Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem kapom meg az SMS-t, ez SIM vagy telefonhiba lehet? fórum

Nem kapom meg az SMS-t, ez SIM vagy telefonhiba lehet? (tudásbázis kérdés)


2021. okt. 8. 12:32
Sziasztok! Tudom régi kérdés, de nekem most ez segítet! Nem kaptam a telefonomra sms-eket, még a fizú megérkezéséről sem. Újraintítottam a telefont, mint ahogy az egyik hozzászólás írta, és azonnal meg is kaptam! Hátha valakinek segít rajtam kívül is.
6. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - B.viktoria)
2017. dec. 5. 17:12
Töröld ki az összes addigi üzit, vagy jelölgesd be egyenként, mit szeretnél megtartani. Némelyik telefon állítólag felülírja az újakkal a régi üzeneteket, ha nincs már hely. De ha felülírná, mégis ott lenne neked az új. Szerintem csinálj helyet.
2017. dec. 5. 14:05
hivd az ügyfélszolgálatot,nekem is volt ilyen,valami elállítódott rajta ,de segítettek megoldani,az enyém 20-as
2017. dec. 5. 11:34
indítsd újra a telefont, nekem is volt ilyen, és az megoldotta
2017. dec. 5. 11:24
Nekem egyszer megtelt az sms-táram... :) Ki kellett törölnöm a régieket, hogy az újabbak megérkezzenek.
2017. dec. 5. 11:12

Nekem simcsere után volt ilyen.

Amúgy meg tedd bele a simet egy másik telóba és küldess valakivel sms-t magadnak. Így kiderül.

2017. dec. 5. 09:47
Nem kapom meg az SMSeket. Szerintetek ez SIM vagy telefon hiba lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook