Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Otthoni gél lakkozáshoz milyen eszközöket vegyek? UV-lámpát nem szeretnék használni. fórum

Otthoni gél lakkozáshoz milyen eszközöket vegyek? UV-lámpát nem szeretnék használni. (tudásbázis kérdés)


9. Ilián (válaszként erre: 8. - Loretta16)
2018. jan. 3. 04:03
Sally Hansen DM-ben kapható az biztos.A többit sajna nem ismerem.
2018. jan. 2. 23:26
Köszi lányok! És hol tudok olyat venni?
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Ilián)
2018. jan. 2. 18:43
Csatlakozom, nagyon jó. Nekem se pattog le, vagy kopik a vége sem, csak lenő.
2018. jan. 2. 12:10
Próbáld ki Sally Hansen gél lakkját, ehhez nem kell lámpa.Nekem nagyon tartós, 1 hétnél is tovább bírja.Nagyon szép színekben kapható.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2018. jan. 2. 10:31
Pedig a gél lakkhoz kell lámpa.
4. Ikebana3 (válaszként erre: 2. - Loretta16)
2018. jan. 2. 10:28

Vannak nagyon jó, gél/gél hatású lakkok. Én a Müllerben vettem Catrice (Lasts up to 7 days without top coat)

Valóban, kb 1 hétig kibírja. Akkor a körmöm végei egy picit már megkopnak, de ha utána igazítok lakkal, nyerek újabb pár napot. Én 2 soron szoktam festeni manikűr után. De 2 hét alatt egyébként is lenő a körömágynál és utána kell igazítani.Nekem bevált. Nem kell hozzá lámpa és egyéb külön cucc. Lemosható normál körömlakk lemosóval.

3. michelle.r (válaszként erre: 2. - Loretta16)
2018. jan. 2. 10:21

A gél lakkhoz kell lámpa. Vagy UV vagy Led. Ez utóbbit 2-3.000 forintét vehetsz.


Ha ezt sem akarod, a Moyra gél look lakkjait ajánlom, alappal, a saját fedőlakkjával nekem 5-6 napig hibátlan. Az alatt meg is unom, és már látszik a lenövés. Ráadásul gyorsan szárad.

2018. jan. 2. 10:16
A körmös, akihez járok, szülni fog, és egy darabig nem dolgozik. Máshoz nem szeretnék menni. Gondoltam, itthon addig megcsinálnám a körmeimet gél lakkal. Miket vegyek? (reszelő, alapozó, ilyesmire gondolok) DM-ben vannak ilyenek?
2018. jan. 2. 10:14
Otthoni gél lakkozáshoz milyen eszközöket vegyek? UV-lámpát nem szeretnék használni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook