Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vesztettetek már el macskát? Mi volt a baja? fórum

Vesztettetek már el macskát? Mi volt a baja? (tudásbázis kérdés)


12. andi6020 (válaszként erre: 1. - B4c56bc7ab)
2017. dec. 15. 19:40

Pont így nem hiszem.

Sajnálom.

2017. dec. 15. 18:36

A mi cicánk múlt év áprilisában pusztult el. Sosem fogjuk elfelejteni azt az éjszakát.

17 éves volt, azaz már öreg. Márciusban észrevettük, hogy furán veszi a levegőt, így felhívtuk a dokit, hogy mit tegyünk, azt mondta, hogy öreg már a cica, így ne kínozzuk vizsgálatokkal, amelyek nagyon drágák és valószínű, hogy felesleges is. Aztán pár nap múlva észrevettük, hogy van egy nagy csomó a mellkasán, ekkor kijött az orvos, de ugyan azt mondta, amit telefonba. Aztán eltűnt a csomó, így azt gondoltam, hogy ciszta lehet. Bevásároltam neki vitaminokat, stb, de sajnos kb. 1 hónap múlva este már nagyon szuszogott. A fiam aggódva kérdezte, hogy mit tegyünk, de én mondtam, hogy nem tudunk semmit tenni. El is köszöntem tőle és elmentem aludni, de kb. 1 óra múlva a fiam kétségbeesve keltett minket. Kirohantunk, a férjem még megsimizte és közben elpusztult. Volt nagy sírás-rívás, de nem tudtunk mit tenni. A mi cicánk sosem volt kint az utcán, jól táplált volt, oltott, féregtelenített rendszeresen, mindig ugyan az a doki kezelte. Utólag azt mondta, hogy szívelégtelensége volt, mert nagyon öreg volt, és akármilyen vizsgálatra elvihettük volna, de nem segített volna rajta, ezért sem javasolta.:((((

2017. dec. 15. 17:15

Mivel én nagy macskás vagyok ezért sajnos több cicát is vesztettem már el. Volt akinél egyértelmű volt a halál oka...gázolás, gerincen lövés... De amelyik cicám lebetegedett, azt hiába kezelte orvos, mind elment. Nem gondolnám, hogy az orvos hibája, mert költözés miatt nem egy orvos kezelte az összeset. Sajnos amelyiknél az antibiotikum nem segít, azon nem is segít a kezelés. Borzasztó szomorú ez és már nem is akartam többször átélni. De 10 éve mégis hozzánk került a mostani cicánk. Szoba cicának indult, de időnként kivisszük a kertbe pórázon, felügyelettel. Úgy látszik ez nálunk bevált :)

Sanyesz 11 cicája az én macskás tudásom szerint lehetett akár Kalici fertőzés is...együttérzésem :(

2017. dec. 15. 16:45
Benti volt,de nèha el-el csavargott,kertesházban lakunk
8. b4c56bc7ab (válaszként erre: 5. - Bb3396ee22)
2017. dec. 15. 16:33
:( Sajnálom!Ö benti volt sose járt ki,a doki virágra fogta de 1db virágunk sincs,meg arra hogy bele döglött a két uj kicsi érkezésébe hogy tulhajszolták!Azt hittűk mi is hogy a kicsiktöl kapta el de nekik semmi bajuk!
7. Piroska52 (válaszként erre: 6. - B4c56bc7ab)
2017. dec. 15. 16:33
nem kinti cica
6. b4c56bc7ab (válaszként erre: 3. - Piroska52)
2017. dec. 15. 16:30
Sajnálom.és benti cica volt?
5. bb3396ee22 (válaszként erre: 1. - B4c56bc7ab)
2017. dec. 15. 16:30
Nagyon sajnálom.Mi is nemrèg vesztettünk el egy cicát(a lányomèt)tudom min mentek keresztűl...A miènk sem evett,az orvosnak fogalma sem volt,mi a baj,majd utolsó nap megállapította,hogy valahol fagyállót ehetett,ès már túl kèső...
2017. dec. 15. 16:24

elveszteni egy szeretett állatot,fájdalmas,

az én lányom már nem 3-éves,hanem 27, mégis napokig siratta az imádott cicáját

mikor 2-hetente hazajött hétvégére,mindig várta az ajtóban

azért nem kell oltogatni senkit ,amiért megkérdezte járt-e már igy valaki

azért karácsony előtt legyünk már észen

2017. dec. 15. 16:16

a mi fekete kandúr cicánk is elpusztult a nyáron,

vittem állatorvoshoz,kapott szurit,gyógyszert, mégis elvitte a betegség,

napokig nem evett ,nem ivott,hiába követtem el mindent,hiába

azt mondta az állatorvos valami fertőzést kapott, ennyi

2. Smirnoff (válaszként erre: 1. - B4c56bc7ab)
2017. dec. 15. 16:07
Az állatoknál sokkal nehezebb a kezelés, mert nem tudják a panaszukat elmondani. Szomorú, de ez van. Mit szeretnél, találjuk ki mi volt a macska baja, vagy szidjuk az orvost, sorsot?
2017. dec. 15. 16:03
Sziasztok!Volt egy 3 éves cicánk a kislányom imádta , 1 hete beteg lett a cica elvittem orvoshoz ahol hasnyal mirigygyulladást állapitott meg majd vért vett töle ,másnapra kitalálta hogy mas állatol elkaphatot valamit a cica benti,de másnap közölte kizárt hogy elkapott valamit majd igy ment 5napon át, a cica nem evett folyt a nyála genny jött az orrából végűl a cicát el alatattuk .5nap 71ezer ft se macska se nem tudjuk mi baja se karácsony.A végén odaadta a cica leleteit minden oké volt csak gennyet találtak. Esetleg járt e igy valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook