Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az EOS KFT részére kell rózsaszín csekken pénzt feladnom, de nem hagyományosan kell kitöltenem a csekket. Hogy kell kitölteni? fórum

Az EOS KFT részére kell rózsaszín csekken pénzt feladnom, de nem hagyományosan kell kitöltenem a csekket. Hogy kell kitölteni? (tudásbázis kérdés)

6. Regin_a (válaszként erre: 5. - Zahonyil)
2017. dec. 5. 23:08
Köszönjük Emese, hasznos volt!
2017. dec. 5. 08:50

Egyetlen faktoring cégnek sem kell fizetni semennyit sem csekken, sem átutalással, sem, máshogyan. Két okból: 1. Egy nemzetközi szervezet egész világra kiterjedő hatállyal megszüntetett minden olyan jogi képződményt, amely adósságot keletkeztet, tart nyilván, illetve ennek behajtásával foglalkozik. 2. A Magyarország nevű "állam" valójában nem létezik, ez egy Amerikában bejegyzett Kft. Az Alaptörvény érvénytelen, ebből kifolyólag minden alsóbb rendű jogszabály is érvénytelen. Sem a faktoring cégnek (pl. EOS) sem a közjegyzőnek, sem a végrehajtónak, és még hosszan sorolhatnám a listát, nincsen semmilyen joghatósága.

Nekem is meggyűlt a bajom az EOS-sel. sokáig leveleztem velük, miközben nem fizettem egyetlen petákot sem. Az EOS továbbította az ügyet a közjegyzőnek. A közjegyzőnek megírtam a "szerelmes levelet", amelyben tudattam vele, hogy mehet a 3,14-be. Ez még a nyári törvénykezési szünet beállta előtt történt. Azóta senkitől semmilyen válasz vagy egyéb megkeresés ez ügyben nem érkezett.

Ha írsz egy emailt, szívesen segítek.

2017. nov. 30. 22:13
És a közleményben az ügyszám.
2017. nov. 30. 21:42

Ki mondta, hogy nem hagyományosan? Rózsaszín csekket ugyanúgy kell kitölteni, mint a sárgát vagy fehéret.

Összeg, feladó, címzett szerepeljen rajta.

2017. nov. 30. 21:33
Kezzel - nyomtatott betukkel, vagy geppel.
2017. nov. 30. 21:27
Az EOS KFT részére kell rózsaszín csekken pénzt feladnom, de nem hagyományosan kell kitöltenem a csekket.Hogy kell kitölteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook