Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyelvzsibbadás a nap végére fórum

Nyelvzsibbadás a nap végére (beszélgetős fórum)


2017. dec. 12. 09:07

A nyelvzsibbadás leggyakoribb oka valamilyen ischaemia-s történés az agyban, pl. stroke

Nem állítom, hogy a te esetedben erről van szó, de érdemes lenne utána járni.

9. Mezei Virág (válaszként erre: 8. - Timi8127)
2017. dec. 11. 18:58

Teázol? Az is lehet allergén.

Kérj beutalót, ahova csak lehet! Allergológiára is.

Jobbulást!

8. Timi8127 (válaszként erre: 7. - Mezei Virág)
2017. dec. 11. 18:13

Igen, olvastam én már mindent. Allergiát nem tudnám, hogy mire, mert konkrétan olyan, amit minden nap eszek... :-(

De köszönöm :-)

7. Mezei Virág (válaszként erre: 6. - Timi8127)
2017. dec. 11. 18:00

Néhány dologra (ételekre, fűszerekre,virágméz) allergiás vagyok,leginkább pollenszezonban - és a nyelvem olyankor bizsereg, zsibbad. :(

Ezért gondoltam jó, ha ilyet is olvasol!

2017. dec. 11. 17:20
Nem eszek kiwit. Nem szeretem. Azt hiszem visszamegyek a dokihoz. Az a baj, hogy már kétszer elhajtott. Utálom, hogy nekem kell könyörögni, hogy küldjön kivizsgálásra. Mezei Virág köszi. Az összes létező cikket elolvastam. Pont ilyen leírást nem találtam. :-(
2017. dec. 11. 17:09

Nem eszel sok kiwit?


Kisbaba emelgetése miatt nem lehet.

Kérnék egy teljes kivizsgálást, keringés, idegpályák, labor, stb.

4. Mezei Virág (válaszként erre: 2. - Timi8127)
2017. dec. 11. 17:03
2017. dec. 11. 17:02

Lehet inzulinhiany is.

Neurologiai kivizsgalast kernek.

2017. dec. 11. 16:51

Sziasztok!

Nap végére zsibbad a nyelvem. A háziorvos azt mondta, hogy semmi baja a nyelvemnek. A szájsebészeten nem látnak elváltozást.

Van egy 8 hónapos kisfiam, egész nap felveszem, leteszem... Esetleg ez okozhatja? Reggel, amikor felkelek semmi.

Hova, kihez menjek?

Már totál kész vagyok. Kb 2 hónapja durvább volt. Most tűrhető a helyzet, de nagyon idegesít. Félek, hogy van valami konkrét oka...

Aki tapasztalt hasonlót, kérlek, írjatok!

2017. dec. 11. 16:49
Mi lehet a bajom? Nyelvzsibbadás nap végére

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook