Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Otthoni gél lakkozáshoz milyen eszközöket vegyek? UV-lámpát nem szeretnék használni.

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

9. Ilián2018-01-03 04:03
Sally Hansen DM-ben kapható az biztos.A többit sajna nem ismerem.
(válasz Loretta16 8. hozzászólására)

8. Loretta162018-01-02 23:26
Köszi lányok! És hol tudok olyat venni?

7. Enissa2018-01-02 18:43
Csatlakozom, nagyon jó. Nekem se pattog le, vagy kopik a vége sem, csak lenő.
(válasz Ilián 6. hozzászólására)

6. Ilián2018-01-02 12:10
Próbáld ki Sally Hansen gél lakkját, ehhez nem kell lámpa.Nekem nagyon tartós, 1 hétnél is tovább bírja.Nagyon szép színekben kapható.

5. andi60202018-01-02 10:31
Pedig a gél lakkhoz kell lámpa.
(válasz Loretta16 1. hozzászólására)

4. Ikebana32018-01-02 10:28
Vannak nagyon jó, gél/gél hatású lakkok. Én a Müllerben vettem Catrice (Lasts up to 7 days without top coat)
Valóban, kb 1 hétig kibírja. Akkor a körmöm végei egy picit már megkopnak, de ha utána igazítok lakkal, nyerek újabb pár napot. Én 2 soron szoktam festeni manikűr után. De 2 hét alatt egyébként is lenő a körömágynál és utána kell igazítani.Nekem bevált. Nem kell hozzá lámpa és egyéb külön cucc. Lemosható normál körömlakk lemosóval.
(válasz Loretta16 2. hozzászólására)

3. michelle.r2018-01-02 10:21
A gél lakkhoz kell lámpa. Vagy UV vagy Led. Ez utóbbit 2-3.000 forintét vehetsz.

Ha ezt sem akarod, a Moyra gél look lakkjait ajánlom, alappal, a saját fedőlakkjával nekem 5-6 napig hibátlan. Az alatt meg is unom, és már látszik a lenövés. Ráadásul gyorsan szárad.
(válasz Loretta16 2. hozzászólására)

2. Loretta162018-01-02 10:16
A körmös, akihez járok, szülni fog, és egy darabig nem dolgozik. Máshoz nem szeretnék menni. Gondoltam, itthon addig megcsinálnám a körmeimet gél lakkal. Miket vegyek? (reszelő, alapozó, ilyesmire gondolok) DM-ben vannak ilyenek?

1. Loretta162018-01-02 10:14
Otthoni gél lakkozáshoz milyen eszközöket vegyek? UV-lámpát nem szeretnék használni.