Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Messenger mindentudók segítsetek! fórum

Messenger mindentudók segítsetek! (beszélgetős fórum)


19. NomNom (válaszként erre: 18. - Bless the child)
2020. dec. 10. 14:06

Wow durva. :O

Köszönöm

18. Bless the child (válaszként erre: 16. - NomNom)
2020. dec. 10. 13:56

[link]


Itt a térkép

17. NomNom
2020. dec. 10. 13:52
Néztem egy " isitdown" oldalt de az nem mindig megbízható.
16. NomNom (válaszként erre: 15. - Bless the child)
2020. dec. 10. 13:51
Oh....koszi!!!
15. Bless the child (válaszként erre: 14. - NomNom)
2020. dec. 10. 13:50
Egész Európában nem működik
14. NomNom
2020. dec. 10. 13:45

Sziasztok!

Másnak is vacakol a Messenger? Kb 1 órája nem kapok üzeneteket. Úgy tűnik mintha az én üzeneteim elmennének, aztán ki van írva h várakozás S hálózatra. Pedig van netem, minden más működik.

13. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 11. - Massalhangzo)
2017. dec. 18. 18:30
Nem is kell, hogy értsd..a többiek megértettek..
12. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2017. dec. 18. 18:29
Megtettem, értem, köszi! Így ugyanaz a szitu.😉
11. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Kisszundimégjólesne)
2017. dec. 18. 15:27
nem ertem a hozzaallasodat. ha azt irjuk, igen, lehet, hogy kuldott uzit es nem kaptad meg, akkor mi van? ha szamodra fontos, siman rakerdezhetnel nala, hogy a rendszer uzenetet mutatott, de te nem lattad, valami fontos-e. vagy atmentunk oviba, hogy jujj, nem kerdezem meg pistiket, mert azt hiszi, azt akarom, hogy meghuzza a hajamat?
10. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Kisszundimégjólesne)
2017. dec. 18. 15:15
A messengeren frissítsd az üziket. Tudod, húzd le, megjelenik egy kis kör, és a frissebbek jönnek előre. Na ezt így nem tudom elmagyarázni, de telón én úgy szoktam.
9. andi6020 (válaszként erre: 6. - Kisszundimégjólesne)
2017. dec. 18. 13:42
van ilyen
2017. dec. 18. 12:05
Nekem is volt, hogy átsorolódott egy üzenetváltás. Nem tudom, miért. Néha megbolondulnak ezek a rendszerek. Utoljára a Viber őrizgette 2 napig jelzés nélkül valakinek az üzenetét. A vicces az volt, hogy rá két napra pont találkoztunk, és azalatt indítottam újra a telefonom. Bootolás után jelent meg az üzenet, amit küldött :D
2017. dec. 18. 10:17
Mondanám, h a tableten írt neki valaki, majd törölte, de attól még a telefonon is előresorolódott volna, gondolom.
6. kisszundimégjólesne (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2017. dec. 18. 10:10
Ez világos, de én a dátumot nem értem.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kisszundimégjólesne)
2017. dec. 18. 10:09
Ha írt volna, látszana. Ha törölte is, azt csak a saját felületén tudja, a tiéden megmaradt volna.
2017. dec. 18. 10:06
Úgy érted megírta, elküldte, majd törölte?
2017. dec. 18. 10:04
Es ha torolve lettek a hianyolt uzenetek?
2017. dec. 18. 09:59
Nem tudom, de nem is ertem.
2017. dec. 18. 09:58
Sziasztok! Van valaki, akivel messengeren titkos (eltűnő) beszélgetésben tartottam a kapcsolatot. Utoljára nov.29.-én írtunk egymásnak. Volt, hogy telefonon, máskor tableten beszélgettünk. Mindig minden üzenet megjelent a másik készüléken is. Tegnap este vettem észre, hogy a tableten a vele való beszélgetés úgymond előre sorolódott. Mivel hetek óta nem írtam neki, másnak viszont igen, így ugye ő hátrébb csúszott a listán (mivel időrendben vannak az üzenetek). Most a vele való csetnél a tablet messengeren a december 12.-ei dátumot látom. Én nem írtam neki, és nem is kaptam tőle üzenetet. Viszont pont azon a napon másik 2 barátnőmmel is előfordult, hogy nem ment át, amit írtam, vagy nem kaptam meg az övükét. (Aznap cseszkelődött a messenger, sokan mondták.) Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mi lehet az oka annak, hogy ha nem történt üzenetváltás, akkor mégis az utolsó kapcsolatfelvétel után 2 héttel későbbi időpont látszik a csetünkben (csak a tableten; a telómban a valós dátum van)? Lehet, hogy írt, csak nem láttam? Vagy más oka mi lehet ennek? Próbáltam utánanézni, de nem találok erre választ. Viszont fontos nekem. Ezért kérlek, ne savazzatok, hogy kérdezzem meg tőle, hogy írt-e, meg ilyenek.. Nem véletlenül itt kérdezem. Köszi Mindenkinek, aki segít, vagy próbál! Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook