Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek én fújom ezt fel (többi a hozzászólásban)? fórum

Szerintetek én fújom ezt fel (többi a hozzászólásban)? (beszélgetős fórum)


1 2
39. Panna.33 (válaszként erre: 35. - Ticu98)
2017. dec. 14. 20:40

Lehet, hogy nem egészen hiszi el, hogy csupán barátnak tekinted. Az is lehet, hogy neki a barátság valami alacsonyabb rendű dolog, mint a szerelem. Én nem tudom, nem ismerem őt.

Inkább olyan felületes lusta teremtésnek képzelem el, akit nem foglalkoztat, hogy másnak mi a jó, mi a bántó, mi az, ami baráti gesztus.

Szerintem ha most elmegy, akkor inkább pasizni megy, mint barátkozni. De ezek csak fikciók, sokkal jobbankellene ismernem mindkettőtöket ahhoz, hogy valódi véleményem legyen, ne csak vaktában lövöldözzek.;)

38. túrógombócka (válaszként erre: 35. - Ticu98)
2017. dec. 14. 20:40
lehet, h a végzősök között tetszik neki egy fiú.
2017. dec. 14. 20:34
Én már az első után nem hívtam volna többet sehova. :D
36. Panna.33 (válaszként erre: 31. - Ticu98)
2017. dec. 14. 20:33

Nekem vannak fiú haverjaim. ;)

Sőt, barátok is voltak, de a férjem nem nézi az ilyesmit jó szemmel, és igazából meg tudom érteni.:))

35. ticu98 (válaszként erre: 33. - Panna.33)
2017. dec. 14. 20:32

Szia!

Teljesen érthetően írtad le.

Mondjuk érdekes, a mostani végzősök szalagavatójára el tud menni...

Egyébként ezen is gondolkoztam.

34. ticu98 (válaszként erre: 32. - Epervirág)
2017. dec. 14. 20:30
Ok, az utóbbi idoben tényleg bosszantott hogy pont akkor sosem ért rá. :-)
33. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Ticu98)
2017. dec. 14. 20:30

Szia!

Szerintem egy elég lusta lány lehet. Lehet, hogy bele sem gondolt, hogy mennyire bántó, hogy nem megy el. Lehet, hogy még azt hiszi, körülötte forog a világ, s te csak szórakoztatni akartad, nem is gondolt bele, hogy neked fontos, hogy elmenjen. Nem tudom, érthetően írtam-e le?

32. epervirág (válaszként erre: 30. - Ticu98)
2017. dec. 14. 20:28
Azért azt lásd be,hogy fura,hogy te vagy 4_szer is elhivtad külöböző rendezvényekre és pont akkor soha nem ért rá.Amugy meg létezik fiu:lány barátság,de nagyon ritka.
31. ticu98 (válaszként erre: 28. - Epervirág)
2017. dec. 14. 20:28

Plusz úgy gondolom, semmi rossz nincs abban, hogy valakit elhívok többször, ha: nem ugyanarra az eseményre hívnám mindig, nem kérdezném állandóan tőle.

Csak akkor hívtam el, ha közeledtek azok az események, gondolom ez nem megbocsáthatatlan bűn.

Nem akartam megkérdezni, de úgy látszik muszáj. Őszintén, vannak itt olyanok, akiknek ha lány az illető, van fiú haverjai, ha fiú, akkor lány haverjai ? Ebbe is mi a szokatlan v. furcsa a fiú-lány barátságban?

30. ticu98 (válaszként erre: 28. - Epervirág)
2017. dec. 14. 20:22

Az is durva, amit a legjobb barátomról írt Metalshock.

1. Nem irattam meg soha senkivel a tz-imet

2. Ha neki nem sikerült ez a fiú-lány barátság, akinek sikerült, nem kell azt piszkálni, akinek van.

3. Senki sem tudja, ki vagyok, honnan jöttem stb.

4. A lány nem értett félre semmit, HÁNYSZOR KELL MÈG LEÍRNOM,hogy nem voltunk egymásba szerelmesek csak barátkozni próbáltam? Itt senki sem tudja,milyen lányok jönnek be nekem és miért, ez senkire se tartozik, csak rám.

29. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 1. - Ticu98)
2017. dec. 14. 20:07

Ha ez rovid, milyen a hosszu.

Egyebkent meg haversagnak is keves.

Futo ismeretseg kategoria.

2017. dec. 14. 20:05
Az tény,hogy lehet a lány félre értette a dolgot és nem kellett volna vagy 4_szer elhivni,de ezért nem kell szegény fiut támadni.
27. Metalshock (válaszként erre: 18. - Ticu98)
2017. dec. 14. 19:24
Mármint a tz-író csaj a top 5-ben van?
26. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Ticu98)
2017. dec. 14. 18:28
Már az első lemondása után nem kellett volna soha többet hívnod. Akár barátság, akár bármi!
2017. dec. 14. 18:15

édes gyerekem,fogalmad nincs arról a szóról ,hogy ,,,barátság,,, majd ha felnösz,és lesz igazi barátod megismered milyen az

ez csak időpocsékolás,már az első ,,,nem,,, után leeshetett volna,hogy kéne tovább keresni

24. 124637ff9b (válaszként erre: 22. - Ticu98)
2017. dec. 14. 18:12

Igazán nincs mit, kérdeztél, válaszoltam :)


Ismerkedj új emberekkel, a lehető legjobban teszed, mozdulj ki télen is, élj, beszélgess, szervezz programokat.

Szép decembert! :)

23. ticu98
2017. dec. 14. 18:11
Amúgy lehet ugyanilyen normálisan is válaszolni, nem kell egyből azt írni, hogy zaklatás. ;-)
22. ticu98 (válaszként erre: 21. - 124637ff9b)
2017. dec. 14. 18:08

Köszi szépen! 😊

Tényleg csak elviselte a társaságom, igazad van. Úgy tényleg kellemetlen ha az arcomba mondják meg, hogy nem szeretne tőlem semmit (legyen az barátság v. szerelem)

Akkor most tényleg itt az ideje, hogy elfogadjam a döntését. Nem írok neki többet, nem gondolok rá, hanem új emberekkel ismermedem meg vagy a legjobb barátommal beszélgetek, ő legalább érdeklődik felém mindig meg nyaranta is találkozom vele. A családjával is jóban vagyok. Mégegyszer köszi hogy segítettél!

21. 124637ff9b (válaszként erre: 20. - Ticu98)
2017. dec. 14. 17:59

Nem mondta mindenki, hogy zaklatás! Nyugi!

Ha kíváncsi vagy mások véleményére, számodra idegen emberekére, akkor az is benne van a pakliban, hogy olyat mondanak, ami neked esetleg nem tetszik.


Ennél már csak az a jobb, ha egy barát mondja meg, ami nem tetszik, őszintén, szemtől szembe, arcba!

Ezt se te nem tetted meg, se a volt barátnőd, ezért nem voltatok barátok.

Én úgy látom a leírásodból, bár tényleg nem lehet teljes sztorit ismerni ,azt csakis te ismerheted, hogy ő inkább úgymond elviselte a társaságodat, de az életed fontos eseményeiben nem akart osztozni veled.

Pl. mert hideg volt ...

Sajnálom.

20. ticu98 (válaszként erre: 19. - 124637ff9b)
2017. dec. 14. 17:51
Ő akkor is csak barát, hiába próbálja itt mindenki bemagyarázni,hogy zaklatás. Ismeri itt bárki is a teljes sztorit? Bemásoljam ide az összes emailt? Én csak nagyjából írtam le, gondoltam abból lejön, hogy ő csak a barátom volt, + kíváncsi vagyok mások véleményére, csak arra nem gondoltam, hogy ezt valakik zaklatásnak minősítik...
19. 124637ff9b (válaszként erre: 17. - Ticu98)
2017. dec. 14. 17:43

Ne kérd ki magadnak :)

Hallgass a nénikre! :)

18. ticu98 (válaszként erre: 16. - Metalshock)
2017. dec. 14. 17:38
Dehogynem, VAN! Mondtam, hogy van egy ált. iskolai osztálytársam, akivel azóta is jóban vagyok. Néha nem értem azokat az embereket, akik nem értik, hogy lehet fiú és lány között barátság,nem csak szerelem. Nekem, akit most említettem, sikerült, öt a legjobb barátomnak mondhatom.
17. ticu98
2017. dec. 14. 17:33

Zaklatás? Ki beszél itt zaklatásról? Mikor elment egy másik iskolába, az volt az első dolgunk, hogy megadjuk egymás e-mail címét. Szinte mindennap beszélgettünk, segített majdnem összehozni egy lánnyal, csak azzal a lánnyal nem jöttem végül òssze, mert neki más tetszett meg. Ő is hívott hanghívással viberen és én is.

A másik. Pont tőlem kért segítséget, hogy hogyan lehet eljutni a szalagavatóra? Miért nem azt kérdezte, aki meghívta?

Azért egy picit lássuk már reálisabban a dolgot. Nem zaklatás ez és nyomulás! Kikérem magamnak, hogy ilyet egy kívülálló rólam állítson. Leírtam magyarul hogy ő csak BARÁTOM volt, nem jött be nekem.

2017. dec. 14. 17:11

Miért nem ott és akkor mondtad neki, Ticu, hogy "töröllek guglipluszról és hagyjuk a fenébe!"?


Lány és fiú, ffi és nő között nincs barátság. Tapasztalat. Majd meglátod, belátod később.

15. Metalshock (válaszként erre: 12. - Túrógombócka)
2017. dec. 14. 17:09
"Te figyu hogy vagy? Elmehetek a szalagavatódra?" 😁
14. túrógombócka (válaszként erre: 13. - 12d083b51b)
2017. dec. 14. 16:48
azért nem zaklatás ez, csak időnként próbálkozik. ne fújjuk már fel.
2017. dec. 14. 16:46
Sőt, nemcsak nyomulsz rá, de szinte már zaklatásnak is lehet mondani, amit csinálsz. Hagyd a fenébe!
2017. dec. 14. 16:41
még annyit, h a másik fél oldaláról nézve ez nyomulás. egy alkalmat lemondott, utána már nem kell hívogatni, majd jelentkezik, ha akar valamit.
11. túrógombócka (válaszként erre: 10. - Ticu98)
2017. dec. 14. 16:40
ő nem tart téged ennyire jó barátjának, csak egy laza ismerősnek. ő se hívott meg téged semmi ilyen eseményre.
10. ticu98 (válaszként erre: 8. - Túrógombócka)
2017. dec. 14. 16:39
Dehogy gondolta azt, beszéltem is vele, egyszer is találkoztam vele azokon az eseményeken kívül, ha barátomnak tartott volna, el jöhetett volna...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook