Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Induljon a babaprojekt 2018 fórum

Induljon a babaprojekt 2018 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
6053. Ancsika000 (válaszként erre: 6052. - 40c893d684)
2019. jan. 12. 20:03
A hüvelygombának nagyon egyértelmű tünetei vannak. Én c csak azt szoktam mondani, hogy olyankor csípszúrharap. Illetve a folyás jellege is kissé túrós jellegű. Nekem nem ilyen van. Ha neked sem, akkor sztem ez tuti nem gomba. Vannak erre már tesztek is. Ha jól tudom a canesten gyártójának, a nevét nem tudom.
6052. 40c893d684 (válaszként erre: 6051. - Ancsika000)
2019. jan. 12. 19:53

Én most ugyanígy vsgyok.

19.nap és fehér folyásom van. De èn attil tartok, felütötte a fejét megint a hüvelxgomba. Négy éve volt, rémes...

2019. jan. 12. 17:44
Nem tudom, hogy miért, elfogott ma az érzés, hogy akár sikerülhetett is. Még legalább 1 hét, mire kiderül. Vettem azért egy tesztet, hogy ha itt az idő, legyen lehetőségem megcsinálni. Valakinek van arról infoja, hogy ovut követően a hüvelyváladék hogy változik. Olvastam róla még a kisfiam előtt és valami olyan rémlik, hogy akkor már száraz napok vannak. Most pedig érzek valamit odalent.
6050. tyityu (válaszként erre: 6049. - Ancsika000)
2019. jan. 11. 18:26
Elmeletileg a spermiumok akar 4-5 napig is eletben maradnak a petevezetekben. Szoval meg barmi lehet 🙂
2019. jan. 11. 15:37
Sziasztok! Nem tudom, higy emlékeztek-e rám. Már írtam októberben is. Azóta is próbálkozunk. Eddig eredmény nélkül. Bár voltak hónapok, mikor nem tudtunk együtt lenni amikor kellett. Meg a férjem bedurcult, hogy programozottan vagyunk együtt. Hát, mit mondjak, megértem. Most volt, hogy épp jónak tűnő időpontban voltunk együtt, bár lehet, hogy lehetett volna több alkalom. Múlt hét szombaton voltunk együtt, vasárnap vagy hétfőn volt ovum. Szóval elég necces, de még így is jobb arány, mint előző hónapban. Szerintetek lehet esélyes?
6048. Vituli
2019. jan. 9. 08:33

Sziasztok csajok!

Most voltam az endokrinologusnál az eredményekért és minden rendben a részéről,nődokival folytassam a konzultációt.Mivel nekem csak bal oldalon van petevezeték így ad majd valamit hogy minden hónapban érjen,gondolom a closty amit már sokan írtatok hogy szedtetek.

6047. krizsanevi (válaszként erre: 6046. - Tyityu)
2019. jan. 8. 14:52
Sajnos igen...így kb fele esély van mint egy normál ciklusnál :(
6046. tyityu (válaszként erre: 6045. - Krizsanevi)
2019. jan. 8. 09:20

Huu nehez lehet lelkileg ilyen hosszu ciklus eseten. Sokaig kell varni mire kiderul, hogy ebben a ciklusban osszejott e a baba.

Sokszor mondtuk a parommal, hogy szerencse, hogy nekem eleg rovid ciklusaim vannak, 25-26 nap, raadasul peteeres mindig kozepido elott. Igy nem kell sokaig varnom, mire kiderul, hogy osszejott e baba. Pl. nov 17-en jott meg utoljara es dec 7- en mar pozitivat teszteltem...


Nektek jo sok turelemre van szuksegetek a paroddal.

2019. jan. 7. 19:30

Na az én férjem meg naponta 3x igényelné 😆😀 47 éves, én 35 és 12 éve vagyunk házasok. Nálam szetintem az a baj, hogy nem gondoltam eddig, hogy van pé-m, 35.napnál mindig kiakadtam, h sem nem jön meg sem nem pozi a teszt. Így kedvem sem úgy volt együtt lenni

Aztán múlt ciklusban derült ki, hogy a 38.napon volt pé...

6044. Saucy81 (válaszként erre: 6043. - Tyityu)
2019. jan. 7. 18:51

Nálunk sem volt azota semmi akcio 🙂 sajnos nalunk is nagyon kicsi a kedv, mi az utobbi idoben csak programozottan voltunk egyutt, amikor "kellett" 🙂

Nekem sem volt soha pozitiv lh tesztem, kaptam clostit, három honapig az is sikertelen volt, de legalabb megtudtam,milyen az,ha ovum van,mert clostis honapokban nagyon éreztem. Aztan megbeszeltuk a dokival,hogy 3 honap szunet, aztan januarban nekifutunk az inszeminacionak, en ezert engedtem el a dolgot,mar a januari inszemre keszultem, de az elso szünet honapban jött a pozi teszt.

6043. tyityu (válaszként erre: 6042. - Vituli)
2019. jan. 7. 18:22

Minket sem hajt mar annyira a verunk, lassan 10 eves hazasok vagyunk, en 35, a parom 39 🤣.

A mensim vegetol a pozitiv tesztig (egy hettel a mensim elott) probaltunk 2 naponta, max 3 naponta egyutt lenni. Viszont az feltunt nekem, hogy par nappal a feltetezett ovulaciom utan a libidom teljesen leesett, alig tudtam magam hangulatba hozni. Mar ebbol is gondolhattam volna, hogy terhes vagyok, mert szeptemberben mikor a kemiaim volt ugyanigy teljesen leesett a libidom.

Viszont miota pozitivat teszteltem (dec 7), teljes a colibatus. Mig a nodokim nem nyugtat meg minket, hogy minden rendben, addig nem bujunk ossze. Mondjuk sok kedvem sincs. A melleimhez nem lehet hozzaerni annyira fajnak, sokszor a hasam is, nehezen tudom elkepzelni hogyan fogjuk megoldani a dolgot 🤣🤣

6042. Vituli (válaszként erre: 6039. - Tyityu)
2019. jan. 7. 18:08

Egész hónapban két naponta?Nekünk termékeny időszakban is nehezen megy :-D Már fél tőlem a párom ha fáradt ha lusta hiába én támadok.

Nem mondanám hogy nagy étvágya,mondjuk van köztünk 9 év.Ő már a negyven fele közeledik és annyira nem hajtja a vére.Illetve kezdett a szexuális életünk unalmas lenni úgy érve hogy szinte tényleg az volt hogy gyere nyomjuk le gyorsan hogy bent legyen az anyag...éppen most beszéltem vele erről hogy nekem ez nem jó így és legutóbb már szépen elhúztuk ahogy kell :-D

6041. Vituli (válaszként erre: 6040. - Saucy81)
2019. jan. 7. 18:04

Sajnos én nem érzem a peteérést :-( Például ma éreztem valamit,de szombaton már nem volt pozítiv az Lh teszt szóval ma késő délután már nem lehetett tüszőrepedésem.Tegnap is halvány volt ma pedig nagyon halvány szerimtem már túl vagyok rajta.Termékeny időszakban két naponta vagyunk együtt.Eddig a naptár néztem de kezdek rájönni hogy annál pár nappal hamarabb van.

Még pozitív Lh tesztet nem sikerült csinálni szerimtem nem csípem el a csúcsot.

De szombat délután volt az eddig hónapok legerősebbje.

Lehet reggel este kellene tesztelnem.

Szerda reggel és Péntek este voltunk együtt,remélem ott elkapták a fiúk a peteérést :-D

6040. Saucy81 (válaszként erre: 6038. - Vituli)
2019. jan. 7. 16:38
Hát,hogy öszinte legyek,a párom betegsége, valamnt vidéki munkahelye miatt programozottan voltunk egyutt igy is,háromszor az érintett időben, tehát szombat este, vasárnap este és kedden este. Ovum vasárnap hajnalban volt,nagyon éreztem, felébredtem rá, annyira szúrkalt. Nem teszteltem, de így tudtam, hogy mikor volt ovu 🙂
6039. tyityu (válaszként erre: 6037. - Vituli)
2019. jan. 7. 15:46

Minden honapban megprobalunk ket naponta egyutt lenni, most is igy volt. Bar ovutesztet nem hasznaltam, de minden honapban megerzem a peteerest. Mondtam is a paromnak, hogy vegre egy honapban nem akarok erre gondolni es a testem azert kuldi a jeleket, amiket nem akarok meghallani 🙂. Aztan igy visszagondolva tobb jel is volt, hogy talan osszejott a baba, de mindig vmi mas magyarazatot kerestem. Ugy voltam vele, hogy minden honapban ugy erzem, hogy terhes vagyok, aztan semmi, biztosan most is a szervezetem szorakozik velem. Tenyleg megprobaltam maximalisan nem gondolni a baba temara. Meg az interneten sem nyitottam meg egy ezzel kapcsolatos oldalt sem🤣

Viszont nagyon hamar teszteltem, egy hettel a mensim elott mar pozitiv volt a teszt. Ezt sem igy terveztem, de elozo este a parom kicsit magahoz szoritott es rogton belenyillalt a mehembe. Ezt kicsit furcsanak tartottam, na gondoltam masnap reggel ellovok egy gagyi interneten vett tesztet. Az eselytelenek teljesen nyugalmaval, ra se neztem a tesztre, ahogy a masodpercek teltek, jatszottam a cicammal. Aztan egyszer ranezek, minta lenne egy masodik csik.. Na meg akkor sem hittem benne, mar annyi negativ tesztbe lattam bele egy masodik csikot 🤣. Szoval jatszok tovabb a cicammal, kicsit kesobb megint ranezek a teszre, csak latok egy halvany csikot. Na gondoltam lefenykepezem, megnezem, hogy a fenykepen is latom e csikot. Csak lattam azon is. De meg mindig nem hittem el. Elkuldtem a paromnak, szegeny pont a metron ullt, mondtam neki, hogy hulye vagyok vagy tenyleg van egy halvany csik?? De o is latta. Hat igen nem a legromantikusabb modon mondtam el neki, de tenyleg nem hittem a szememnek.


Nalam bejott, hogy nem kell ra gorcsolni. En is sok ismerostol hallottam, hogy akkor jott ossze mikor mar nem gorcsoltek ra. Szurkolok neked 🙂

6038. Vituli (válaszként erre: 6022. - Saucy81)
2019. jan. 7. 15:00

Örülök hogy minden rendben veletek!!!!:-)

Te is elengedted a görcsölést a gyógyszer szünetelős hónapban.

Mennyit voltatok együtt.

Most ez a kérdés foglalkoztat nagyon hogy mennyit kellene együtt lennünk?:-D

6037. Vituli (válaszként erre: 6032. - Tyityu)
2019. jan. 7. 14:57

Gratulálok :-) Sokszor mondom mindenkinek amikor azzal jönnek hogy ne görcsöljek hogy nem ezen múlik.Nehezen tudom elhinni hogy azért nem sikerül mert nagyon szeretném.De mindig jönnek a példák rá hogy amikor elengedi az ember akkor sikerül.

Az együtlétek sem voltak időzítettek?Milyen gyakran tudtatok együtt lenni?

6036. Drazsi1 (válaszként erre: 6032. - Tyityu)
2019. jan. 7. 12:17
Gratulálok! 😊
6035. Saucy81 (válaszként erre: 6034. - Tyityu)
2019. jan. 7. 11:34
Igen,most töltjük a 11 hetet 🙂 kb 7 hete (pozi teszt óta) aggodalom az életem, mkndig van miért aggodni, és szerintem ez mostmár életünk végéig így marad 😁
6034. tyityu (válaszként erre: 6033. - Saucy81)
2019. jan. 7. 11:10

Koszonom szepen.

Kicsit visszaolvastam, latom, hogy nektek oktoberben sikerult. Gratulalok, jo neked, lassan tul vagy az elso 3 honapon. 🙂 En is alig varom, akkor kicsit megnyugszom majd.

6033. Saucy81 (válaszként erre: 6032. - Tyityu)
2019. jan. 7. 10:53
Gratulálok!nálam is így volt, már inszemre készültünk,ezért az inszem előtti 3 pihenő hónapban se lh teszt, se semmi...es akkor sikerült!kitartás, minden rendben lesz!
6032. tyityu
2019. jan. 7. 10:33

Sziasztok Lanyok!

Nagyon nagyon regen nem jelentkeztem, most hireket adok.

Ugye szeptember vegen volt egy kemiaim, akkor nagyon eltuntem. Keptelen voltam ujra feljonni a forumra. Lelkileg nagyon megviselt. Raadasul itt a forumon egyszerre tobben is terhesek lettunk, keptelen voltam mas boldogsagat olvasni, mikor en csak szenvedtem (gondolom ez ertheto).

Szeptember utan ujra elkezdtunk probalkozni, oktoberben megjott, novemberben kozepen szinten... A kovetkezo ciklusom a 6. honapi probalkozasunk volt mar. Ekkor vhogy elengedtem az egesz temat, mar nem hittem benne, hogy ossze fog jonni, mar azon agyaltam hogyan talalok egy dokit, aki fel ev probalkozas utan elkezdi a vizsgalatokat... Abbahagytam az ovuteszteket, semmi tea, sem mehpempo, egesz ciklusomban sportoltam... Es mikor mar nem hittem benne, akkor pozitivat teszteltem. Most vagyok 7+2 hetes. A nodokimnal csak jan 22-re van idopontom (itt Fro-ban nem sietik el a dolgokat). Viszont szilveszterkor bementem a surgossegire mert egesz nap nagyon fajtak a petefeszkeim. Megneztek uh-on, babo a mehen belul, a terhesseg koranak megfelelo meretek. Ha nagyon rameredtunk a kepernyore, ki lehetett venni, hogy mar pulzal a szive.

Szoval egyben boldog vagyok es allandoan ideges. Felek, hogy vmi tortenni fog es elveszitem. Azert megprobalok pozitiv maradni. Alig varom a jan 22-t, hogy a nodokim megerositse, hogy minden rendben es egy eros szivhangot halljunk.

Visszaolvasok, hogy veletek mi tortent miota nem voltam a forumon.

6031. krizsanevi (válaszként erre: 6030. - Saucy81)
2019. jan. 6. 21:08
Köszönöm! 😊
6030. Saucy81 (válaszként erre: 6027. - Krizsanevi)
2019. jan. 6. 19:50
Sztem ha tudod a peteérés idopontjat,onnantol szamitva 14-15. napon mar tesztelhetsz abbol kiindulva,hogy kb addigra befejezodik a beagyazodas 🙂 hajra!szurkolok nektek nagyon!
6029. krizsanevi (válaszként erre: 6028. - Nikky21)
2019. jan. 6. 12:40
Fent van a Naptáram használom is, köszi :) na kíváncs leszek, reggel tesztelek egyet.
6028. nikky21 (válaszként erre: 6027. - Krizsanevi)
2019. jan. 5. 21:31
Töltsd le telefonodra a " Naptáram " alkalmazást és hátha segít :) enis azt használom :) ja es beagyazodas utan nem nagyon ment az együttlét. Mintha tiltakozott volna a testem.
6027. krizsanevi (válaszként erre: 6026. - Nikky21)
2019. jan. 5. 20:55
Az a baj, hogy hosszú ciklusaim vannak, múlt ciklusom 52 napos volt, viszont volt peteérésem 38. napon. Most 42.napnál járok. Így nehéz belőni a nem várt napját😆
6026. nikky21 (válaszként erre: 6025. - Krizsanevi)
2019. jan. 5. 16:25
Nem várt napján :) előtte nem érdemes mert nem várt előtt január 10 en teszteltem negatív volt majd 11en kellett volna megjonni es akkor delutani pisibol mar pozi lett :) szorítok. Nekem is nagyon szurkált a petefeszkem és azért volt az meg 3 napig annyira erzekeny volt a mellem hogy csak na :) nem vart napjan reggel gorcsoltem azt hittem megjon de nem :)
6025. krizsanevi (válaszként erre: 6024. - Nikky21)
2019. jan. 5. 14:25
😍de jó! Nekem 31-én estétől 1-je délelőttig szúrt így, mikor érdemes tesztelni szerinted?
6024. nikky21 (válaszként erre: 6023. - Krizsanevi)
2019. jan. 5. 10:24
Szia nekem is nagyon szúrt es a beagyazodas volt az :)
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook