Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tini menstruáció fórum

Tini menstruáció (beszélgetős fórum)


13. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Novehaki)
2017. dec. 13. 23:16
Szerintem is minél előbb vidd el orvoshoz! Túl gyakori és túl hosszú ideig tart. Nem tudom, mennyire van meg neki egy-egy alkalommal, de esetleg túl sok vért is veszíthet.
12. kisj
2017. dec. 12. 19:39

Hiába tini, ez így nincs rendben. tényleg túl gyakori és hosszú.

Menjetek el orvoshoz, mert jobb esetleg feleslegesen menni, mint hogy gond legyen.

2017. dec. 12. 16:38

Ha csak kimaradna egy-egy hónap s úgy tartana 10-12 napig, akkor azt mondanám, hogy ez ilyen és nincs gond, mert én is így voltam, de ez a 2 hetente 2 hétig tartó már aggodalomra ad okot, mert vérszegénységhez vezethet, a másik meg, hogy roppant kényelmetlen lehet.

Ha nem akarod nőgyógyászhoz vinni elsőre és megbízol a háziorvosba, akkor kérdezd meg tőle, hogy szerinte kell e kivizsgálás, de én biztos, hogy dokihoz vinném!

10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Novehaki)
2017. dec. 12. 14:40
Ez nagyon gyakori. Elvinném orvoshoz.
2017. dec. 12. 13:31

az én lányom még nem volt 11-éves mikor megjött először, eleinte össze-vissza volt,de aztán beállt mindig jelöltük a naptárba

azért nem árt ha látja orvos,lehetőség szerint női nőgyógyász

8. Smirnoff (válaszként erre: 1. - Novehaki)
2017. dec. 12. 09:59
Ez nagyon hosszu, es nagyon gyakori. El elvinnem. Lehet, h egyeb gondra derul feny (pl.verszegenyseg).
2017. dec. 12. 09:54
Valoszinuleg semmi baja...es idovel rendezodik, de hogy megnyugodjatok menjetek el egy orvoshoz vele.
6. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 1. - Novehaki)
2017. dec. 12. 09:52

Az elso evekben meg nem menetrendszeru, lassan all be a szervezet ritmusa.

Ha el is viszed gyermeknogyogyaszhoz, keszitsd fel ra, nehogy sokkent erje a vizsgalat.

2017. dec. 12. 07:19

Az én nagylányomnak 13,5 évesen jött meg először aug végén, majd szépen időben szept végén. Mindkettő gyenge volt de tartott pár napig. Azóta semmi.

Kicsit izgulok, de úgy gondolom ez belefér.

2017. dec. 12. 06:52
Szerintem igen, el kellene menni vele orvoshoz. Csak a vérveszteség miatt gondolom.
2017. dec. 12. 05:23
Heim Pál kórházban, Dr. Lovas Gyöngyit tudom ajánlani, én odahordtam a lányomat. Nagyon meg voltunk vele elégedve.
2017. dec. 12. 04:42
Szerintem feltétlen vidd el gyermek nőgyógyászhoz.
2017. dec. 12. 04:37

Sziasztok!


Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.

Van egy, vagyis három lányom, de most a legidősebb aki 12,5 éves kapcsolatban lenne kérdésem

Augusztus végén jött meg neki az először a menzesze 2 hétig tartott, utána 2 hónap szünet, és azóta pedig két hetente jelentkezik nála, 8-10 napig, utána két hét szünet és újra.


Mit csináljak? orvos? vagy hagyjam aztán beáll neki szépen lassan?


Nem görcsöl szerencsére nincs semmi egyéb baj vele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook