Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A csodálatos /Q10/ "Hadüzenet a halálnak"- és ebben nincs semmi túlzás ! fórum

A csodálatos /Q10/ "Hadüzenet a halálnak"- és ebben nincs semmi túlzás ! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
181. Guruljka (válaszként erre: 180. - Mezei Virág)
2017. dec. 31. 12:56

Kevés a sajtom, majd megoldom... :D Nincs kedvem sütögetni.


Tényleg jó lenne valami. A káposztás süti elfogy estig.


Igaz, nekem a szilveszter nem különleges "időbeosztás", máskor is hajnalban fekszem. Igaz, később szoktam kelni is.

180. Mezei Virág (válaszként erre: 179. - Guruljka)
2017. dec. 31. 12:54
Ma már csak sajtos rudat sütök, az jó rágcsálni a vöröske mellé! ;)
2017. dec. 31. 12:42

Sajnos itt esik az eső odakint, csak a szívem-lelkem derűs. :D


Lehet, hogy valami sütit összedobok? Vagy megelégszem egy kókuszos müzlivel? Még nem tudom, várom az ihletet.


Ami azt illeti, kiskutyám remekelt, kicsit mérges vagyok rá.

178. Mezei Virág (válaszként erre: 177. - Gameower)
2017. dec. 31. 12:40

Szép napot neked!

Meg a topik-társaknak is!

Lehet, hogy elnéztem valamit, de én sehol sem láttam olyat, hogy életmódot váltottál volna annak érdekében, hogy csökkenjen a koleszterinszinted.

Csak azért, mert az is fontos, mit eszünk, mennyit mozgunk!

[link]

2017. dec. 31. 05:23
Jó reggelt,derűs napot kívánok !! -:))🍸💐❤
176. gameower (válaszként erre: 175. - Zsókica21)
2017. dec. 30. 20:44
Szép estét neked ! Olvastam érdekfeszítő beszámolódat a Q10 kapcsolatosan. Örülök annak hogy ilyen hatékony volt nálad.. Most már nem is szeded ? Akkor gondolom hogy újra szeded a gyógyszereidet ! Ha nem kell feltétlen szedned,akkor a pantoprazolt hagyd el. Ez egy proton pumpa gátló,aminek a hosszútávú szedése demenciát,anzheimer kort okozhat.
2017. dec. 30. 19:49
Szép estét mindenkinek!Elsősorban mindenki a saját bőrén érzi mi a jó neki és mi nem !Erre nincs recept erről nem érdemes vitatkozni!Nem állandóan szedtem csak 1 kúrát csináltam Dr.Theiss : Coenzym Q10Forte =ezt szedtem .Nekem ez vált be!Előtte próbáltam csak 1 simát ami csak Q10 volt ráírva!Lehet gagyi volt?Nem tudom!De az nem esett jó!Persze hogy orvosi javaslatra hagytam abba a vérnyomás csökkentőt mert nem volt rá szükségem mert nagyon levitte a vérnyomásom és a nélkül tökéletes lett!Mit szedtem és mit szedek jelenleg?Concor reggel 1 ,délben Valsartan Sandoz 1 Este Pantoprazole -Teva.és aspirin protec!Csak az aspirint tartottam meg!Nem kell mindent mindig szedni!Időnként változtatni kell és megkeresni hogy azok a hatóanyagok milyen élelemben vannak meg!Remélem sikerült válaszolnom!A lehető legjobbakat kívánok mindenkinek!
174. 124637ff9b (válaszként erre: 173. - Guruljka)
2017. dec. 30. 18:17
q.rva biznisz :D
173. Guruljka (válaszként erre: 171. - 124637ff9b)
2017. dec. 30. 18:14
Én is ezt mondtam, csak a másik irányból. :D
172. Guruljka (válaszként erre: 170. - Mezei Virág)
2017. dec. 30. 18:14

Én váltogatom a kiegészítőket is, a multivitamint is. Tartok szüneteket is a szedésben.


Most úgy érzem, jót tesz a húgom hozta magyar és olcsó multivitamin cinkkel és vassal, meg az 1000 mg-os C-vitamin. Mindkettő rágótabletta, így néha a fiam is kap belőle.

Kaptam mellette "bejglitablettát" is - az rossmannos D3 és kalcium és magnézium tabletta.


Mivel nem étkezem nagyon változatosan, szerintem van értelme szednem az ilyesmit.

2017. dec. 30. 17:59
Amerikai anyag azért nem visel E számot, mert egész egyszerűen a tengeren túlról semmit nem engednek be magukhoz, ezért nincs is szükségük a termékeiken a jelre, ami még nem jelenti azt, hogy a termék nem tartalmazza azt a valamit.
170. Mezei Virág (válaszként erre: 169. - Guruljka)
2017. dec. 30. 17:07

Mindent alaposan meg kell nézni.

Nem kell mindennek bedőlni.

Sokan mondják, hogy nem kell étrend-kiegészítőket szedni. Nekem jó tapasztalataim vannak ez ügyben. Kúra- és alkalomszerűen is érdemes szedni.

Ha valakinek valami betegsége van, bizony a hiánypótlás sokat segíthet.

2017. dec. 30. 16:07

Még egy szösszenet: a Gameower ajánlotta készítmény valóban kevés egyéb összetevőt tartalmaz, a SciTec q10-e többfélét, de pl. méhviaszt is, de színezőanyagot is, ami egy E-számot is visel.

A Béres-félében rengeteg a hatóanyagon kívüli összetevő, és 4 visel E-számot


Egyik anyagról sem állítom, hogy ártalmas lenne, mert nem vagyok vegyész. Tudom azt is, hogy sok hasznos anyag is kapott E-számot.

Amerikai anyag nem visel E-számot, mert az E itt is európait jelent. ( Az E számok az Európai Unióban engedélyezett egyes élelmiszer-adalékanyagok kódjai.)

168. Guruljka (válaszként erre: 167. - Guruljka)
2017. dec. 30. 15:57

Szóval azt akartam kinyögni, hogy ha az a hatóanyag rendesen megvan benne, akkor nagy eltérések egy tablettában nemigen lehetnek.


(Pezsgőtablettában az édesítés lehet egy buktató. Sokat édesítenek aszpartámmal.)


Érdekes módon a fiam a lágyzselatin és a sima kapszulára érzékeny. Akár gyógyszer, akár vitamin, a "gumibogyó" vagy retúr, vagy rosszul van tőle. Szóval akár ez is lehet szempont - sose hittem volna, de hát bebizonyosodott.

167. Guruljka (válaszként erre: 164. - Mezei Virág)
2017. dec. 30. 14:29

Az alapanyagokat nem olyan sok cég forgalmazza.


Nemrég olvastam valahol, hogy világszerte talán 3-4 cég foglalkozik a kozmetikumok alapanyagainak gyártásával. Ezekből vásárol, gyakorlatilag, a Rimmel és a Gabi is. Az egyéni az, amit emellett hozzátesznek.


No meg nagyon kritikusan kell kezelni a "csodaszereket". Pl. szűztea kapszula már a sarki kínainál is kapható, holott eredetileg a szűzteát a szedési körülmények teszik irtózatosan drágává, azaz nem lehet növelni a termelését. Kizárt, hogy a rengeteg készítmény annyi szűzteát tartalmazzon, hogy az a csodahatás érvényesüljön.


Próbáltam megtalálni azt a leírást, de elvész az eladásérdekelt oldalak tengerében.

2017. dec. 30. 14:15

No ez most azért érdekes, mert éppen lecsengett egy időszak,amikor több tojást ettem, mint előzőleg.


Most megint lecsengett ez az időszak, de tojásnak mindig kell itthon lennie.


"Van még néhány élelmiszer, amiben Q10-et találunk: a tojásban, a diófélékben, a magvakban és az olajokban. Egy főtt tojásban 0,1 mg Q10-et találunk, ami nem tűnik soknak, de a tojás egyébként nagy mennyiségű E-vitamint tartalmaz. Azt pedig tudni kell, hogy a Q10 és az E-vitamin kölcsönösen erősítik egymás hatásait. Az American Journal of Clinical Nutrition 2004 szeptemberében megjelent tanulmánya szerint a Q10 fokozza az E-vitamin gyulladáscsökkentő hatását és együtt nagyon erős antioxidáns tulajdonságokkal bírnak."

165. Mezei Virág (válaszként erre: 162. - Gameower)
2017. dec. 30. 11:53

Értsd a tréfát!!!

;)

164. Mezei Virág (válaszként erre: 151. - Gameower)
2017. dec. 30. 11:31

:)

Én már hosszú évek (~20) óta tagja vagyok étrendkiegészítőket forgalmazó cégnek.

Addig érte meg náluk vásárolni, míg alig volt konkurencia.

Manapság érdemes megnézni az árakat. Ismertető műsorokban pedig elmondják, hogy nem érdemes sokat fizetni, mert a legtöbb ilyen termék hasonló - mindegyik lehet hasznos, jól felszívódó, stb.

Nekem semmi bajom, ha valaki forgalmazó, bár én is csak fogyasztó vagyok. :)

163. gameower (válaszként erre: 159. - Mezei Virág)
2017. dec. 30. 11:27
Elsosorban en is emiatt szedem. Inegy 10/20mg koleszterin csokkentot szedek este/1tbl.. Sztatin hatoanyagu gyogyszer,emiatt javallott a Q10 !!
162. gameower (válaszként erre: 161. - Michelle.r)
2017. dec. 30. 11:23
NO COMMENT..
161. michelle.r (válaszként erre: 151. - Gameower)
2017. dec. 30. 11:09
Szerintem te vagy a kanadai cég tulajdonosa. Csak sunyi módon direkt magyarul írsz, megtévesztési célzattal :DDD
160. Mezei Virág (válaszként erre: 145. - Guruljka)
2017. dec. 30. 10:59

Én szívesen költöznék..., csak a zuram nem akarna jönni, meg a gyerekek - még.

Nekem nincs igazán honvágyam, ha messze vagyunk az országtól.

Manapság már pár óra alatt haza lehet repülni, "pénz kérdése" csupán!

159. Mezei Virág (válaszként erre: 152. - Gameower)
2017. dec. 30. 10:53

A Q10 mindenkinek hasznos, csak van, akinek elég élelmiszerből pótolni, van, akinek pedig étrendkiegészítővel kell.

Aki sztatinokat szed, annak biztosan érdemes használni.

158. michelle.r (válaszként erre: 21. - Globus)
2017. dec. 30. 10:51
Ha valami jó, az csakis a véletlennek köszönhető.
157. michelle.r (válaszként erre: 1. - Gameower)
2017. dec. 30. 10:49
A téma, és a név választásod csodálatos összhangban van :DDDDDD
2017. dec. 30. 10:45
Delutantol viszont "kettosfronti hatas" varhato !! Aki erre fokozottan erzekeny,az lehetoleg ne terhelje tul magat ..
2017. dec. 30. 10:42

Fronthatás:

Nincs front

Minimum:

-8, -2 °C


Maximum:

0, +6 °C


UV sugárzás: gyenge


Szél: élénk DNY

1-5

Napsütéses

órák száma

154. 124637ff9b (válaszként erre: 148. - Zsókica21)
2017. dec. 30. 09:55
Orvosi javaslatra nem szeded már a vérnyomáscsökkentőt?
153. gyöngy:) (válaszként erre: 148. - Zsókica21)
2017. dec. 30. 09:45

Mennyi ideig szedted párhuzamosan a kettőt, mennyi idő után hagytad el teljesen a vérnyomáscsökkentőt?

Milyen Q10-et szedsz?

152. gameower (válaszként erre: 150. - Guruljka)
2017. dec. 30. 07:17
Oszinten bevallom,hogy en is orulok annak hogy itt vagy kozottunk.. Megerositheted sokak hitet,akik ezidaig szkeptikusan fogadtak a Q10 jotekony hatasait !
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook