Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretném ha megtudná valaki mondani hogy mitöl van az hogy "darabos a havi vérzésem"volt már valaki hasonló cipőben? fórum

Szeretném ha megtudná valaki mondani hogy mitöl van az hogy "darabos a havi vérzésem"volt már valaki hasonló cipőben? (beszélgetős fórum)


2021. szept. 13. 13:09
Mindenképpen orvoshoz kellene menni. A barátnőmnek volt ilyen problémája, sokat szenvedett. Műtét lett a vége.
2021. szept. 13. 09:07
Sziasztok!Nekem olyan problémàm van,hogy nagyon sokszor úgy jön meg,hogy nagyon erős,iszonyatosan görcsölök szinte elviselhetetlen,ràadàsul 2 napig tart,de akkor ömlik belőlem!Pont most is így voltam!Pénteken voltam orvosnàl,de ő mindent rendben talàlt nem làtott semmit!Csinàlt hüvely ultrahangot is!Tegnap majd bele pusztultam annyira görcsöltem.Mintha ki akart volna belőlem szakadni minden!Ràadàsul nagyon darabos is szokott lenni!Valamikor fél csirke màjnyi darab!Kérlek segítsetek ha tudtok,mert nagyon tanàcstalan vagyok! Köszönöm szépen a segítséget!
2008. nov. 14. 12:32
nekem is volt, nagy görcsökkel, a férjem vitt be éjfélkor a sürgősségire, ahol egész éjszaka infuziót kaptam, másnap a hasi uh. kimutatta, hogy cisztám van. endometriozis=csokiciszta. 2 órás mütétem volt. Nehogy megijedj, nem biztos, hogy neked is az van, de jobb félni mint megijedni. tessék sürgősen orvoshoz menni.
2008. nov. 14. 11:47
Nekem a vérszegénység miatt volt ilyen problémám,ami erős hasi görcsökkel járt!Mióta szedem a vasat,ez megszűnt,és a menstruáció alatt egy db fájdalomcsillapítóra nem volt szükségem,mert teljesen elmúltak a hasi görcseim!;-)))))
2008. okt. 24. 17:10
Jobb lenne orvoshoz menni, mert lehet szükséges volna egy eü küret, főleg ha gyógyszert szedsz már régóta ellenőrzés nélkül.
2008. szept. 18. 19:07

A progreszteron hormon hiánya is okozhatja.


Felírnak rá tablettát.

2008. szept. 13. 23:43

Sziasztok!

Épp nemrég olvastam, hogy a darabos vérzésnek az az oka, hogy egy bizonyos enzimből - ami gátolja a véralvadást - kevés van a méhben. Azt írták, hogy ez önmagában nem betegség és nem baj. De ha már súlyos görcsökkel jár, az ciki. Arra viszont a cickafarkfű teát ajánlom - cisztára is kitűnő - teljesen megszabadít a görcsöktől.

15. Melchy
2008. szept. 6. 16:36

Sziasztok!


Nekem is sokáig darabos volt a mensesem, de egyszer a háziorvosom elküldött vérvételre, ahol megnézték a vasszintemet, hát a minimum alatt volt, s kaptam rá vastablettát, az jót tett nekem, igaz azóta fogamzásgátlót is szedek, szóval nekem már nincsen ilyen problémám, de nem hiszem hogy el kellene hanyagolni, hiszen iszonyat kellemetlen. :(

14. ec63a7fc29 (válaszként erre: 13. - Ec63a7fc29)
2008. szept. 6. 08:58

Megvolt az eü kaparás.

Csodákra képes!!!

Azóta a vérzés is elmúlt.:)))


Állítólag a miómák gyűjteménye van bennem.

Hét végére szövettani eredmények is lesznek.


Megérte!

( Bár a hányásokból elegem van egy időre.:((( )

13. ec63a7fc29 (válaszként erre: 2. - 28f16f555c)
2008. szept. 4. 20:40
Dokinál most voltam, holnap eü kapirgálás.
2008. aug. 18. 19:47

Nekem is hasonlóan zavaró tünetem,már a kezdetektől fogva.Első két nap menni is alig tudtam,és pokoli görcseim voltak.Ilyenkor elbújtam a világ elöl...

Nekem az akupunktúra segített,teljesen normális lett a cilkusom,se fájdalom,se darabok,és csak 5 napig tart.

Én minden nap jártam kezelésre,egy éven át,de nem kimondottan ezzel.A kezelés abbahagyása után sokat híztam,de ez csak esztétikailag zavar,ugyanis,mindenképp jobban érzem magam.

Megér egy próbát,de a lényeg,hogy a doki nagyon jó szakember legyen.

11. Nőci1
2008. aug. 15. 22:30
Sajna nekem is ez a problémám.Csináltak már,több ü-kaparást ,de semmit nem ért.Nem vagyok nagyon dagi,70.kg körül vagyok. Amióta császárral szültem azóta van baj.
10. ec63a7fc29 (válaszként erre: 8. - C299b9bcdc)
2008. aug. 13. 20:49

Akkor talán van remény?


Nekem is kb az utolsó, az utolsó előtti durván darabos.


Talán ha lefogyok megszűnik???

Akkor mindent bele!!!

2008. jún. 5. 17:12
köszi a válaszokat!
2008. jún. 1. 20:23

sajnos én is jártam ilyen cipőben, nekem is darabos volt, és sokáig megvolt a vérzésem, néha 10-14 napig is


volt egy kaparásom, az nem segített rajta igazán, irtak fel hormongyógyszert az se segitett


ezután határoztam el hogy lefogyok, és ahogy közeledtem a normál súlyomhoz, úgy csökkentek a menstruációs gondok. ma már gyakorlatilag normális a helyzet, pár néha picit darabos, de csak nagyon kicsit, és beállt a normális 5-7 napos vérzés.

2008. máj. 29. 22:52
Most fogok megint menni rákszűrésre és szeretnék megint valami fogamzásgátlást is!Még nemtudom mi legyen!Ha most se mond újjat,elmegyek ahoz akinél szültem!Nekem sajna más gondjaim is vannak!Volt hogy aztmondták nem fog megjönni többet a kövérségem miatt!De nem igy lett!Mindent arra fognak!?((
6. 28f16f555c (válaszként erre: 5. - Pimpi3)
2008. máj. 29. 22:43

abszolút nem normális a 9-12 napos vérzés.

Hét napig jó és normális.

5. pimpi3 (válaszként erre: 4. - 28f16f555c)
2008. máj. 29. 22:40
Ne idegesits már!Ez a második aki nem csinált gondot belöle!Pedig engem nagyon zavar!Nem kis darabokrol van szó!Azért is mentem el másikhoz!Ez föleg azóta van nekem mióta rakattam fel spirált!Mondjuk az már pár éve nincsen,de a darabos 9-12 napos vérzés megmaradt!
4. 28f16f555c (válaszként erre: 3. - Pimpi3)
2008. máj. 29. 22:37
keress egy másik dokit.
2008. máj. 29. 22:05
Nekem is darabos!De a doki szerint ez nem baj!:((
2008. máj. 29. 21:43
igen, én voltam-hormonális és gyulladással kapcsolatos.De menj el vele dokihoz, lehet csinálni fog egy eü kaparást-van akinek ez is használ.
2008. máj. 29. 21:38
:-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook