Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A páromnak 2 húgycső nyílás van a péniszén. Ez normális? Nem okoz számára problémát. Azt hitte eddig, hogy ez normális. fórum

A páromnak 2 húgycső nyílás van a péniszén. Ez normális? Nem okoz számára problémát. Azt hitte eddig, hogy ez normális. (tudásbázis kérdés)


1 2 3
64. Channa* (válaszként erre: 62. - Mese)
2017. dec. 21. 16:38

És én sem piszkállak, valamint nekem is van egy igen karcos stílusom, ami egyébként nem a rosszindulatom miatt van.

Én tapasztalatról írtam mindvégig, cikizés nélkül, max. értetlenkedek, mert nekem is van gyerekem és ha úgy adódik, akkor így közel 30 éves korában is fordulhat hozzám, nem kell a szomszédba mennie tanácsért, illetve én pl. azt is tudom, hogy anyajegye van, milyenek a fogai, stb. Előttem nem maradna titok egy ilyen probléma és már pici korában elvittem volna orvoshoz.

63. Smirnoff (válaszként erre: 58. - Mese)
2017. dec. 21. 13:23

Van egy jellegzetes stílusom, ami nem mindenkinek megy le a torkán. Ezzel együtt én nem azért írtam, hogy képpel együtt nem kellene ilyet kiírni, mert piszkálni akartalak, hanem mert őszintén remélem, hogy a pasidat nem akarod kellemetlen helyzetbe hozni. Olvaslak évek óta, tudom, hogy a jó szándék vezérel, de kicsit naiv vagy.

A pasid 30 éves koráig stuccpolitikát követett, te meg ország-világ elé kiírod, milyen a gyík. Az egy dolog, hogy nem vagy követett celeb, de attól még soha nem tudhatod, hogy a sarki közértes olvas-e, aki kézen fogva a fiúddal meglát, és összesúgnak a háta mögött. Az a helyzet, hogy fütyi témában sok felnőtt dedós marad.

A jól fejlett, értelmes felnőttet nem lehet cikizéssel kikezdeni, mert tisztában van a hibáival is. Én ezt kisgyerekként tanultam, mert cudar fogsorom volt. Amíg kis béka voltam, megtanultam mindent lepattintani. A barátod viszont még mindig nem hajlandó orvoshoz menni. A barátod meg nem megy orvoshoz sem. Nem fogadta el magát. Egyszer hallja vissza, amit így szégyell... :/

Zárásnak megismétlem: tudom, hogy jót akarsz, mert egy jó lelkű lány vagy, csak a világ nem ilyen.

U.i.: eddig 5 idegen embert ismertem fel itt.

62. mese (válaszként erre: 60. - Hamurapi)
2017. dec. 21. 11:58
Nagyon köszönöm a kedves, és korrekt hozzászólásodat :) :) :)
61. Channa* (válaszként erre: 60. - Hamurapi)
2017. dec. 20. 22:09

Szerintem azt sem tudod, hogy miről beszélsz.

Ez egy születési rendellenesség, ami elég gyakori is és nem gyulladás miatti összenövés, és észre kellett volna venni a szülőknek, dokinak, védőnőnek, stb. Ha 50 évvel ezelőtt történik ez, akkor azt mondom, hogy előfordul, de ez egy fiatal férfival történik és akkor, amikor a csecsemőket már oda-vissza megvizsgálják a születésükkor.

Ennek a rendellenességnek komoly szövődményei lehetnek, és már régen orvoshoz kellett volna kerülni vele, hogy korrigálják a problémát, mert szerencsére ez ORVOSOLHATÓ!

60. hamurapi (válaszként erre: 58. - Mese)
2017. dec. 20. 21:13

Kedves mese!Te jóhiszeműen tetted fel a kérdésedet,tényleg különleges eset!DE megszámlálhatatlan,hogy hány gyerek születik valami rendellenességgel,csak éppen nem egy ilyen helyen.Föl nem tudom fogni,hogy egyeseknek ez miért ekkora szenzáció?Megnyugtatlak nem lesz ennek a párod életében semmi negatív következménye.Nem értem azt sem,hogy egyesek,hogy tudnak ezen "ökörködni"?Na és ha valakié mondjuk görbe és nem lefelé,akkor álljuk körül a fürdőben és röhögjünk rajta? Na,erre mondják: nagy az isten állat kertje!--

Nyilván azért nem vették észre, kisebb a nyilás és nem is működik! Meg kellene mutatni orvosnak,mert azért itt van egy kérdés:Hogyan tisztul? Változatlanul gyulladás utáni összenövésre,vagy vele születettnek tartom,de más jelentőséget nem tulajdonítok neki.

59. Böce (válaszként erre: 57. - Mese)
2017. dec. 19. 12:23

Nem kell nekem esned, nem trollkodom. De sokan írtak már ki csak azért hülye kérdéseket, hogy utána jót röhögjenek azokon, akik komolyan vették.


És ne haragudj, de nem tudom elhinni, hogy ezt a rendellenességet soha senki nem vette észre. Sem születéskor, sem később csecsemő- és gyermekorvos. Anyukának sem tűnt fel... Szóval abszolút hihetetlen!


Nem a középkorban élünk.

58. mese
2017. dec. 18. 16:42

Kedves Hoxa tagok, akik eddig hozzászóltatok ehhez a fórumhoz! Köszönöm azoknak tagoknak a válaszokat, melyek nem a "ujjal mutogatva röhögjünk, és köpködjük le a másikat" kommenteket írtak.

Akik ezt a fórumot poénnak veszik, legyenek szívesek, ha ennyire nem tartják komolynak, akkor legalább ne is írjanak, ha annak érdemi mondanivalója nincs. Könnyű "arctalansággal" köpködni a másikat. Én a témát teljesen komolyan írtam ki,és azon kívül, hogy itt "arctalan" emberek egy páran ezt trollkodva kommentelik, az- kedves kommentelő tag,tagok,- nem a fórum kiíróját minősíti. Én legalább felvállalom magam, és merek olyan kérdést feltenni, ami lehet nem szokványos, de igenis probléma. A mai világban nem tartom ezt tabunak. Nem neveztem meg senkit a fórumban,és képeket sem tettem fel olyat, ami bárki személyiségi jogait sértené. Ez egy nyílt fórum, az oldal szabályzatának megfelelően írtam ki a témát. Nem szégyen ilyen jellegű témát kiírni. Nagyobb szégyen az "arctalan" emberek nem jó indulatú kommentje.Én senki kiírt fórumába nem megyek csak azért, hogy szét trollkodjam. Miért nem lehet egymást véleményét, problémáját tiszteletben tartani?



Kívánok Áldott Békés Ünnepeket!

57. mese (válaszként erre: 56. - Böce)
2017. dec. 18. 16:25
szerintem Te unatkozol, hogy érdemben nem tudsz hozzászólni. örülj neki, hogy egészséges vagy, és soha semmi elváltozást, betegséget nem láttál, s nem is hallottál ami a világon van!!Kérlek, menj, máshova trollkodni.
56. Böce
2017. dec. 18. 15:15

Már megint egy nagggyon "vicces" fórum.


Fórumindító, ennyire unatkozol??

55. tamtamano (válaszként erre: 50. - Smirnoff)
2017. dec. 18. 14:56
basszus, nagyon "àllat" vagy! :)
54. Smirnoff (válaszként erre: 53. - 31bc25d879)
2017. dec. 18. 13:44
Az új indián nevem: Uff Muff - annyit tesz: Vicces Punci ;)
53. 31bc25d879 (válaszként erre: 50. - Smirnoff)
2017. dec. 18. 13:33
JaaajIstenem...fuldoklom a röhögéstől és félre is nyeltem:D
52. Smirnoff (válaszként erre: 51. - Mese)
2017. dec. 18. 13:24

Gondolom, idővel meg fogják ismerni. Nekem végül is mindegy, engem nem érint a dolog.

Azon túl nem sokat lehet tanácsolni, hogy menjen orvoshoz.

51. mese (válaszként erre: 50. - Smirnoff)
2017. dec. 18. 13:08
totál ismeretlen emberke vagyok, a párom meg még az szűk köröm sem ismeri. szerintem meg az a nem normális, hogy a mai világban egy adott egészségügyi problémáról ne lehessen beszélni.
2017. dec. 18. 13:02
Az nem normális, hogy ez kérdés valakinek. Meg az sem normális, fényképpel "szignózva" kibeszél valaki ilyet. Nekem normális cunám van, de ha meglátnám, hogy a neten nyíltan kibeszéli valaki, töröltetném vele, aztán többé nem látna.
49. 31bc25d879 (válaszként erre: 47. - Kristo_f)
2017. dec. 18. 11:08
jááj:)
48. kristo_f (válaszként erre: 46. - Mese)
2017. dec. 17. 21:16

Ha másért nem, az érdeklődés kedvéért elmenék egy urológushoz, még ha nem is zavarna

Aztán eldnteném hogy műtét vagy nem

Gondolom, egynapos/2/ sebészetbe is belefér

[link]

Persza ha szégyenézret....

47. kristo_f (válaszként erre: 45. - Globus)
2017. dec. 17. 21:11
Persze normális! Van akinek csak egy van????
46. mese (válaszként erre: 38. - Tamtamano)
2017. dec. 17. 21:09

nem. nem szokásom viccelni. viszont csak az egyik nyíláson távozik neki a vizelet, és az öhm...

feltételezzük, hogy talán egy hegesedés... de a plusz pici nyílás nem funkcionál semmit.

45. globus (válaszként erre: 43. - Kristo_f)
2017. dec. 17. 20:14
Lehet, nála is azt hitték, hogy így normális.
44. globus (válaszként erre: 43. - Kristo_f)
2017. dec. 17. 20:09
AZ igen, két marokra :D
2017. dec. 17. 20:00

Azirigység beszél belőletek?

Van dupla pénisz is :)

[link]

2017. dec. 17. 19:18
Az egyik lyukon befújsz a másikon kijön a levegő :D
2017. dec. 17. 19:16
Annyi lyuk van már rajta hogy lassan elfurulyázhatod vele Mozart Varázsfuvoláját :D Amúgy ez komoly, ugye nem? :O :D
2017. dec. 17. 17:20
nekem 4.fiam van ,picikorukban akárhányszor fürdettem őket,vagy ha tisztába tettem,mindig lepisiltek,minden fiús anyuka járt igy biztos,nem tünt fel,hogy valami nincs rendben?
39. globus (válaszként erre: 34. - Mese)
2017. dec. 17. 16:44
Hát TE kérdezted a címben, hogy "ez normális"? :)
38. tamtamano (válaszként erre: 1. - Mese)
2017. dec. 17. 16:19
Ez az egész itt most csak egy mese igaz? És az lesz/lett a vége, h mig Te itt fórumozol,addigra a plussz lyuk beforrt?!És akkor tényleg létezik a hol volt, hol nem volt! :)
2017. dec. 17. 16:18
30.éves ó te jó ég,,,,,,,,,,,,,
36. mese (válaszként erre: 35. - 5fd0bd70c7)
2017. dec. 17. 15:55
XD
2017. dec. 17. 14:56
Máshol nincs neki plusz lyuk? Nézd át ezt a jóembert rendesen.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook