Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Homloküreg-gyulladás... Meddig? Ez még az? fórum

Homloküreg-gyulladás... Meddig? Ez még az? (beszélgetős fórum)


8. kisj (válaszként erre: 7. - Roreliyh)
2017. dec. 26. 20:22

Nekem már "szúrták" fel.

Azért idézőjeles, mert csak gyógyszerrel átitatott géz dugtak fel fém izéken, amivel alkalmanként vagy 20 percet kellett üldögélni. De abszolut nem fájt, úgyhogy ne temesd még magad.

2017. dec. 26. 19:52
Beszedtem már mindkét adagot, ennek ellenére nincsen javulás. Mindenesetre holnap megint orvoshoz megyek, addig gőzölök, infrázok. De nekem nincs eldugulva az orrom, arcüreg- és honloküregtájék sem fáj. Csak a fejem, meg szédülök. A vérnyomásom is normális... Rettegek, hogy felszúrják :(
6. kisj (válaszként erre: 2. - Roreliyh)
2017. dec. 26. 19:34

A hatásos antibiotikumot az orvosod javasolta. Szedd be az egész kúrát.

Az antibogyó nem cukorka.

Egyébként meg nem egyszerűen, csak úgy hipp-hoppra gyógyul ez a kórság.

2017. dec. 26. 18:09
Tavaly a kislányomnak volt arcüreg gyulladása ő augmentint kapott rá.Pár nap alatt helyre is jött töle.
2017. dec. 26. 17:55
Sajnos holnap helyettesítő orvos lesz csak. De ez a Savulin ez nem sokat ér :(
3. epervirág (válaszként erre: 2. - Roreliyh)
2017. dec. 26. 17:45
Szia!Ezt az orvosodtol kéne megkérdezned.Antibiotikumot amugy is csak ő irhat fel.
2017. dec. 26. 17:31
Sziasztok! 2 hete homloküreggyuszit diagnosztizáltak nálam, röntgennel. Szédültem, más tünetem nemigen volt. Most 2 adag Savulin antibiotikumos kezelés után is szédelgek, fáradt is vagyok. Esetleg valami hatásosabb antibiotikumot tudtok javasolni? Meddig tart ez a betegség? Mondták, hogy elhúzódik, de mennyire? Fájogat a fejem is, migrén-szerűen... Köszönöm a segítséget!
2017. dec. 26. 17:28
Homloküreggyulladás... Meddig? Ez még az?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook