Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bemfola, Gonal F, Ovitrelle előre töltött injekciós tollakat hogyan lehet használni? fórum

Bemfola, Gonal F, Ovitrelle előre töltött injekciós tollakat hogyan lehet használni? (tudásbázis kérdés)


2018. szept. 1. 15:24
A kérdést én írtam ki, de mivel azóta sok sok tapasztalatot szereztem ezekkel az injekciókkal kapcsolatban, gondoltam megosztom veletek, hátha másnak is segítség lesz, hogy igen, fel lehet használni az injekciós tollat, lehet kapni hozzá a patikában külön tűket is és az adagot is be lehet állítani.
2017. dec. 14. 15:25
Sziasztok! Én most kaptam Bemfola 150 -es injekciót. Van valakinek esetleg olyan tapasztalata, hogy a 150 NE -s előre töltött tollat lehet úgy használni hogy 2x 75 NE adag kellene belőle? Azt látom, hogy be lehet állítani az adagot, de ha 150 -ből elhasználok 75 -öt, marad bent 75, azt fel lehet használni ha lehetne kapni még egy tűt a tollhoz? Mert a dobozban csak egy tű van, viszont az adagot be lehet állítani a leírás szerint is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook