott :)
2018. jan. 6. 21:17

Én azt utálom ott, amikor tök normális válaszokat lepontoznak mert nem azt írja amit hallani szeretnének.

Amúgy vannak azért hasznos infók is,nem csak dedós trollkodások.

20. Hoxa
2018. jan. 6. 21:02

A kérdéstől is sok minden függ. Én már sok dologban találtam ott segítséget.

Persze jól ismerem az oldal hibáit is.

2018. jan. 6. 20:39

Nálunk pl. esküvő miatt aktuális lett pár kérdés, és a gyakorin jobban ki van bontva témákra az esküvő téma, azért keveredtem oda. Abban a témában normálisan válaszolnak a lányok (ruha, ülésrend, kaják, költségvetés, smink, hol és mit, stb. stb).

De csak ez a téma érdekel ott.

(Néha belenéztem másba is, hát elég dedós dolgok voltak.)

18. sanyinak (válaszként erre: 16. - Hoxa)
2018. jan. 6. 20:39

Azért van hasonlóság. Ott is egymásnak esnek az emberek az eltérő véleményük miatt.

Csak az ott még ettől is névtelenebb és ezért még kevesebb az önkontroll.

17. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - Hoxa)
2018. jan. 6. 20:39

Én már sokszor megtaláltam ott a gyerek matek leckéjének a megoldását.

Szóval szuper!:D

16. Hoxa (válaszként erre: 15. - Sanyinak)
2018. jan. 6. 20:33
Tudom :) de nem bánom. Más a célcsoport. Isten mentsen tőle , hogy ugyanaz legyen a látogatói réteg :DDDDD
15. sanyinak (válaszként erre: 7. - Hoxa)
2018. jan. 6. 18:35
De a gyakori kérdések jóval ismertebb oldal.
14. Hoxa
2018. jan. 6. 18:24
Attól függ, milyen kategóriát olvastok. Sok hasznos van, nyilván nem a szubjektív témákban, pl. párkapcsolat.
2018. jan. 6. 13:32
Gyerekek vannak ott. 12-15-nek mondanám az átlag életkort. A válaszok minősége is azt tükrözi.
2018. jan. 6. 13:29
Csak olvasom. Néha. Szanaszét trollkodják...
11. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Hoxa)
2018. jan. 6. 13:17
Na, akkor így. Emlékeztem rá, hogy olvastam itt. 😉
10. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 7. - Hoxa)
2018. jan. 6. 13:16

Akkor bocs,hogy le 💩am de tenyleg semmire nem való az az oldal.

Felteszel egy kerdest vagy senki nem valaszol vagy csak a gyökerek.

Igaza van az előttem hozzászólónak ég és föld a kettő!

2018. jan. 6. 13:14
Egy nagy nagy 💩💩💩 az az oldal
8. imaginary (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
2018. jan. 6. 10:36
:DD
7. Hoxa (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2018. jan. 6. 10:32
A hoxa előbb volt :)
2018. jan. 6. 10:23

Ha jól tudom, Hoxáék működtetik azt az oldalt is. Miután az kinőtte magát, lett a hoxa.hu.


Valahol olvastam régebben itt. 😊

2018. jan. 6. 10:07
Én először odakeveredtem, de az volt az érzésem, hogy általános iskolásoké. Azért maradtam.
4. 240a440c77 (válaszként erre: 3. - 5fd0bd70c7)
2018. jan. 4. 13:15
Hajajj...
2018. jan. 4. 13:11
Én csak a gyakori kérdések fail-t böngészem, vannak csodálatos gyöngyszemek
2018. jan. 4. 13:08
Ott már csak hülyéskedni lehet, régen jobb volt...
2018. jan. 4. 01:42

Én 3 évet voltam fent, tavaly regisztráltam le róla.

Az én személyes véleményem az, hogy elszaporodtak a trollok. Nemrég feltettem itt egy kérdést, ami a társasházban váló zenéléssel kapcsolatos.

Ott a legenyhébb válasz ez volt: "ne csodálkozz, ha 1 hónap múlva eltőrnè a szomszédod a kezed". Ha az itteni topiccal összehasonlítanánk, ég és föld a hozzászólások minősége. Ez^rt is jöttem át a Hoxára,itt véleményem szerint kedvesebbek az emberek + az oldalt jobban moderálják szerintem.

A másik ,hogy olyan válaszok jöttek, amik nem is a kérdéshez kapcsolódik. A kérdések kiírásáról nem is beszélek, egy moderátor egy tökéletes kérdést kitöröltek a semmiért, pedig szükség lett volna rá, többször banneltek, ezért új reget csináltam. Én mindig betartottam a szabályokat.

Nektek volt már ilyen tapasztalatok? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook