Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Induljon a babaprojekt 2018 fórum

Induljon a babaprojekt 2018 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
5453. 1db283d8d0 (válaszként erre: 5436. - Tyityu)
2018. szept. 22. 13:43
Gratulálok én is! 😊🤗
5452. nickole87
2018. szept. 22. 13:11
Nagy gratula Lányok!!! Örülök Nektek❤❤
5451. tyityu (válaszként erre: 5450. - Kidi)
2018. szept. 22. 12:23
Koszi. Franciaorszagban elek.
5450. Kidi (válaszként erre: 5449. - Tyityu)
2018. szept. 22. 12:12

Hol laksz?


En az elso terhessegem alatt Angliaban eltem es 13 hetesen neztek meg a kicsit. De igy utolag orulok hogy nyugodt es bekes babavarasom volt. Es remelem az is lesz megint.

Ha tul koran nezik meg meg nincs szivhang es meg nem is latnak semmit.

Ha jol erzed magad a teszt pozitiv es minden rendben akkor minden ok :)

Ha mehen kivuli lenne annak lenne tunete is. Ne aggodj. Minden rendben lesz :)

5449. tyityu
2018. szept. 22. 11:55

Koszonom szepen Lanyok aranyosak vagytok!!


Kidi, en most vettem meg ket tesztet, biztos ami biztos 😂😂

Mivel meg mensi elott vagyok, ugy gondolom, hogy szerda korul meg ellovok egyet. Akkor mar 2-3 napos kesesem kell legyen.

Aztan ami idegesit, hogy mikor voltam a nodokinal juniusban, irt elore beutalot vervetelre ha pozitivat tesztelek. Viszont a kovetkezot mondta: elso tesztet (otthoni pisi) csak egy het keses utan csinaljak es ha a teszt pozitiv akkor egy het mulva menjek vervetelre (tehat ez mar 2 het keseskor) es majd mikor megvan a vervetel eredmenye utana vegyem fel a kapcsolatot... Nem tudom, otthon is ilyen sokara kell orvoshoz menni? Persze ertem a logikat, mar azt akarja, hogy legyen szivhang. Viszont ha esetleg vkinek mehen kivuli terhessege van, akkor talan jobb hamarabb eszrevenni..

Na nem tudom, most meg nem nagyon torom a fejem rajta, az elso lepes, hogy ne jojjon meg🍀

5448. Kidi (válaszként erre: 5439. - Tyityu)
2018. szept. 22. 11:37

Gratulalok :)

Nagyon kedves parod van :) biztos minde rendben lesz es hamarosan egyutt tervezhetitek a baba szobat :)

En alig varom mar a kedded. Ugy ellonek egy tesztet is,de ugye nekem meg van regrol megmaradt ami mar lejarz es utanaolvastam es azt irjak h ilyenkor mar sokszor nem jok. De egy ujat csak majd jovo heten veszek.

Annyira jo lenne ha kiderulne hogy mindenkinel baba van :)

Kitartast es pozitiv tesztelest mindenkinek :) 🍀🍀🍀

5447. Kitti0704
2018. szept. 22. 10:04
Gratula lányok Tyityu és Krizsanevi!☺😗
5446. Drazsi1 (válaszként erre: 5436. - Tyityu)
2018. szept. 22. 09:32
Gratulàlok! 😊
2018. szept. 22. 09:11
Hu gratulalok Nektek Tyityu es Krizsanevi!
5444. tyityu (válaszként erre: 5440. - Vituli)
2018. szept. 22. 09:09

Koszi. Ez volt a harmadik honapunk.

Hat igen megertelek. En is tele vagyok ketsegekkel. Azert remelem minden rendben lesz.

Meg szurkolok neked. Mig nincs mensi barmi lehet🙂

5443. willow' (válaszként erre: 5436. - Tyityu)
2018. szept. 22. 09:07
Szívből gratulálok! ❤
5442. kamilla2
2018. szept. 22. 09:04
Gratulálok csajok. Én majd csak októberre nem várom de remélem én is ilyen szerencsés leszek :)
5441. krizsanevi (válaszként erre: 5436. - Tyityu)
2018. szept. 22. 08:44
Huuuu de jó! Gratulálok!❤ Nekem is erősödik a Gabriel teszt, a Predicor early pedig határozott + 😊
5440. Vituli (válaszként erre: 5439. - Tyityu)
2018. szept. 22. 08:33

Ez nagyon jó hír!!!Szuper!!örülök neked.

Mióta próbálkoztok?

Én sajnos az előzmények miatt csak akkor tudnék örülni neki ha a doki is látja :-)

Nekem nem valószínű hogy sikerült,picit már színes a papír a wc-n után :-(

Még 3 nap de ilyenkor már leszoktam kezdeni barnázni.

5439. tyityu
2018. szept. 22. 08:29

Koszonom lanyok. Szurkolok nagyon azoknak akik a napokban nem varjak, Sauci, Vituli, Kidi es a tobbiek. Jo lenne ha en nyitnam a sort es ti kovetnetek. 🍀🍀

Nekem meg kell egy kis ido mire felfogom mi tortenik velem, es remelem minden rendben lesz a tovabbiakban. A parom mar azon agyal hogyan fogjuk berendezni a gyerekszobat. Probalom megertetni vele, hogy az meg naaaagyon messze van, meg gondolni se merek ra. en meg csak arra gondolok: nehogy megjojjon a napokban

5438. Saucy81 (válaszként erre: 5436. - Tyityu)
2018. szept. 22. 07:55
Asztaaa!gratulalok! ❤❤
5437. nikky21 (válaszként erre: 5436. - Tyityu)
2018. szept. 22. 07:45
Gratulálok ! 😊😘
5436. tyityu
2018. szept. 22. 07:27
Huu lanyok meg remegnek a labaim. Ma reggeli teszt pozitiv!! Mensim remelem nem varhato holnap- hetfore. Legalabb megvan a magyarazat miert vagyok ilyen rosszul kb 10 napja. Teszek fel kepet. 🙂
5435. Vituli (válaszként erre: 5434. - Kamilla2)
2018. szept. 22. 06:03
Hódmezővásárhely
5434. kamilla2 (válaszként erre: 5428. - Vituli)
2018. szept. 21. 18:42
Azta de durva ez melyik korházban volt? Melyik városban?
5433. krizsanevi (válaszként erre: 5432. - Vituli)
2018. szept. 21. 16:07
Közös cipőben járunk, jobban megértjük egymást, mint aki nem ezt az időszakot éli. Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül a "hülyeségeimmel" 😁
5432. Vituli
2018. szept. 21. 16:00

Köszönöm a bíztatást.

Ma azon gondolkoztam hogy nekem ez a fórum milyen jó,mert kiírhatom magamból a fájdalmakat és bíztatjuk egymást.

Szerintem így sokkal könnyebb minden.

2018. szept. 21. 14:11
Gyökerek tudnak lenni az orvosok 😐az ilyennek patológián kellene dolgozni...vagy bányában 😡
5430. Drazsi1 (válaszként erre: 5428. - Vituli)
2018. szept. 21. 12:50
Sajnàlom a történteket. Nem is értem, hogy engedhette meg ezt magának. Felháborítò.
5429. tyityu (válaszként erre: 5428. - Vituli)
2018. szept. 21. 12:43

Sajnalom, hogy igy viselkedett veled a doki, foleg mikor ilyen rossz hirt kozoltek veled.

Ne aggodj, biztosan nem tortent semmi a mutet alatt, lehet, hogy a doktor szemet stilusban beszelt veled, de csak nem tett volna semmi rosszat mutet kozben. Es amugy sem volt egyedul mutet kozben.

Mondtad, hogy jovo honapban kezditek a kivizsgalasokat, ha ebben a honapban nem jott ossze, es meglatod hogy semmi bajod 🙂

5428. Vituli (válaszként erre: 5427. - Tyityu)
2018. szept. 21. 12:01

Igen ismerem ezt.

Mikor pozitív lett a teszt mentem dokihoz.

Én elmondtam hogy vigyázos módszerrel(persze nem tudta hogy engem csőbe húztak)védekeztünk..

Nagyon bunko volt velem..nah ez is abortusz lesz azt mondta....nem találták..azt mondták lehet kicsi még,amugy nem akartam volna elvetetni..Pont ő volt bent mikor begörcsöltem.

Vittem a leleteimet de nem volt elég...sietségbe otthon maradt a tb kártya,ott fetrengtem a görcsösen és azt mondta kártya nélkül nem tudja hogx én én vagyok....anyáék hazaszaladtak érte addig ültettek a folyóson...délben kezd az ultrahang...Megláttam egy másik dokit a folyóson,elkaptam és mondtam lehet terhes vagyok és görcsölök nagyon,nem tudok délig itt üldögélni.

.

Az egyből bevitt megvizsgálni...és küldött a műtőbe mert megtalálta a méhenkivülit.

A bunko doki is a műtő csapatban volt és az utolsó szava hozzám az volt hogy mondtam én hogy így vagy úgy műtét lesz a vége...Ez földhöz vágott.

Nem vagyok túl nyugodt hogy ő is ott volt a műtéten,remélém nem a műtét következménye hogy nem jön a baba.

5427. tyityu (válaszként erre: 5426. - Vituli)
2018. szept. 21. 09:50

Koszi a figyelmeztetest, jobban odafigyelek magamra. Igy, hogy nem tudom, hogy esetleg terhesseg vagy csak siman mensis gorcsok nem akarok bemenni.Persze ha begorcsolok mint tegnap akkor lehet, hogy jobb lesz.

Mikor a cisztam volt bementem a surgossegire, a doktorno majd leuvoltotte a fejem, mert pont kozepidoben voltam es szerinte zavarom oket kozepidos fajdalommal.. En csak mondtam neki, hogy mar megvolt a peteeresem, szoval nem az a bajom. O csak azt mondta, hogy ovulacios fajdalmaim vannak... Vegul csak elkuldott uh-ra es kiderult, hogy cisztam van. Na akkor kicsit hangnemet valtott, de azert elnezest nem kert a viselkedeseert...

Na ennek kb 5 eve es meg mindig fel tud huzni. Ezert nem akarok bemenni, mig nem latom biztosan, hogy nem sima mensis gorcsok. Nem akarok hulyet csinalni magambol.

Most sokkal jobban vagyok, mint tegnap.

5426. Vituli (válaszként erre: 5421. - Tyityu)
2018. szept. 21. 09:20

Nem akarlak ijesztgetni de azért ha pár napig is tart akkor mindenképpén menjetek dokihoz.

Én két napig görcsöltem otthon,harmadik napon már alig tudtam tőle felkelni és nekem is a térdembe nyilalt.

Akkor mondtam apukámnak mert otthon laktam,sajnos az akkori párom az apuka lelépett vagyis elküldtem ahogy kiderült hogy pozítiv a tesztem és az elöző párja pedig 5 hónapos terhes...Vigyázok védekezés volt de ő direkt elment és tagadta amikor kérdeztem,és még azt mondta nem tud elélvezni mert fáradt...

Nah mindegy..

Lényeg hogy méhenkivüli terhességem volt és otthon szenvedtem a görcsökkel még szerencsém volt hogy nem repedt meg a petevezeték.De azt úgyis érzed ha baj van és menni kell.

5425. tyityu (válaszként erre: 5422. - Willow')
2018. szept. 21. 09:12

Koszi. Most sokkal enyhebben gorcsolok. Jo lenne mar tudni, hogy esetleg baba van e a dologban, vzgy vmi mas. Eppen mondtam a paromnak mikor be akart vinni a korhazba, hogy nem megyek sehovz, tiszta ciki lenne, ha kiderul hogy csak menstruacios gorcsok miatt megyek a surgossegire 😂

Mar ha meg is akar jonni az sem baj, csak legyek tul ezen a cikluson mert mar nagyon belefaradtam

5424. tyityu (válaszként erre: 5423. - Kamilla2)
2018. szept. 21. 09:09

Junius vegen voltam, akkor mindent rendben talalt, semmi ciszta. Nekem is volt kb5 eve egy cisztam, akkor tenyleg a surgossegin kotottem ki. Annyira fajt, azt hittem vakbel. Szerencsere magatol felszivodott. Emlekszem akkor egyszeruen csak egy ponton nagyon fajt, most konkretan gorcsolok mint a mensi alatt, csak sokkal erosebben.

Azert remelem semmi gaz nem tortenik a szervezetemben.

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook