Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Induljon a babaprojekt 2018 fórum

Induljon a babaprojekt 2018 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
5813. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 5812. - Drazsi1)
2018. okt. 29. 09:10
Köszi :)
5812. Drazsi1 (válaszként erre: 5811. - Lexxxa2x2)
2018. okt. 29. 09:04
Szia! Van esély. Ha minden igaz kislànyra. 😊
5811. Lexxxa2x2
2018. okt. 29. 07:58
Sziasztok ha elvileg ma van a peteérésem és tegnap tegnapelőtt voltunk együtt akkor van esély a babára? Ma nembiztos hogy együtt tudunk lenni.
2018. okt. 28. 22:08

Sziasztok!

Nem tüntem ám el, csak a múltkori vér után úgy döntöttem hogy nov 5-tel befejezem a stresszes munkám és igyekszem a seggemen maradni nyugton itthon, így a sok intéznivalo megmaradt ezekre a hetekre.

Minden rendbe, picink már 22 hetes lesz pénteken, most hétvégén màr az apja is érezte, amint rátette a kezét és látható is volt a hasamon kívülről szabad szemmel, nagyon cuki volt:) 2-3 hét mulva kell menni dokihoz majd, egyébként minden ok:)

Nektek kitartást!! Egyebkent: lehet baromság, de nem csoda, hogy a babucik sem akarnak megfoganni/ a kismamák is szarul vannak rendesen, amikor novemberbe 20-24 fokok vannak! Tisztára felborult az időjárás, a sok melegfront biztos érezteti a hatását így v úgy...

Úgyhogy ne aggódjatok, mindenkinek össze fog jönni hisz egészséges kitartó csajok vagytok/vagyunk :)

5809. Ancsika000 (válaszként erre: 5804. - Nickole87)
2018. okt. 28. 20:30
Nekem az a véleményem, hogy a nő tudta, hogy van két gyereke a férfinek, akit választott. Ez kapcsolt áru. Nem volt zsákbamacska. Szóval itt a volt férjednek kell a sarkára állni azt hiszem.
5808. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 5807. - Boldogb92)
2018. okt. 28. 19:41

Én így nem erőltetném. Az allergia (és simán lehet, hogy az) felerősíti az immunrendszert, ami nem csak a beágyazódást lehetetleníti el, de korai vetélést is okozhat.

De persze ez csak az én véleményem. :)

5807. boldogb92
2018. okt. 28. 18:18

Sziasztok.

Igaz nem teljesen ide tartozik, de valakinek van e valami tapasztalata a méhpempő kapszuláról? Pár hónapja próbáltam a tiszta méhpempőt 10 gramm fogyasztása utan a lábaim kiütésesek lettek. Most ugy gondoltam, kipróbálom kapszula formájába hátha igy nem leszek rá alergiás. Mi a véleményetek?

2018. okt. 28. 17:52
Sziasztok! Bocsi előre is a "gusztustalanságért".Elvileg hétfőn volt + az lh tesztem, kedden voltunk együtt, tegnap este és ma is picit véres folyásom van, nem állandóan, csak a wc papíron látszik 😐ez lehet beágyazódás? A ciklus 26.napján tartok...
5805. Kitti0704 (válaszként erre: 5804. - Nickole87)
2018. okt. 28. 15:16
Teljesen igazad van,ha akar gyereket akkor el kell neki fogadni hogy a párjának van 2 gyereke akifelé el van köteleződve 2 hetente 2 napot.
5804. nickole87
2018. okt. 27. 15:01
Sziasztok! Igaz nem annyira ide való a téma, de tegnap kiakadtam a volt férjemen...inkább az új élettársán. Azt hittem tök aranyos meg tündéri csaj, erre kiderül nem bírja elviselni a kisebbik gyerkőcünket, mert eleven és hát igen...úgy viselkedik mint egy elvált szülők gyereke...néha nem vesz tudomást róla. Az én párommal is ilyen...nem fogad szót stb. Pszichologus szerint ez normalis...nekünk kell tudni kezelni. Meg akarnak gyereket, de a nő így annyira nem, mert a volt férjem kéthetente 2 napot el van köteleződve a gyerekei felé és így nem lehetnek normális család. Ő nem akar kéthetente a gyerekeinkhez alkalmazkodni...pffff...kivagyok. Pedig rohadtul nem szabadna idegeskednem. Az a baj nagyon sok ilyen nőt ismerek és mind addig hisztizett míg apa lemondott előző gyerekekről az új család miatt. Én megértem, hogy 40évesen már gyerkőc kell neki, de ha tudta, hogy a pasijának már van kettő akkor miért most keveri a szart??? Bocsi a kiakadásomért, de annyira nincs kivel megbeszélnem :(
5803. krizsanevi (válaszként erre: 5802. - Kamilla2)
2018. okt. 27. 12:30
Én nov 1-2 körülre nem várom. Múlt hónapban volt egy biokémiai terhességem, kíváncsi vagyok most mi lesz. Elvileg volt peteérésem. Pozitív teszt után abba kellett hagynom az IR-re szedett gyógyszert, remélem ez nem kavart bele a ciklusba.
5802. kamilla2 (válaszként erre: 5801. - Krizsanevi)
2018. okt. 27. 12:23
Szia. November 17 re nem várom. Nekem nem rég kezdődött az új hónap :)
2018. okt. 27. 11:57
Sziasztok! Ki hol tart? Van aki jövő hétre nem várja?
5800. Onyip
2018. okt. 26. 14:36

Sziasztok! Eddig csak nézelődő voltam, de most én is szeretnék ehhez a beszélgetéshez bekapcsolódni. :)

Mi még csak ebbe a hónapba kezdtünk bele a babaprojektbe és nov 5re nem várom, de olyan rettenetesen vánszorog ez a hónap... de gondolom ezt az érzést nagyjából itt mindenki ismeri... :)

Viszont ez a hónap volt a legfurcsább nekem ciklus szempontjából, mert hónap közepén nekem mindig van enyhén véres-nyákos folyásom aminek hála az ovulációt is betudom lőni. De most 2szer is volt, az elsőre 4 nappal a második, jó erős párperces görcsöléssel, ami nem különösebben jellemző rám.

Soha nem volt ilyen, nem is nagyon tudtam ezt hova tenni. Volt valakinek hasonló?

5799. Kitti0704
2018. okt. 25. 13:56
Én is csak néztem mi van😊
5798. Drazsi1 (válaszként erre: 5797. - Kitti0704)
2018. okt. 25. 13:04

Szia.


Én nem hallottam ilyenről. Nekünk is 3. gyermek.

5797. Kitti0704
2018. okt. 25. 11:51

Sziasztok!

múltkor voltam a védőnőnél és azt mondta hogy lehetséges hogy a 3.baba elöbb jön.

ki mit hallott erről?

eddig mindkét baba 40.hétre jött.

5796. Amina93 (válaszként erre: 5795. - Dodi969)
2018. okt. 24. 18:09
A trimesztert sokan dicserik.. Hizast sok vitamin okoz.a baratcserje pedig verzes zavarokat,ezt sok nötol hallottam mar. A folsav meg a tobbi szerintem maradjon,sokat segitenek.. De megprobalhatsz masik terhesvitamint is,most nagyon felkapott lett a femibion. 😊
5795. dodi969 (válaszként erre: 5794. - Amina93)
2018. okt. 24. 14:47

Aranyos vagy koszonom ☺️ Majus korul szedtem azt hiszem masfel honapig trimesztert de hiztam is tole, idegbeteg is voltam de ami a legjobban zavart hogy borzasztoan pattanasos is lettem. Nem tudom masoknal hogyan hat, de nekem ezek boven elegek voltak hogy abbahagyjam bar maradt meg belole egy ket level, gondolkoztam hogy ujra kezdem.

Aztan az utobbi 2-3honapban baracserjet szedtem, ha jobban belegondolok azota van ez a kozti verzes jellegu dolog, melle e vitamin,b,c,d, szelen cink es folsav. Most a cserjet abbahagyom, de mar ezt a millio masikat sincs kedvem bevenni ha oszinte akarok lenni.. kivancsi vagyok mit mond az orvos. Ha nincs hormonalis problemam es azt mondja hogy a verzes azert van mert ennyire “eros” az ovum akkor szedem tovabb oket, ha nem es esetleg gyogyszert kell szednem akkor inkabb a problema rendbetetelere fogok koncentralni.

5794. Amina93 (válaszként erre: 5793. - Dodi969)
2018. okt. 24. 14:04

Szia!

Cuki amit irtal 😀

Kivanom hogy mielöbb teljesüljön a vàgyatok! Es gratulalok hogy ilyen ügyesen sikerült valtanod!☺

Esetleg valami terhes vitamint nem probaltal?

5793. dodi969
2018. okt. 24. 10:47

Sziasztok lányok!

Bocsi az ekezetek miatt, de telefonrol ugy egy orokkevalosag lenne a kis regenyem 😊 nagyjabol egy honapja olvaslak titeket, mindennapos programomma valt lassan. Eloszor is gratulalok a leendo mamuciknak, hihetetlenul tisztellek titeket amiert ennyi mindenen keresztul mentetek es nem adtatok fel. Leendo mamucik veletek is ugyanigy vagyok, semmikepp nem szabad keseregni es feladni!! A nok nem errol hiresek 🙂🙂

Egy par szo rolam, hogy miert is aktualis a hozzaszolasom ebben a forumban. 27eves vagyok, lassan egy eve megtalaltam eletem szerelmet es vegre az a vagy amit minden lany es no dedelget eloterbe kerult mikor a dragam kozolte, hogy te vagy az a no akitol gyereket akarok, semmi akadalya nincs szoval csinaljuk 😃 kezdeti sokk utan teljesen beleeltem magam a dologba, es immar 8. Honapja probalkozunk. Ebbol 6 ugy telt el, hogy napi 16 orakat dolgoztam (jo kis mukormos szakma) literszam ittam a kavet es dobozszam ragtam a cigit tehat szerintem nem volt az a gyermek a foldon aki szivesen elt volna bennem 9 honapig. Augusztusban felmondtam a munkam, es elkoltoztunk 500km-el arrebb egy nyugodt kis varosba (parom nb1-es sportolo tehat maximalis asszony eletet elek) es elunk mint hal a vizben, de ez a draga gyermek meg mindig nem szeretne jonni akarmennyire is eletmodot valtottam. Mar az atya uristent is bevettem ami csak letezik, de most valahogy mar ehhez sincs kedvem, egyaltalan nem gorcsolok eldontottem a temara. Plusz valoszinuleg valami hormonproblemam is fennall, ugyanis minden honapban a ciklusom 11. Napjan elkezdek verezgetni/barnazni ami tart 3 napig kb tehat fogalmam sincs mikor van peteeresem, van e egyaltalan bar a ciklusom 27-28 napos. Nov 5.en megyek endos nogyogyaszhoz,nagyon kivancsi leszek mit mond. Nagyon vagyunk mar a babara, foleg a parom van nagyon beizgulva minden egyuttlet utan megkerdezi, hogy szerinted most megfogant ?? 😄😄😄😄 imadom. Mindenesetre ha var par honapot mostmar az sem baj, mert juniusban eskuvonk es termeszetesen extra szuk ruhat neztem ki 😄 egyebkent szombaton lesz jonas napunk, kozel sem lesz mar ovum de azert raprobalunk, kedvesemnek kozoltem hogy mikor kell ebben a honapban szexelni, o meg csak vigyorogva szet tarta a karjait, hogy ha szexelni kell akkor szexelni kell! Bocsi hogy hosszura sikeredett, lenyeg az hogy fel a fejjel csajok, ne tesztelgessetek nagyon elore es csak higgadtan nyugodtan, a stressz nagyon artalmas mindenunkre! ❤️

5792. Saucy81
2018. okt. 23. 21:29
Igen, most is volt 2-3 szép nagy tuszom, kaptam repesztot is, ereztem rendesen, amikor megrepedtek. Gondolom most egy honap pihit fog javasolni a dokim, aztan talan inszem 😕
5791. krizsanevi (válaszként erre: 5790. - Saucy81)
2018. okt. 23. 19:59
Nézik közben uh-n a tüszőt?
5790. Saucy81 (válaszként erre: 5789. - Krizsanevi)
2018. okt. 23. 19:51
Igen, en is probalom a jo oldalát nezni,hogy legalabb pontos a ciklusom, nem kell honapokat varni arra, hogy ujra lehessen probalkozni.de mar annyira el vagyok keseredve 😞 ez volt a harmadik clostilbegytes stimulalos honap, egyszeruen nem ertem, mi lehet a baj 😢
5789. krizsanevi (válaszként erre: 5788. - Saucy81)
2018. okt. 23. 19:19
Sajnálom :( majd a következő hónapban 😉én örülnék egy ilyen pontos ciklusnak, mint a tiéd 🙄 nekem még ez sincs :(
5788. Saucy81
2018. okt. 23. 18:47
Hat csajok nekem is elszállt ez a honap. Gorcsolok, egy kicsit mar meg is jott 😢😢😢😢
5787. Drazsi1 (válaszként erre: 5786. - Vituli)
2018. okt. 23. 18:17
Nem tudom, hogy most a Trimeszter segített vagy sem. De tény, hogy előtte szedhettem bármit, “utolsò” reményem a Trimeszterben volt. 😀
5786. Vituli (válaszként erre: 5772. - Drazsi1)
2018. okt. 23. 16:38
Köszi!Egy próbát tuti megér:-)
5785. Babesz88 (válaszként erre: 5784. - Nickole87)
2018. okt. 23. 16:16

Én sem fogom utolsó pillanatra hagyni, nem érdekel a babona.

Mire bálna leszek, már minden legyen készen. 😂

5784. nickole87 (válaszként erre: 5783. - Babesz88)
2018. okt. 23. 15:59
Babesz akkor már Ti is túl vagytok a kritikus időszakon. Basszus, én is így vagyok a rosszulléttel. Szinte már semmit nem tudok enni. Nem azt "hazudták" ilyenkor már elmúlik??😂😂 Ma meg szerintem a széltől, de fáj mindenem😂😂 Ki sem tudok kelni az ágyból. Anyu egy tündér! Mindenben segít. Ma megvettük a babakocsit...tudom még korai...jól el is dugjuk, de annyira megijesztett a doki ezzel a méhlepénnyel meg hogy leválhat meg befektetnek ha vérzem meg blabla, hogy így láttam jónak inkább. Páromra nem bíznám a választást😂😂
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook