Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyelv alatt növekvő dudor fogászat óta, volt valakinek hasonló? fórum

Nyelv alatt növekvő dudor fogászat óta, volt valakinek hasonló? (tudásbázis kérdés)


6. Belat_itt_ne_keressek (válaszként erre: 4. - Johannia)
2018. jan. 21. 17:30

Szegény :/.

Adtak valami gyulladás csökkentőt rá? Szájvizes öblögetés szerintem nem árthat.

Még mindig nem jobb?

2018. jan. 20. 10:18
Hogy vagy, elmúlt a dudor?
2018. jan. 4. 21:20

Koszi szepen.voltam háziorvosnál is a biztonság kedvéért. Azt mondta h be van gyulladva.de ha nem mulik el egy honap alatt akkor elküld szovettanra. De ránézésre gyulladt.

Es mivel fáj ezert elhiszem neki a diagnózist.

3. Lolita63 (válaszként erre: 2. - Johannia)
2018. jan. 2. 08:43

Sajnálom hogy így jártál:(

Azonnal a fogászatra menj vissza!

Jobbulást kívánok!

2018. jan. 1. 23:33

Sziasztok. December elejen jartam fogorvosnál ahol a szívócső hozzáért a nyelvem alatti részhez. Nem igazan ereztem mert el voltam zsibbadva.

Utana Megjelent egy kis dudor, valszega nyalmirigy rosszul viselte az irritaciot. Azt mondtak hogy par het es elmúlik. Viszont lassan egy honap eltelt es nem lett jobb hanem egyre rosszabb.egyre nagyobb. Nyilvan megyek orvoshoz vele. De a kerdesem az lenne hogy mas is jart igy?


Mostmar zavaróan nagy es enyhén zsibbad a nyelvem is.gondolom azon a reszem romlott a verellatas.


Es vajon a fogaszatot hivjam vagy menjek a hazidokihoz?

Vagy mennyi idő alatt kene elmulnia?


Koszonom

2018. jan. 1. 23:29
Nyelv alatt növekvő dudor fogászat óta

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook