Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit használjak? fórum

Mit használjak? (beszélgetős fórum)


6. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Kara_White)
2017. dec. 1. 06:57

A választott gyermek orvos szülés előtt vagy közvetlen haza érkezés után fel fog írni esetleg a védőnő egy csomag receptet. Popi kenőccsel, fürdetővel alkohollal stb.

Nekünk anno sajnos a patikai popsi kenőcs se a fürdető nem jött be. Én akkor rögtön átváltottam 1-2 hét után a sima tégelyes sudocremre de az sem volt jó, jött a neogranormon abból sem a patikai hanem a dm- rossmannban kapható kicsit más az összetétel, nagyobb kiszerelés jobb árban. Ez fogzásig tökéletes volt, viszont ahogy haladtunk előre a fogakkal majd az őrlőkkel sajnos nem volt elég. A legutolsó fogzásnál annyira kimarta kislányom popsiját a híg savas kaki hogy szabályosan a felső hámréteget lemarta, 1 hónapig kencéztük antibiotikumos kenőccsel, ecsetelővel mindennel amit a doki ajánlott.. semmi nem volt jó. Aztán jött az új care & protect sudocrem tubusos ami 3 ! nap alatt rendbe tette kislányomat. Azóta is ezt használjuk. A müllerben kapható bübchen is nagyon jó.

2017. nov. 30. 19:10

Törlőkendőt kerülném a helyedben. Még a mindenmentes bio kendők is tele vannak szarokkal.

Kenőcsök és fürdetők között a legjobb szerintem a Weleda és a Dm-es saját márkás Babylove termékek körömvirág kivonattal.

2017. nov. 30. 16:37

Szia!

Szombaton lesz 8 hetes a kislányom, de én csak akkor használok neki popsikrémet, ha látom, hogy kicsit kezd neki kipirosodni, de az nagyon ritkán van. Inkább éjszakára, nappal úgyis gyakrabban cserélem a pelust, nincs ideje kipirosodni. Meg természetesen evés előtt mindig van peluscsere. Amúgy Sudocreamet használok olyankor. 😊😉

3. dolcsy1989 (válaszként erre: 2. - Dolcsy1989)
2017. nov. 30. 16:33
Es jo egeszseget nektek! :)
2. dolcsy1989 (válaszként erre: 1. - Kara_White)
2017. nov. 30. 16:32

En a gyerekorvos altal felirt naturlandosat hasznaltam mindket gyerekemnek. Nekunk bejott. Sokan mondjak a sudocremet is de sztem horrorara van. Biztos hogy jo, de nem probaltam...nem hiszem h tobbet tud, de van akinek csak az jo.

Elsore probald sztem amit felirnak...csak kerd h ne a helybenkikeveros legyen hanem a naturlandos, es ha megis problemasabb a popsi akkor valts.

2017. nov. 30. 16:09

Sziasztok!

Nemsokára megszületik a kisfiam és az lenne a kérdésem, hogy ti milyen popsikenőcsöt ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook