Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen ajándékot vinnétek egy 14 éves lánynak a ballagására? (Öten megyünk) fórum

Milyen ajándékot vinnétek egy 14 éves lánynak a ballagására? (Öten megyünk) (tudásbázis kérdés)


2017. aug. 20. 12:39
Én 14 évesen pénzt kaptam ballagásomra, abból vettem meg életem első új biciklijét, amit azóta is használok! :D
2010. máj. 30. 17:21

Na jó, de aki csak egy csokor virágot ír...

Azt is nézni kell, hogy akkor a lány szülei 5 embert fognak megvendégelni, szerintem ez is számít.

2008. aug. 21. 12:12

Én személy szerint örülnék a pénznek,amiböl én veszek amit akarok(mondjuk ruha)

de màrkàsabb parfüm is jo ötlet

2008. máj. 31. 06:48
Lehet hogy személytelen az ajándékutalvány,de nem közeli rokonról van szó,és a tinik nem szeretnek olyat kapni ami nem az ő ízlésük...ha azt vehet magának amit akar,az a legjobb!
26. ts
2008. máj. 30. 22:36

Köszi szépen mindenkinek az ötleteket!

Közben én is gondolkodtam a dolgon. Ha az ember maradandót szeretne adni, akkor lehetne valami apró meglepit (pl.: ajándéktárgyat, tollat...) gravíroztatni.

Az a baj, hogy nem tudok egy "lázadó kamasz" fejével gondolkodni...

2008. máj. 30. 20:24

Apuci kitalálta,hogy az unokájának 20 ezer forintot ad: vegyen magának,amit szeretne.

Végül is egy nagypapa,aki évente egyszer-kétszer látja az unokát.Korrektnek mondható így családon belül.

Megkérdeztem tőle,mit ad majd a gimis ballagásra.

Azt felelte,fogalma sincs.Talán egy autót.

Remélem,viccnek szánta.':)

24. fe6fe7671f (válaszként erre: 21. - A7a90ace89)
2008. máj. 30. 20:04
Nem írta, hogy tovább tanul. Mi van, ha ez élete utolsó ballagása?
23. Inesse (válaszként erre: 22. - Inesse)
2008. máj. 30. 18:21

Középsulis ballagásra kaptam, de gondolom egy fiatalabb is örül neki (ha még nincs).

Lehet venni még pendrive-ot - most láttam egy 16G-sat.. hm.. arra már lehet pakolni! :)

Vagy, ha szeret netezni, webkamerát. Szerintem biztos valami elektromos kütyünek örülne.. végülis 12.sz. van.


Ja, és lehet, hogy nem jó megoldás az egy nagy. Én sokszor jobban értékeltem a több kicsit.

Bizsu (de ízléses) kiegészítők, valami szép ékszertartó, doboz stb. Ja és a borítékokat is nagyon szerettem (töltve)!! :)))

22. Inesse
2008. máj. 30. 18:17
Én mp3 lejátszót kaptam még annó, és azóta is azt használom. az volt az egyetlen értelmes dolog, amit kaptam. Többi rokonom gyűrűket meg hasonló hülyeségeket vettek (egyszer sem voltak rajtam).
2008. máj. 30. 17:35

Itt is gondolkodóba estem némelyik válasznál. A válaszomat azért nem viszontválaszként írom, mert nem szeretnék senkit megsérteni.


De: ha már most nagyobb, komolyabb ajándékot vesztek a 8. osztályos ballagásra, akkor mit vesztek 4 év múlva? Hogyan tudjátok akkor überelni a mostani ajándékot?

2008. máj. 30. 17:32
Csak egy csokor virágot!
2008. máj. 30. 17:28
Én emléxem, anak idején ezüst láncot kaptam karkötővel +parfümöt, sztem nem rossz ajándék! De a pénznek jobban örültem és ezzel sztem mindenki így van!
18. ejmi
2008. máj. 30. 16:43
Ezüst lánc, gyűrű. Esetleg MP 4. Az ajándékutalvány szerintem olyan személytelen :(
17. mtt80 (válaszként erre: 13. - Lufo)
2008. máj. 30. 16:42
Köszi szépen neked is! Majd igyekszem!
16. mtt80 (válaszként erre: 14. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 30. 16:41

Hát igen! Tudom, hogy a csillagos ég a határ! Na de hát valahol azért meg kell húzni azt a bizonyos csillagos eget. Na szóval értitek! Sajnos nem áll módunkban túl sokat adni, na de hát igyekszünk. Ezért is van, hogy összegyűjti a pénzt, és akkor már tud venni drágább dolgot is.


Egyébként én is úgy gondoltam, hogy a pénz mellé majd kap még valami maradandót is, csak még azt nem tudom, hogy mit. Ez a emlékkönyv szerű jegyzetfüzet jó ötlet! Majd szétnézek, hogy milyet lehet, erre mifelénk kapni!


Köszi szépen az ötletet!

15. fe6fe7671f (válaszként erre: 13. - Lufo)
2008. máj. 30. 16:35
Most már biztos, hogy a *-os ég a határ :D
14. fe6fe7671f (válaszként erre: 11. - Mtt80)
2008. máj. 30. 16:34

Keresztfiadnak a csillagos ég a határ, mert a gépre annyit lehet költeni (kb.)


Egy kicsit komolyabb alkatrészféle 30 ezer Ft körül van, mert gondolom már fel van szerelve a gép kütyükkel.

És mivel a pénzt elkölti, egy kis "emlékkönyv" szerű füzet viszont nagyon jól fog működni a számítógép mellett - és ha arra ránéz, biztos, hogy eszébe fogsz jutni. Láttam nagyon szupi bőrkötéses jegyzetfüzetet, ahova a gép adatait meg akármit be tud jegyzetelni. Elegáns, és mivel bőr a külseje, nem szakad, nem rongyolódik...

13. lufo (válaszként erre: 11. - Mtt80)
2008. máj. 30. 16:31
Hát az érték attól függ,hogy milyen dolgot akar a számítógéphez..és ott a csillagos ég a határ:)
12. lufo
2008. máj. 30. 16:29

Szia!

Én még "csak" 18 vagyok,és emlékszem hogy kaptam egy ezüst karkötőt,és annak üröltem a legjobban,a mai napig hordom!Most ballag a hugom,és én azt vettem neki!Már 1500-2000ft-ért nagyon szépeket lehet venni!

11. mtt80
2008. máj. 30. 16:18

Szerintem is jó ötlet az ajándékutalvány. Ha nem is közeli rokon, akkor gondolom, annyira nem is ismeritek az ízlését. Abból meg azt vesz, amit akar.


Én is bajban vagyok, mert mi is megyünk ballagásra, csak mi fiúhoz, méghozzá a keresztfiamhoz.

Bár nálunk lehet, hogy pénz lesz belőle, mert azt kért. A számítógépéhez akar majd valami nagyobb értékű dolgot venni, és arra gyűjti.

Szerintetek értékben mennyit?

2008. máj. 30. 16:15
Sziasztok!szerintem is valami vásárlási utalvány lenne a legjobb,amilyen értékben gondolja az ember,mert abból azt vesz amit szeretne és mégsem pénz!Van pár ismerősöm akinek a lánya tavaly ballagott és örült a vásárlási utalványnak mert divatos tinirucit vett magának amilyet ő szeretett volna!
9. ts (válaszként erre: 6. - Ekidli)
2008. máj. 30. 15:43
Köszönöm szépen a választ! Pénzt én elvből nem adok SOHA, csak ha így kérik. Mindig szeretek valami maradandót venni... a könyv nem rossz ötlet!
2008. máj. 30. 15:43
BIKINIT
7. ts (válaszként erre: 5. - Manon)
2008. máj. 30. 15:41

Szia!

Köszönöm a válaszodat.

A virág az nem kérdéses, én pár évvel ezelőtt a csokroknak örültem leginkább. Amikor visszanézem a ballagási képeket, mindig gyönyörködöm bennük...

2008. máj. 30. 15:40
Hát ha tényleg nem közeli rokon akkor szerintem is elég a virág, meg valami kis semmiség. Pl.ha nagy szeret olvasni, akkor könyvutalvány. De szerintem semmiképp se pénzt, azt adjanak a közeli rokonok.:D
5. Manon (válaszként erre: 4. - Ts)
2008. máj. 30. 15:37

Szia!

Én ebben az esetben "csak" virágot és valami plüss figurát vinnék, azt a legtöbb lány szereti.

Manon

4. ts (válaszként erre: 3. - Tixtina)
2008. máj. 30. 15:33

Jó, hogy nem vagyok egyedül a kérdésemmel.

A lányka egy távoli rokon, évente csak párszor találkozunk vele.

2008. máj. 30. 15:31

Ez jó kérdés.

Mi is megyünk 13.-án ballagásra,és törjük a fejünket,mit is vihetnénk.

Kérdés,hogy minek örülne leginkább.

Attól is függ,ki nektek az illető.Rokon,barát,stb.

Azt hiszem,hogy ajándékutalványt fogunk vinni.

Az a biztos,mert arra költi amire akarja.

Persze lehet könyv utalványt,ékszer utalványt,stb.

2008. máj. 30. 15:25
Ez attól függ, mennyit szánnék rá...
1. ts
2008. máj. 30. 15:24
Milyen ajándékot vinnétek egy 14 éves lánynak a ballagására? (Öten megyünk)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook