Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Induljon a babaprojekt 2018 fórum

Induljon a babaprojekt 2018 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
6173. Saucy81 (válaszként erre: 6172. - Willow')
2019. jan. 30. 15:14
Igen,ez engem is meglepett,hogy egy éven belul mar inszemet javasol Pasztor doktor. Nekem,pedig 37 eves voltam mar,amikor nala voltam, elkuldott azzal,hogy egy ev utan jelentkezzek,ha nem jott ossze. El is mentem masik dokihoz...atjarhatosagid volt Vituli?ne haragudj,mar nem emlekszem. en atjarhatosagi utan kaptam clostyt,3 honap sikertelen volt. Ezutan mondta a doki, hogy 3 honap piheno,majd utana inszeminaciora keszit fel. Gondolom az eselytelenek nyugalmaval alltam hozza az elso piheno honapban,amikor pozitivat teszteltem. Szoval keszuljetek csak az inszemre, aztan hatha... 😉 drukkolok nagyon! 🍀
6172. willow' (válaszként erre: 6171. - Vituli)
2019. jan. 30. 14:41

Engem csak az lepett meg, hogy még nem telt el az egy év, és így áll hozzátok. Azt is mondhatná, hogy ráértek még, közben meg csak telnek felettetek a hónapok előre lépés nélkül. De akkor szerencsére ő nem az a halogatós típus! 😀

Amúgy írtam reggel, hogy dokit kell váltanom, ő is a listámon van!

6171. Vituli (válaszként erre: 6170. - Willow')
2019. jan. 30. 13:53
Igen.Elöszőször megilletődtem de már rájöttem hogy miért ne?! Hisz peteérésre rasegítünk jókor jó helyen lesznek ezt a kis kellemetlenséget kibírjuk,igaza van hogy telik az idő a varakozással legalább nagyobb esélyt adunk hogy sikerüljön.
6170. willow' (válaszként erre: 6169. - Vituli)
2019. jan. 30. 13:14
Pásztor javasolta az inszemet?
6169. Vituli (válaszként erre: 6168. - Tyityu)
2019. jan. 30. 11:46

Természetesen mellettem áll és csináljuk csak úgy érzi hogy korai még ilyen drasztikus módszer.

Még nem telt el egy év pár hónap hijja szóval az már mindegy szerintem. A doki szerint csak telik az idő így... Kérdeztem hogy nincs ezelőtt gyógyszer? Gondoltam a clostyra... Kaptam is de már inszeminációra készülésre 😊De azelőtt még sikerülhet ebben a hónapban 😊

6168. tyityu (válaszként erre: 6167. - Vituli)
2019. jan. 30. 11:33

Az elet nem igazsagos, bar ezt eddig is tudtam. Vannak, akik nem is akarnak gyereket es osszejon nekik, aztan mennek abortuszra, masok igazan szeretnek es a baba varat magara..

Biztosan oka van annak, hogy a doki az inszeminaciot javasolja. A parodnak biztosan at kell gondolnia a dolgokat, meg kell egy parszor beszelnetek egymas kozott. Bar semmi kozom hozza, de szerintem a lenyeg, hogy osszejojjon a babo, teljesen mindegy milyen uton. Bar nem ismerem az inszeminacio pontos folyamatat, de nyilvan a no szamara sokkal megterhelobb mint a ferfinak. Ha te keszen allsz ra, akkor hiszek benne, hogy a parod is veled tart. Szerintem csak jobban at kell beszelni vele.

Es tudod sosem lehet tudni, ha jol emlekszem Saucy allt inszem elott es termeszetes uton osszejott a baba.

Sok sok szerencset kivanok neked!!

6167. Vituli
2019. jan. 30. 10:59
Sziasztok!Ez a veralvadas probléma jelen pillanatban nem számít csak ha megfogan a babo akkor kell vigyázni a vérrög kepződesre.Viszont a következő lépés az inszemináció, hát a párom nincs elragadtatva... Itt még nem tartunk szerinte...
6166. willow' (válaszként erre: 6164. - Vituli)
2019. jan. 30. 06:36

De aranyos vagy, hogy eszedbe jutottam! Itt vagyok, olvaslak titeket, csak sajnos nincs miről beszámoljak. Kb. még mindig egyszerre haladunk a ciklusban, nekem is most van a félidő! 😊

A nődokis kérdésem óta agyalok... M.Virág nem vállal már több terhesgondozást, és szülést sem. Nekem pedig aktuális lenne egy rákszűrés is, csak nem tudom, hogy hozzá, vagy egy új dokihoz menjek, aki végig is vinne, ha oda kerül a sor. Nehezen váltok, az az igazság. Velem ennyi 😊

Mindenképpen mesélj majd, mi volt a dokinál!

6165. tyityu (válaszként erre: 6161. - Vituli)
2019. jan. 29. 18:25

Huu hat ez inkabb joslasnak tunik, nem nagyon hiszek az ilyesmiben, de sosem lehet tudni, lehet akar vmi alapja is. Mindenesetre 7 gyerekig meg se alljatok 🙂. Ja ennyien akarnak jonni hozzatok be kell fogadni oket😀.

Szurkolok, hogy vegre osszejojjon es hasson a gyogyszer.

6164. Vituli (válaszként erre: 6013. - Willow')
2019. jan. 29. 18:23
Szegedi sorstársam nagyon eltűntél 😊
6163. Vituli (válaszként erre: 6133. - Krizsanevi)
2019. jan. 29. 18:20
Elkezdted szedni az E vitamint?
6162. Vituli (válaszként erre: 6160. - Tyityu)
2019. jan. 29. 18:18
Valószínűleg én is ennyire várom majd a 12-ik hetet, de egyre fontos gondolni hogy annyira várja az ember hogy jöjjön a baba inkább éld meg minden pillanatát ne az idő múlását várd.
6161. Vituli (válaszként erre: 6160. - Tyityu)
2019. jan. 29. 18:17

Köszönöm a kérdést 😗Holnap megyek a dokihoz megbeszélésre, hogy mi a további teendő a fokozott véralvadásommal.

Ma kezdődik a termékeny hét remélem ha ad valamit holnap rá akkor az rögtön hat 😀nehogy lekéssünk.

Voltam kineziológusnál, hát ha akarom elhiszem amiket mondott 🤣volt minden, tarot kártya meg inga. De egyszer raerzett amikor azt mondta elutasitottam egy rossz lelket én ezt a méhenkivulinek tudom be, és nagyon sarkos vagyok és a nagyon jó lelket akarom beengedni.Hét lélek is eltudná képzelni hogy jöjjön hozzánk.

És fog jönni, nagyon tökéletes gyerekünk lesz meg ilyenek.... 🤣Szóval elhiszem hátha úgy lesz.

6160. tyityu (válaszként erre: 6159. - Ancsika000)
2019. jan. 29. 16:22

Jo is neha kicsit kikapcsolni, szorakozni. Mikor kezditek a probalkozast ebben a honapban? Drukkolok

En jol vagyok, most vagyok a 11. hetben, de iszonyat lassan telik az ido. Pont beszeltuk a parommal, hogy mikor meg probalkoztunk, egy ciklusomon olyan hamar eltelt, de miota varjuk, hogy tul legyunk az elso 12 heten es a genetikan, azota nem telik az ido..


Vituli veled minden ok?

2019. jan. 29. 10:56

Sziasztok!

Azt hittem, hogy nagyon el vagyok tűnve, de úgy látom, most nem pörög a topic.

Mi kicsit szórakoztunk a hétvégén, bálban voltunk. Jól is jött, mert már rég volt hasonló.

Kivel mi újság?

2019. jan. 24. 16:21

Sziasztok lányok!

Pont két hónapja volt hozzászólásom, kicsit eltűntem! Minden okés velünk! Megpróbálok majd visszaolvasni, kivel mizu!?

Jelenleg (holnap töltöm) 34 hetesek vagyunk, minden rendben a kisasszonnyal, néha alhasi mensis görcseim vannak, illetve már minden nehezen megy...az alvás (már amennyiben az esti felkeléseket 5-6szor annak lehet nevezni :D), a légzés, mert akad sokszor a levegő, a járás, de még a vezetés is néha nehezebb :) babasarok kész van, kiságy, pelenkázó, mindenünk megvan, a kórházi csomagom kell még összetennem, bár minden megvan már ahhoz is. Február 11-én megyek a Jahn Ferencbe első CTG-re, kezd izgi lenni a dolog :):):):)

6157. Ancsika000 (válaszként erre: 6150. - Vituli)
2019. jan. 23. 18:06
Nem, nekem semmilyen vizsgálatom nem volt. Nekünk már van egy 3 éves kisfiúnk, ezért még próbálkozunk természetes módon.
6156. tyityu (válaszként erre: 6154. - Saucy81)
2019. jan. 23. 13:10

Most olvastam kicsit utana, itt is van ilyen teszt. Raadasul december vege ota a tb fizeti, eddig 390 euroba kerult. Viszont elotte meg kell csinaltatni a kombinaltat es ha az rossz eredmenyt ad, akkor irja fel a nodoki. Igy fizeti a tb. Gondolom ez az a « masodik vervetel » amirol a dokim beszelt tegnap. A magzatviz vetelt csak akkor csinaljak ha az uh rossz eredmenyt ad (gondolom ekkor mar egyertelmu hogy beteg a magzat).


Azert megprobalok nem raparazni erre az egeszre, de eleg nehez nem gondolni ra.

Neked szurkolok, hogy minden rendben legyen.

6155. Drazsi1 (válaszként erre: 6154. - Saucy81)
2019. jan. 23. 13:10
Drukkolok, hogy minden rendben legyen. 😊Rendben is van minden.
6154. Saucy81 (válaszként erre: 6153. - Tyityu)
2019. jan. 23. 12:15
En azt olvastam, hogy nem annyira veszes a magzatvizvetel,mint ahogy beharangozzák. A lenyeg, hogy tenyleg szogoruan pihenni kell utana 2 hetig. Persze en is probaltam elkerulni, ezert koltottem csilliardokat a vértesztre. Arra feletek nincs lehetoseg niftyre vagy hasonlokra?hulye voltam, hogy kombinaltra mentem es nem egybol vertesztre...de ez most tanulopenz volt.
6153. tyityu (válaszként erre: 6152. - Saucy81)
2019. jan. 23. 11:48

Nagyon drukkolok, hogy minden rendbe legyen. Elhiszem, hogy nagyon megijedtel.


En is kezdek parazni, tegnap voltam a dokimnal, most vagyok 10+3 hetes. Babo jol van, szepen fejlodik. Genetikai uh febr.8-an. Amitol beparaztam, az hogy itt mas a rendszer, mint otthon. Nem ir fel genetikai vervetelt az uh elott. Ha az uh-n vmi elterest lat, akkor nincs is vervetel, hanem rogton magzatviz vetel... Ha az uh-n minden ok, akkor vervetel, ha a vervetel rossz eredmenyt ad, akkor masodik vervetel. Szoval kisse beparaztam a magzatviz vetel puszta gondolatatol is...

Probalom nyugtatni magam, nem parazhatok egyfolytaban februar 8-ig...

6152. Saucy81 (válaszként erre: 6151. - Tyityu)
2019. jan. 23. 11:28
Hát,sajnos a PAPP-A értékem jo xar lett,igy magas a kockázat. Az uh szerint viszont minden érték tökéletes. Mondanom sem kell, hogy betojtam, egyből elkezdtem vérezni,szaladtam megcsináltatni a nifty tesztet. ráment a gatyám is, de legalabb 2 hét múlva szinte biztos eredményt kapunk.egyébkent mindenki nyugtat,hogy a baba értékei nagyon jók,nem lesz semmi baj,ugyhogy nagyon bizom a jo eredmenyben 🙂
6151. tyityu
2019. jan. 23. 09:28
Saucy ha jol emlekszem mar voltal genetikan, minden rendben volt?
6150. Vituli (válaszként erre: 6149. - Ancsika000)
2019. jan. 22. 11:24
Sajnálom :-( Láttad amit kiraktam?Neked néztek ilyen vizsgálatot?
2019. jan. 22. 10:33

Sziasztok!

Nem írtam már vagy 3 napja. Igen, nekem is megjött :( Szóval ez a hónap sem jött össze, bár ezt sejtettem a tesztekből. A kövi hónapnak sem adok sok esélyt, mert a férjemet operálják éppen az ovulációm várható napján, utána pedig lábadozni fog. Előtte azért mindent beleadunk, bár nem akarom erőltetni, szerintem épp elég ideges lesz.

6148. tyityu (válaszként erre: 6147. - Vituli)
2019. jan. 21. 16:09
Az jo, ha gyogyszerekkel megoldhato a problema. Talan vegre kiderult, hogy miert varat magara a baba.
6147. Vituli
2019. jan. 21. 15:48
Lehet ez az oka hogy nem tud megmaradni,nem kap elég vérelátást és már ezt is korai vetélesnek nevezik amikor még ki sem derül a terhesség de már elmegy.Próbálok sokat inni,mert nagyon kevés folyadékot jutottatok be és attól lehet sűrű a vérem is.Egyénként anyukámnak is van ilyen baja és mamának is volt trombozisa.
6146. Vituli
2019. jan. 21. 15:45

[link]

Megosztom ezt a linket,itt lehet olvasni milyen problémákat okoz a véralvadás zavar.

Gondolom majd véralvadás gátlót kell szednem,de ezt majd elmondja a doki jövőhéten.Nekem mindig is volt olyan érzésem hogy itt van a kicsim hónap végére mégis üresnek éreztem magam.Lehet ez az oka hogy

6145. tyityu (válaszként erre: 6144. - Vituli)
2019. jan. 21. 15:27

Ez egyben jo es rossz hir. A fokozott veralvadas gatolhatja a teherbe esest?

Gondolom vmi kezelessel meg lehet oldani a problemat, es aztan johet a babo. Szurkolok neked, mar megerdemeled 🙂

6144. Vituli
2019. jan. 21. 13:30
Végre valami kézzel fogható eredmény!!!!Hívtam a dokit az eredményekért és mindent rendben talált kivétel a véralvadás,fokozott véralvadásom van,jövőhéten megyek be a klinikára és megbeszéljük
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook