Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dermoid ciszta fórum

Dermoid ciszta (beszélgetős fórum)


6. Mezei Virág (válaszként erre: 5. - Layuda)
2017. dec. 30. 11:45

Mivel ez egy fejlődési rendellenesség, lehet, még nem túl sokat tudnak róla.

A tudomány fejlődik, remélhetőleg elég gyorsan...

Remélem, addig is eredményesen kezelhető!

Többnyire jóindulatú!

2017. dec. 29. 17:08
Mekkora esély van rá, hogy ha ezt kiveszik, akkor később megjelenik egy újabb? Mennyi az esélye, hogy rosszindulatúvá válhat? Olvastam olyan eseteket, hogy hiába vették ki, később ugyanúgy megjelent egy újabb, illetve olvastam olyat is, hogy valakinek azt mondta a nőgyógyásza, hogy ez az egyik olyan daganat, ami legkönnyebben válik rosszindulatúvá.
4. layuda (válaszként erre: 3. - Mezei Virág)
2017. dec. 29. 17:03
Igen, az odáig oké, hogy már születéskor jelen van a szervezetben, sokáig megbújik, észrevétlen, aztán felnőtt korban növekedésnek indul, és ekkor derül rá fény, de akinek van ilyen cisztája, annak mindenkinek elkezd egy idő után növekedni, vagy van, akinek marad lappangva? És ezt a növekedést mi idézheti elő, szóval ha 36 éven keresztül nem növekedett, akkor egyszer csak mitől kezdett el nőni, ez érdekelne, ha valaki tud erről valamit.
3. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Layuda)
2017. dec. 29. 14:46
2017. dec. 29. 14:19
Az okokról semmit nem tudok.De a nővéremnél és nálam is 17 éves korunkban jött elő. Ő ráesett a jégre,annak tulajdonítottuk,h begyulladt,nálam ilyen nem volt.Egyszer csak begyulladt és fájt.
2017. dec. 29. 14:15

A dermoid ciszta megjelenését mi idézheti elő?

Tudom, hogy ez egy magzati maradvány, de az érdekelne, hogy miért pont most bukkant fel, lehet-e pl lelki oka vagy bármilyen oka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook