Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudok befeküdni az ágyban fórum

Nem tudok befeküdni az ágyban (beszélgetős fórum)


2017. dec. 27. 22:07
Néha nagyon nehezen megy.nem a befekvés része.Hanem az ha befekszek néha ott jön rám a pánik és majd kiugrik a szivem.
2017. dec. 27. 21:12
Be tudsz mar fekudni az agyba?
2017. dec. 21. 04:22
P
2017. dec. 10. 10:18
itt nem arrol van szó ki mennyit sportol.Teljesen más bajpm van.
17. gribedli*** (válaszként erre: 15. - Pengő Gyöngyi)
2017. dec. 9. 22:57

:DDD


De csináld, naaa!

16. gribedli*** (válaszként erre: 14. - Epervirág)
2017. dec. 9. 22:54
De igen, arról van szó, hogy nem egyformán van kifáradva az idegrendszered és a tested. Ha egyformán vannak kifáradva, mert sportoltál, mozogtál, akkor hamar elalszol, és jól alszol vagyis reggel kipihenten ébredsz. Nem az számít, hogy összesen hány ôrát vagy az ágyban, hanem, hogy amíg alszol, ne ébredj meg folyton. Ezt pedig akkor éred el, ha mind az idegrendszered, mint a tested kifárasztod, de a sport miatti idegrendszer kifáradása az sokkal kellemesebb a szervezetednek mint a stressz általi idegileg kimerült állapot. Az más, mert akkor pörög az agyad továbbra is. De egy rendszeres mozgás (vagy kinek mi, rendszeres szex, vagy mindkettő:D) után nem leszel stresszes. Alszol.
15. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 13. - Gribedli***)
2017. dec. 9. 22:27
Egyébként igen, a sport jó lenne. Mondom ezt magamnak is.
2017. dec. 9. 22:25
Nem az a bajom,hogy nem vagyok fáradt.sőt majd le ragadnak a szemeim,de aki nincs vagy nem volt ilyen helyzetben az nem is értheti.Én sem érteném ha nem lenne ilyen problémám.
13. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Epervirág)
2017. dec. 9. 22:21
Sportolj! De soha ne késő este. Az kellően kimerít, hogy el tudj aludni de stresszre is jó hatással lesz, vagyis megszünteti a kiinduló okot. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ha indokoltan gyógyszert kell szedned, akkor ne szedd, de lényegesen javulni fog a helyzet. Túledzeni sem kell magad, nem erről van szó, hanem napi fél ôra célzott mozgás.
2017. dec. 9. 22:02
de szinte semmi sem érdekel.Probáltam a párnát is feljebb tenni de az sem segitett most kezdek kicsit jobban lenni
2017. dec. 9. 21:57
Szia! Szerintem "kuckósodj be" ilyen félig ülő-félig fekvő pózba helyezkedj el. Takarózz be,teázz és nézd a tévét amíg be nem szunnyadsz. Ne gondolkodj,csak tévézz!
10. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Epervirág)
2017. dec. 9. 21:55

Próbálj több párnát betenni az ágyba, szinte ülve pihenni inkább és majd elmúlik, valami felidegesített biztosan.

Én amikor ideülök a gép elé, a you tubon keresek olyan zenét, ami megnyugtat és végig, míg itt ülök, hallgatom, hidd el, még terápiának is jó.

Ebben a téli időszakban mindenki depressziós lesz egy kicsit.

9. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 7. - Epervirág)
2017. dec. 9. 21:55
Mit szedsz? Priviben is megírhatod.
8. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 7. - Epervirág)
2017. dec. 9. 21:54

Igen. Nálam is a pánikroham "kísérője" volt az elalvási képtelenség (insomnia). Mindennel próbálkoztam, de csak a gyógyszer segít, hogy normális tudjak lenni napközben, és hogy éjjel ki tudjam magam pihenni.

Nagyon szörnyű betegség, akinek nem volt benne része, nem tudja, de ne is tudja meg.

7. epervirág (válaszként erre: 5. - Pengő Gyöngyi)
2017. dec. 9. 21:50
Már gyogyszert is bevettem az sem segit,neked is volt már ilyen?
6. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 4. - Epervirág)
2017. dec. 9. 21:45
Egyébként tudom, milyen... :( Sajnálom.
5. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 4. - Epervirág)
2017. dec. 9. 21:45

Nézz meg valami nem túl felkavaró filmet, vagy hallgass zenét, az hátha megnyugtat.

Jobbulást!

4. epervirág (válaszként erre: 2. - Pengő Gyöngyi)
2017. dec. 9. 21:40
Nem félek elaludni.Fizikailag nem tudok.Volt már máskor is ilyen,de nem ennyire .Befekszem az ágba és rámjön a panikroham.Lehet tényleeg a fotelba kéne aludnom.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Epervirág)
2017. dec. 9. 21:34
Béleld ki magadnak a fotelt.
2017. dec. 9. 21:33
Fizikailag nem tudsz lefeküdni az ágyba? Vagy félsz elaludni?
2017. dec. 9. 21:28
Pánikbeteg vagyok!Volt már ilyen korábban is,de most nagyon rossz a helyzet!Be vettem már gyogyszert álmos is vagyok mégsem tudok lefeküdni az ágyba.Volt már valakinek ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook